Tak ste posledná nádej fkt neviem

Príspevok v téme: Tak ste posledná nádej fkt neviem
martin xyz

Ja som chalan ktorý ma dost velký problém mám o nieco vecsie prsia ako mojí kamaráti raz domňa jedna moja spolužiačka podpichla aby som si ich skusil zmerat podla casopisa a povedal jej že čo a ako že ona mi pomože vybrat podprsenku spociatku som sa tomu vyhýbal a smial ale ked som sa zmeral tak velkost mojích kosíkov ak sa to dá tak nazvat bola 85b tak neviem čo by som mal urobiť skusil som si par krat sestrinu podprsenku a sedela dpbre bol to celkom fajn pcit hned som si isiel s nou zabehat a ono sa to nedalo porovnať podla vás mal by som to niekomu povedať a kúpiť si podprsenku je to dost trápne ale potrebujem pocut aj iný názor mám pocit že mi tie prsia dost zavadzajú prosím poradte je to blbé ale je to tak

qwertaka

tento muzsky zdravotny problem sa vola gynekomastia, hod si do googla, zistis o tom vjac...ja som o tom videla dokument v telke, vo vecsine pripadov sa to da liecit, alebo aspon zmiernit, neni to nijaka hanba, je to zdravotny problem

elenocka55

ahoj, tak ako pise lenka, kup si skor podprsenkove tricko ci tielko nez podprsenku (ramienka a zapinanie okolo hrude presvitaju spod oblecenia a mohol by si posobit dost zvlastne na ludi a bol by si asi posmechom okolia (pisem realne)...
Nieco taketo : www.workoutny.com
www.fitsandiego.com
www.2playhockey.com
pripadne tesne elasticke tielka.
vela stastia

preston

Skuste niká holka poradit aj ja som natom steine len mam vo svojom satniku už podprsenku a ked idem sportovat alebo na prechadzku tak použijem chcem sa nieco dozvediet čo vy nato ako nato pozeráte

lenka2

staci ak si kupis kvalitne sportove tricko v dobrom sportovom obchode alebo tielko a ono ti tie prasia spevni pri behu a nebudu ti prekazat.
ak by ti niekto nasiel podprsenku mozno by si zacal mysliet ze si inak orientovany.