Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem či to tak má byť...

Príspevok v téme: neviem či to tak má byť...
xixia

Ahojte chcela by som sa opýtať. S manželom sa snažíme o bábätko, ale mám taký pocit, že po styku všetkoo zo mna vytečie von...Dávam si aj vankúš pod zadok, ale vyteká to.
Viem že určité množsvo vždy vytečie ale neviem či mám nejaký problém alebo prečo je to tak...Prosím poradte mi ak viete...DIK

felicities

ta stojka naozaj dokaze pomoct aj ked to znie velmi vtipne...potom daj vediet:) ja som veriaca tak som za tebou poslala taku modlitbu:)papa

xixia

Dakujem Vám všetkým ste zlatíčka...
Ak ste niektorá veriaca tak pustite za mnou malú modlidbičku lebo už neviem čo iné by mohlo pomôcť...
Teším sa že ste také fajn...

alzbee

Prepac, az to vyznelo, ze si robim srandu..to nie:)) len mi to prislo take smiesne, ze kam by to semeno odislo, keby nevytieklo? :) a s tou stojkou..no pocula som uz take "zarucene" babske rady, ze tak sa lespie dostane semeno k vajicku...ale tak vieme, ze to ma od pravdy asi riadne daleko. tak aj ja vam drzim palce:))

xixia

Dakujem Adulienka...
ze to chápeš...Nebola som ešte na vyšetrení, lebo som už bola tehotná ale som potratila, tak to teraz po čase chceme vyskúšať opäť...
Dúfkam že to vyjde...modlím sa za to

Aduliena

Keď človek túži po dieťatku, samozrejme mu nič nie je jedno a rieši to.
Je normálne, že to z teba vytečie. Ale ak sa snažíte o bábo a máte nechránený styk, tak sa určite nejaké sperimie dostanú tam kam majú. Ak sa ti ani napriek tomu nedarí otehotnieť, môže to mať iné príčiny a to by si mala konzultovať s lekárom.

alzbee

xixia: a kam by sa to podla teba stratilo? vyparilo by sa to z teba?...ved na oplodnenie vajicka staci jedna spermia...tak ked si myslis, ze oplodnena neostanes, ked to z teba hned vytecie, tak sprav po milovani stojku na hlave :D :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem či to tak má byť... - Fórum - ZDRAVIE.sk