Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krcne mandle......vybrali vám ich?

zuzic

dobre tak musim mysliet viac:) uvidis bude lepsie...
no jojkac:)) ten sa prejavil teda:) ale zas to neprezen ked uz budes moct pekne jest nie zas ze sa prejes a budes mat problem so zaludkom:)))

Tams

v pondelok idem na kontrolu, teda ak dovtedy nenastanu zasa nejake komplikacie :( ach.. si zlata ze na mna myslis :)) ale nejak nepomaha asi :( nevadi no..
hej, JOJO efekt :D neviem sa dockat kedy si dam pizzu, palacinky a same tie dobroty..

zuzic

juj tams...vidis a tak na teba myslim a nepomaha to?:) ale bude lepsie musi byt!!! kedy mas kontrolu? inac algifen je dobry liek...no tak drzim palce stale stale stale...uvidis bude lepsie urcite.
inac ja som po operaci schudla tri kila tiez:) a nabrala pat:DD
no tak mylsim na teba...

Tams

zuzic, dnes je to uz 8.den co som po, ale stale to boli.. i ked usi uz trosku menej,ale pomahaju mi trosku aj Algifen kvapky.. Ale najhorsie bolo vcera, ked som vysla zo sprchy a zacalo mi to krvacat :( musela som ist naspat do nemocnice.. zasa mi pichli injekcie na umrtvenie a vypaľovali mi tam cievky ci co.. humus, proste operacia c.2 :( slzy mi tiekli potokom.. som myslela ze tam odpadnem..
chudatko presne tak, horor horor horor.. aspon v mojom pripade.. schudla som take 3 az 4 kila.. ach

chudatko12

JE TO HOROR JA SOM MALA ZAPALENU MANDLU KED MI ICH VYBERALI TAKZE MI PORIADNE NEZABRALA INJEKCIA NA UMRTVENIE CITILA SOM ASI VSETKO JE TO JAK Z HORORU STRASNE NIECO... A TIE BOLESTI POTOM....HOROR PROSTE HOROR UZ BY SOM NESLA ANI ZA PENIAZE ZA NIC NA SVETE....SLA SOM LOKALNE

zuzic

hlavne ze mas uz za sebou:) uvidis bude len lepsie...drzim palceky stale este som ich odvtedy nepustila:) urcite sa bolest zmierni a budes mat potom pokoj naveky vekov amen:))) ozvi sa este ok?:)

Tams

Tak,som doma.. neviem cim zacat.. operacia v lokalke.. injekcie dost neprijemne, za kazdym ma z napinalo.. samotne vyberanie mandli sa celkom dalo.. bolesti som necitila, ale ta hnusna krv mi postekala aj do zaludka a to bolo zle :( tie tampony co mi prikladali na zastavenie krvacania, tie ma z nich napinalo.. operacia trvala nejakych 20-30 minut.. vecer som ale zvracala :( rano zasa.. a potom ma este napinalo, ale kedze zaludok prazdny, tak len napinalo.. vraj z tej krvi, co som trosku pohltala.. prve dva dni co sa tyka bolesti, tak to bolo celkom fajn.. ale 3.den to bolo hrozne :( kazde hltnutie bolesti.. a najhorsie ze mi to zacalo raziť az do uši.. 4. den to iste - hrozneee.. je 5.den a nemam pocit ze by sa nieco zlepsilo..tak uvidime ako to bude dalej.. Ale ked tak spätne rozmyslam, asi by som na tu operaciu uz zase nesla.. Idem kloktať harmancekovy caj... pozdravujem :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krcne mandle......vybrali vám ich? - Fórum - ZDRAVIE.sk