Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opar??

Peto T

Vitamín C + zinok. Mne sa prestal opar objavovať asi po 3 mesiacoch ako som bral 2-4g vitamínu C denne.

Vitamín C sa dá použiť aj na akútnu liečbu, ale potrebné sú väčšie dávky. Aj keď určitý pokrok sa vraj dá dosiahnuť už pri 4x500mg denne.

Vysoké dávky sú nevhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi a vážnom deficite G6PD. Pozrite kap. Vedľajšie účinky, a kapitolu Herpes
rizikaockovania.sk

yanulima

a co ine este pomaha na opary? kamarat si na to daval zovirax a este sa mu to zhorsovalo.
hm a co hojivy zazrak (oriflame) ? alebo med?
a ja ze mne sa to nikdy nemoze stat..

farmaceutka1

Mundisal moze trosku stiahnut zapal, ale zazraky od neho necakaj...Urcite to budes mat aspon tyzden, kym sa to zahoji.
Co sa tyka nakazy: su dve moznosti-bud si sa nakazila az teraz, co nie je ziadne umenie, nakolko takmer vsetci ludia to maju a staci ist do restauracie, aby si to chytila, alebo si virus uz v sebe mala, len sa neprejavil a az teraz zacitil prilezitost a pozdravil ta.

yanulima

ved to mi je jasne, ale pre mna je toto dost zufale. vzdy som s takym nadsenim hovorila,ze ja som opar nikdy v zivote nemala a teraz zrazu toto. hlavne som v soku z toho, preco to mam. tak zrazu..
pomoze mi na to mundisal? sice som si ho kupovala na afty, no hadam mi pomoze..nic ine nemam

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opar?? - Fórum - ZDRAVIE.sk