Mam v Kosiciach priatela...

Príspevok v téme: Mam v Kosiciach priatela...
zuztru

Prosim Vas, potrebujem surne pocuj nazor niekoho nezaujateho, pretoze ja vazne neviem, co mam robit. Ten problem je dost zlozity, ale skusim ho vysvetlit len tak polopatisticky. Ide o to, ze riesim teraz dost vaznu dilemu. Som z Kosic a studujem na VS v BA. Mam v Kosiciach priatela s ktorym som tri roky a je to dost vazny vztah. Velmi na mna tlaci, aby som sa vratila domov, ze bezo mna nevydrzi, nie je stastny a chce zit so mnou - vidim, ako hrozne sa trapi a nici ma to. Pritom on je clovek, ktory vsetky problemy zvladal s nadhladom a nenechal sa nicim vyviest z miery. Teraz je ako bez duse a mam pocit, ze si chce nieco spravit. A ja by som za nim velmi rada prisla, mne sa v BA nepaci, chcela by som byt doma a vsetko by bolo perfektne. Lenze to mi zas nechcu dovolit rodicia. Mama povedala nieco v zmysle, ze ked sa vratim, budem za to niest nasledky a kedze ju poznam, urcite sa so mnou rozhada na zivot a na smrt. Ked totiz nieco nie je po jej voli, vnima to ako zradu, noz do chrbta. A ja za jej chrbtom nic vybavovat nechcem. Skratka neviem, co si mam vybrat. Priatel? Rodina ? Milujem oboch rovnako.

jane00

zlozite, chapem ze cestovat kazdy vikend cez celu republiku je unavne, nemoze prist on niekedy za tebou ? alebo prist do ba pracovat alebo studovat? a boli by ste spolu. podla toho, v ktorom si rocniku, keby si napr koncila bc, mozes si dat prihlasku na mgr aj doma, ale to uz je asi po termine, alebo skusit prestup na skolu do kosic.

jajka001_

školu urcite nenechavaj, a tvoj priatel by nemal byt na tebe taky strasne zavisly - mate to tazke, ze ste tak malo spolu, ale najdi inu moznost ako nechat skolu

zjuzjika

to je tazke, otazne je kto ti je prednejsi...nehcem malovat certa na stenu,ale co ak vas vztah nevydrzia skonci? potom budes nahnevana na seba, ze si nechala skolu.... a ved spolu mozte byt cez viknedy....