Krvavy a hnedy vytok po sexe

loli63

Mám už skoro rok vyoperovanú maternicu.Zatial som problémi nemala,ale teraz po pohlavnom styku mám mierne krvácanie.Vie mi niekto pomôcť,prečo je to tak? Ďakujem.

rita flora

Dobry den, chcela by som sa spytat mam sex s priatelom bez ochrany a po sexe mavam casto taky hnedkasty vytok niekedy sa zda ze az taky do krvava neviem co to znamena chcela by som radu

Petusa

Ahojte chcela by som sa opytat..mala som pohl.styk s priatelom a na druhy den som som si vsimla hnedy vytok ktory skoncil po 4dnoch..mam den pred mestruaciou..mohol byt koli tomu ze mi ma dojst menstruacia?dakujem..

puka kuka

bibika, potesis ma, ak sa ozves.
Ja som este u gynekologa nebola, mam 17, ale chystam sa teraz niekedy v lete na prvu prehliadku.
Ja som na nete hladala nieco o tom vytoku po sexe a nasla som, ze pokial takyto vytok nastane par dni pred menstruaciou, je to normalne, ale aj tak sa trochu bojim. Inokedy sa vytok neobjavil, len ked sme sa milovali par dni pred menstruaciou tak dufam, ze to je ok.

bibika11222

ja mam nieco podobne... ale chystam sa k doktorke ma ale volno do 13 teho tak pockam alebo pojdem zobrat kartu a idem inej skor.... tak dam info neskor ako som dopadla