Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Ahojte Maria,Dd :)
Ako sa mate?Co mate nove?U nas je vsetko po starom.Vcera sme boli na lieky Lukaskovi a aj pre seba.V piatok sa zase chystame na kontrolu do Bratislavy a jednou cestou si chceme ist zajednat do cestovky dovolenku do Tatier.Musime ist cez cestovku,lebo manzel si dal u zamestnavatela ziadost na prispevok na dovolenku a uznavaju len dovo cez cestovky.Uz sa velmi tesim,ale najviac sa tesim,ze vyjdeme na Rysy.Lukasko sa tiez tesi,ale on stale spomina,ze pojdeme si zahrat tenis na kurty a ze musime ist aj na bowling.Ma to spojene s poslednou dovolenkou v Tatrach,vtedy sme cez den lozili po Tatrach a po veceroch trosku sportovo zili :D Ale do vtedy treba este dozit..My teraz prazdninujeme,tak si to uzivame.Dnes som Lukaska nahodila do gala-ostrihala som ho so strojcekom na kratsie,teraz je z neho uz FESAK :DDDD Takze aj ked su prazdniny,zatial sa nenudime :)
Maria,idem kuknut na tu stranku s vlnami,co si sem nahodila link,doteraz mi to nejak nevyslo casovo.
Dd a vy ako?
Dievcata pozdravujem vas a sem-tam napiste par pismeniek,rada si precitam,ako sa mate. :D

[zruseny12]

AHOJTE
...RADANA,tiez som mavala doma plno vlny...objednavala som si stale vlnu v sume pomaly 2000sk...ale uz sa minula,mam len take zvysky vlny...
pozerala som na ten BAMBUS,ale je to moc drahe,tak neviem ci neostanem pri tej svojej priadzi...EDITA... pozri si www.toptex.sk alebo www.toptex.cz
...len som pozerala,ze ta stranka sa nejak dost zmenila...
chcela som objednat zasa aspon za 1000sk a hlavne bielu...tak neviem...tiez som niekedy nemohla len tak sediet zo zalozenymi rukami,stale som nieco plietla,prave dnes som sa o tom rozpravala s kamoskou...
no,budem koncit,lebo idem este nieco porobit zajtra idem do prace...u nas bol dnes skaredy den,ale tak mne to nevadilo,lebo som bola v praci,potom som sla hned domov,lahla som si na chvilu,lebo ma boli zasa krize,takze nejak mi nai pocasie nevadi...
TAK VAM PRAJEM KRASNY A POKOJNY VIKEND RADANA A DD A AJ VASIM RODINAM...A SAMOZREJME AJ ZDRAVIE ABY SLUZILO...PA

radana

Ahojte dievcata :D
Dd-to zateplovanie vam nezavidim,je to sice dobra vec,sami sme to teraz v zime videli,ze bolo treba omnoho menej kurit,ale ten buchot,treskot...uz aby ste to mali za sebou.U nas zatepluju dalsi cinziak nedaleko nas-mame ho na dohlad,byva tam moja kamaratka,ona je uz teraz z toho hotova a to len pred dvomi dnami postavili lesenie a zacali s pracami.Tiez im boli vymerat plastove okna a maju im ich dojst namontovat do dvoch tyzdnov,tak dufam,ze to stihnu.Kedze im odmontovali kvoli leseniu satelit,chodia k nam na hokej,ked hraju nasi.Aj dnes v noci dojdu,lebo nasi hraju o 3,30,tak si to uzijeme :D
Maria,ja mam plno vlny doma,takze ju vytahujem ako z archivu.Ked nemam nic rozrobene,tak mam "abstinencne priznaky" :DDD U nas bolo tiez vcera velmi pekne,ale dnes je zamracene a uz aj zacalo mrholit a fuka dost silny vietor.My sme boli tiez v tescu,ale uz v utorok,jak som bola na mamografii,tak jednou cestou sme zmakli aj nakup,Lukaska som mala so sebou,takze casu sme mali az az :D Inac je vsetko po starom..
Pozdravujem vas aj vase rodinky a prajem vam krasny den,aj ked je zatial taky uprsany..

dd

ahojte :)
no my mame par noviniek :)..kedze su uz teploty vonku vcelku fajn, uz nabehli aj robosi a zatepluju dalej, predvcerom tu doviezli lesenia, vcera ich postavili a dneska uz frcali a nahadzovali polystyren..no a vcera sa tu len tak na skok stavil svokor, cely prekvapeny, ze uz pokracuju dalej a ze oni nemaju este okna vymenene a ze to musi ponahanat :D tak som sa len smiala..ale sme sa s manzelom smiali, ze uz to mohli mat davno vymenene, ved navrhy uz maju urobene od decembra a ved predsa museli vediet, ze ked sa vonku otepli, tak budu makat dalej, tak neviem, na co cakali, ci prave na toto, ze sem nabehnu robosi a oni budu musiet lietat a vybavovat narychlo vymenu okien :D..ale tak ich problem, sme sa zhodli s manzelom, ze vsak to nie je nas byt..tak teraz akurat cakam, kedy sa to bude robit..no a tiez tu mame veru pekne, sme boli dneska s Betkou sa prejst v meste, aj som si bola kupit nejake veci v drogerke, co som uz davnejsie chcela..a sestra je tu v meste u spoluziacky na prazdninach, tak sme sa aj s nou na chvilocku stretli, mali sme to po ceste :) a zajtra ze pride okolo obeda k nam :) tak sa tesime.inak sme zatial zdravi, vsetko relativne v pohode, svokru nevidam casto, tak aj to je plus :D k dobrej nalade z prijemneho jarneho pocasia :).
tak sa zatial majte krasne Radana, Maria, aj s rodinami, nech sa Vam dari a nech Ste zdravi!

