Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

epilator...vrastanie chlpkov

Príspevok v téme: epilator...vrastanie chlpkov
aluš

ahojte...kúpila som si epilátor lebo som počula že tak nohy vydržia dlhšie hladké a tak...celkovo že by to mohlo byť dobré...skúšala som ho teda na nohách a najskôr to bolo v pohode no ked mi začali vyrastať chlpky tak mám asi každý tretí vrastený...čo sa s tým dá robiť? a ešte sa mi kde tu spravila vyrážka...viete mi niekto prosím vás poradiť čo s tým? či sa mám vrátiť späť k holeniu? dakujem

grahamka

mne sa stalo toto iste. dievčatá kúpte si LUFU. je to žinka vorbena z popinavej rastliny, ktora pomaha pri odstranovani odumretych buniek lepsie ako telovy peeling a to predovsetkym na vsetky casti tela okrem tvare.
ak vam po epilacii chlpky vrastli raz, vrastu znova. neodporucam preto riskovat to opat a radsej najst inu metodu odstrnovania chlpkov... klasicke holenie tu je na mieste asi najviac... ale proti gustu ziaden disputat. ja osobne sa vsak nemienim uz nikdy trapit s vrastenymi bolestivymi chlpkami.

mel6662

Ahoj ja mam taky isty problem.A po stale po epilovani noh si ich natriem takym kremom co je presne na to urceny, a nic nepomaha,mam na nohach skoro vsetky chlpky vrastene..:(

winki

ja si dam den pred epilovanim peeling a po epilovani to zasypem deckym pudrom chlpky zarastaju ale uz som sa naucila ze nama zmysel si to vytlacat alebo tak len sa to zhorsi....potieram si nohy pletovou vodou proti akne a je to v pohode.

petka333

stači na to nejaky telovy peeling z drogerky (alebo avon, oriflame) a po epilovani by sa nohy nemali ničim natierat min. 12 hod

sharon stone

niekde som čítala,ze pred každým holením,či epilovaním sa maju nohy peelingovat,ale čím to neviem...tu zeny spomínaju že to robia,ale neuviedli ako a hlavne čím...tým sa odstráni odumretá pokožka a chlpky lahsie prerazia von...poradíte?

adriana777

Ahojte, pridávvam sa s rovnakým problémom, ten krém proti zarastaniu chlpkov nepomáha,a zarastajú aj tak :-(

sharon stone

Ahojte ja mam ten istý problém,ako si peelingujete nohy? čím?pomaha krem proti zarastaniu chlpkov od weet,máte s ním niektorá skusenosti?

inino

inak tento problém mám i ja a neviem sa ho zbaviť, aj si peelingujem nohy a potom si ich musím vyťahovať cez tie pupačiky a niektoré sú potom také dlhe, dlho museli byť vrastene

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

epilator...vrastanie chlpkov - Fórum - ZDRAVIE.sk