Krcne mandle......vybrali vám ich?

barbinka

kvizmajster: aj mňa to najviac bolelo 4-7 deň, lebo vtedy sa to lieči, odlupuje sa povlaky. Neboj to prejde. ôsmy deň som už začínala aj jesť niečo.

kvizmajster

som 7den po a mam dojem ze sa to zhorsuje, do 4 dna to bolo miernejsie, teraz uz musim aj 2-3x v noci vstat na nadopovat sa liekmi :P Na kontrole u lekara dnes vsetko OK, povlaky sa este neodlupuju

//////////

darika

mama je treti den po operacii a je uplne v pohodicke.Bolia ju usi,ale na to,ako ju vsetci strasili...Mandle su vraj hnusne,ale uz na druhy den po operacii mi telefonovala a vysla von na kavu z automatu.Je to normalne?

kvizmajster

4 den po a boli stale, ked chcem jest tak kvapky co som dostal a potom sa uz da. Pytal som sa na ten flector co tu viaceri spominate, vraj to je na reumu a neodporuca sa to lebo to moze sposobit krvacanie. Vam ten flector normalne predpisali? Biele povlaky sa mi zdaju uz mensie ale neviem. Kedy by asi tak mali zacat odchadzat? A odlupuje sa to nejako?

/////////////

Tams

okej zuzic, zajtra ti napisem co mudre mi povedali ;) ale nemusime tu :) napis mi prosim na mail tamaritka@azet.sk aby som mala aj tvoju adresu a zajtra ti napisem mail.. teda ak s tym nemas nejaky problem ;) papa zatial

dannielika

Ahojte,
ja som bola na vybratie krcnych mandli v novembri minuleho roku a uz po 10 dnoch som jedla uplne vsetko, na zaciatku /cca okolo 3-4 dna mi strava trosku zapadavala do tych raniek,ale nakolko som pila aj repik aj vyplachovala niekolkokrat denne, ranky sa rychlo zahojili. Dnes mozem povedat, ze ranky su uplne zcelene, akoby tam ani nikdy neboli. Tak vela zdaru, klopem na drevo, lebo odvtedy ako su prec, je mi fajn.

zuzic

dobre tams tak uvidis co ti povedia. hned ako mi dojde odpoved preposlem ti ju sem, aj ked uvidime co ti povie lekar tak aspon budeme vediet dva nazory:) lebo ja uz taketo neviem:( drzim palce na zajtra:)
miriamka po mesiaci neviem ale napr. po polroku kamoska ma uz normalne ako kozu zarovnane.

miriamka.

Ja by som rada vedela ako vam to vyzera v ustach po vybrati mandli po čase asi po mesiaci alebo dvoch. Mate tam jamky? Alebo normalnu kožu zarovnanu?