[zruseny12]

AHOJ RADANA
...pytala si sa ci pletiem,nie...este stale som si neobjednala vlnu-priadzu...
ale uz by bolo na case,lebo leto je tu CO BY DUP :0))) a na rychlo pliest nebudem...
u nas bolo krasne pocasie dnes,ani sa nam nechcelo ist domov,tak sme sli na nakup do tesca dokupit co chyba...
ak budes mat dopleteny polover tak posli ho v mms-ke...ak sa ti bude chciet,rada si ho pozriem...
pozeram,ze mi sa uz asi nestretneme pri pc...
...zelam ti tiez vsetko dobre aj celej rodine aj DD VAM...

radana

Ahojte Maria,Dd :D
Ako sa mate?U nas je vsetko po starom.My toho mame teraz trosku viacej,ale da sa to zvladnut.V utorok som bola na mamografii,tak je to vsetko v poriadku a tiez ked som niesla vysledok z mamografie na gynekologiu,tak som sa pytala na vysledky steru co mi robil pri preventivke,tak aj toto je OK.Este nas caka plno vysetreni-kontrol,nejak to toho roku nema konca-kraja.
Pocasie sa uz umudrilo,slniecko pekne svieti,tak hned ma clovek lepsiu naladu.
Maria-strikujes nieco?Ja stale makam na pulovri pre Lukaska.Vyzera to velmi pekne,takze ma to az taha pri kazdej volnej chvili si k tomu sadnut.
Dd,u vas je co nove?Ako sa ma Betka?
Dievcata prajem vam pekny dnik a vela zdravia. :)

[zruseny12]

...tak to je sila,nasla som ju v kostole-a niekedy sa smiala,tomu ze sme blazni ty co veria v BOHA...
a ked som sa ja vydavala v kostole a bola aj ona v kostole,vsetci boli v kostole VAZNI,len ona sa smiala ako blazon...SMIALA SA NAM AKY SME BLAZNI A PRITOM ONA VYZERALA TAM AKO BLAZON/tym ako sa smiala/
a ked sa mi narodil syn,nechcela ani pocut o KRSTE...krstila som ho na vychode...
boze,ako sa ludia vedia PREVRACIAT...KAM VIETOR-TAM PLAST...

[zruseny12]

RADANA
...chvilu sedim pri pc,lebo pijem kavu,tak sa len tak hrajem...nasla som aj stranky kde som niekedy byvala atd.
tak si to mozes pozriet...
chod na google.sk a daj si do vyhladavaca www.volevcice.cz
tam som chodila do babky a tety ex manzela,tam sme mali aj zahradku...
ked das- elektrarna POCERADY-tam sa ti ukaze podnik elektrarna kde som pracovala-boli to krasne casy...
a ked si das do vyhladavaca BECOV U MOSTU tak tam som byvala,tiez krasne spomienky mam,ked nepocitam rozvod atd.
pekny den prajem/u nas je zle pocasie/

[zruseny12]

AHOJTE
...no,tiez mam pekne a usmevne spomienky...ked si spomeniem na vsetko...boli to velmi pekne casi...
obcas rozmyslam len tak nad vsetkym,kolko clovek toho zazil,pochodil...teraz sedim doma-ked nepocitam pracu-a nechodim nikam,lebo tie chorobi ma velmi obmadzuju...VO VSETKOM...
tak som niekedy najradsej doma,lebo niekedy nemozem ani chodit...
aj dnes mam taky problem,ked mam porusane creva,prejde to az do kriyovej oblasti a nemozem potom ani chodit...a niekedy to mam zasa naopak,bolia ma krize a tak to prejde aj na creva...je to velmi hnusne,ked clovek nemoze ani poriadne chodit a ked sa k tomu pridaju este klby atd.nic moc...
A KED NECHCEM OSTAT NA VOZICKU,TAK MUSIM BYT ROZUMNA A VEDIET,CO SI MOZEM DOVOLIT A NEPREHANAT TO Z NEJAKYMI VECAMI...
NEMOZEM SI ROBIT,CO SA MI ZACHCE...
neviem,co mam dnes robit,ci mam ist do prace,alebo nie...bojim sa,ze ked sa najem,aby mi neprislo zle atd.ked sa zasa nenajem-tiez mi pride zle...ANI Z VOZA ANI NA VOZ...
nejak som sa rozpisala a uz sa budem musiet pripravovat do prace...drzte mi prsty aby som to dnes zvladla...
ZELAM VAM TIEZ VSETKO DOBRE AJ RODINAM DD A RADANA...pa