Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Ahojte dievcata.
Dd,takze ti drzim palce,aby si si nasla pracu,ktora ta bude bavit.Som rada,ze uz ste sa trosku so svokrou skludnili a snad si aj ona trosku uvedomila,ze nemoze nad vami stat ako nejaky general.
Maria,citala som v inej teme o kazeine,ze chces prejst na bezlepkovu stravu,tak som ti tam par pismeniek napisala,mozno ti to trosku pomoze.Prajem ti nech sa ti dari a nech ta uz konecne choroby obchadzaju.
My ideme zajtra s Lukaskom na kontrolu,takze sa nudit nebudeme.
Pozdravujem vas a prajem vam a vasim rodinkam vela zdravicka a pohody.

dd

ahojte dievcata..
my sa mame vcelku dobre, je to sice troska ako na vode, raz hore a raz dole..mala som nieco naplanovane, ako to vymysliet s Betkou do skolky a pracou, lenze mi to nevychadza tak, ako som si myslela..takze este nemam vymysleny nahradny plan, co a ako..takze musim riesit nahradnhy plan...lebo ak nenajdem pracu, tak ja sice mozem ostat na predlzenej materskej, ale nedostanem uz ani cent a peniaze na zivot potrebujeme...
no a boli sme sa troska poveselit, ked su tie fasiangy :D..v nedelu behali po dedine, kde byvaju moji rodicia, fasiangari s hudbou, tak sa tancovalo a vcera sme boli troska nakuknut s Betkou na detskej diskoteke :), aspon sa trocha vyblaznila :D.
no a manzel bol v nedelu u svokrovcov, ale len sam..a ze sa svokra vypytovala, ze kde sme, co sme..a ze sa mame zastavit, ked pojdeme od mojich rodicov..tak sme sa tam dnes stavili..mala som malu dusicku, ze co a ako to dopadne..ale normalne sa asi stal zazrak :D nikto tam nebol, len manzelova teta, co prisla vyvencit psov, lebo vsetci boli na cely den prec :)..tak sme sa odtial rychlo dostali, az som bola rada :).
inak nic take nove..tak sa zatial majte krasne, nech sa Vam dari a nech Ste zdrave, aj s rodinkami :)!papa

radana

Ahojte dievcata.
Maria,aj ja rada spominam na skolske casy a vacsinou mam velmi vesele a prijemne spomienky,na ktorych sa este aj v dnesnej dobe pobavime,ked spominame :DMinule som kamoske rozpravala,co sme vselico pozazivali na intraku,tak sme sa od smiechu az pucili :D My sme mali tiez velmi dobreho triedneho na strednej a veruze to s nami nemal velakrat lahke.Bolo nas v triede 42 dievcat,tak sme mu davali zabrat :DDD V dnesnej dobe su ludia uplne ini,kazdy si mysli,ze je vsemocny a veru mala som vela kamaratok,s ktorymi si teraz uz ani nemame co povedat.:( Napriklad si spominam na jednu,co ma dcerku,co jej zistili defekt na srdiecku.Pokial potrebovali chodit do Bratislavy a my sme im podali pomocnu ruku a u nas vzdy kolko potrebovali boli a aj prespavali,ci uz ked bola dcerka v nemocnici na operacii,alebo potom,ked chodili na kontroly do Blavy,boli sme velke kamosky.A potom,ked im stacilo chodit na kontroly len do Krtisa,tak sa to nejak medzi nami pretrhlo a uz teraz ani jedna o druhej nevieme :( Ale tak ja nemam vo zvyku sa druhemu vnucovat,tak to beriem tak,ako to je.Ved sme vselijaki.
Dd,ty si sa uz tiez davno neozvala,ako sa mate...
My sme boli dnes s Lukaskom u lekarky,lebo je trosku zasopleny,tak som ho nechcela zbytocne namahat a davat do skoly,aby sa mu to nezhorsilo,tak ho vypisala na tyzden,snad mu to prejde aj bez liekov.V piatok mame ist na kontrolu a keby sa mu to zhorsilo,tak aj skor.Inac je u nas vsetko po starom,Lukasko sa trosku jeduje,lebo mu vcera starsi syn kupil mikrofon k tym varhanom co dostal pod stromcek a stale ma jeduje,ze chce spievat do neho,ale nechcem,aby zbytocne namahal hlasivky,aby sa mu to nezhorsilo.Tak si capol na usi MP3-ku,lahol do postele a pocuva pesnicky.Chcem mu este na nete pozriet nejaky stojan k tomu mikrofonu,ze ked bude mat narodky,tak by chcel.Lukasko je na hudbu zatazeny,ma velmi rad pesnicky a celkovo hudobne nastroje...Tak ked vyzdravie,urobime si zasa nejaky koncert,aby sa nasi susedia dlho nenudili :DDD
Maria,tiez som sa nejak rozpisala,teraz sa malokedy dostanem k netu,mam nacaty velmi pekny pulcak pre Lukaska,tak ma to az taha strikovat :D
Pozdravujem vas a prajem vam pekny dnik dievcata..

radana

Ahojte dievcata.
Maria,aj ja rada spominam na skolske casy a vacsinou mam velmi vesele a prijemne spomienky,na ktorych sa este aj v dnesnej dobe pobavime,ked spominame :DMinule som kamoske rozpravala,co sme vselico pozazivali na intraku,tak sme sa od smiechu az pucili :D My sme mali tiez velmi dobreho triedneho na strednej a veruze to s nami nemal velakrat lahke.Bolo nas v triede 42 dievcat,tak sme mu davali zabrat :DDD V dnesnej dobe su ludia uplne ini,kazdy si mysli,ze je vsemocny a veru mala som vela kamaratok,s ktorymi si teraz uz ani nemame co povedat.:( Napriklad si spominam na jednu,co ma dcerku,co jej zistili defekt na srdiecku.Pokial potrebovali chodit do Bratislavy a my sme im podali pomocnu ruku a u nas vzdy kolko potrebovali boli a aj prespavali,ci uz ked bola dcerka v nemocnici na operacii,alebo potom,ked chodili na kontroly do Blavy,boli sme velke kamosky.A potom,ked im stacilo chodit na kontroly len do Krtisa,tak sa to nejak medzi nami pretrhlo a uz teraz ani jedna o druhej nevieme :( Ale tak ja nemam vo zvyku sa druhemu vnucovat,tak to beriem tak,ako to je.Ved sme vselijaki.
Dd,ty si sa uz tiez davno neozvala,ako sa mate...
My sme boli dnes s Lukaskom u lekarky,lebo je trosku zasopleny,tak som ho nechcela zbytocne namahat a davat do skoly,aby sa mu to nezhorsilo,tak ho vypisala na tyzden,snad mu to prejde aj bez liekov.V piatok mame ist na kontrolu a keby sa mu to zhorsilo,tak aj skor.Inac je u nas vsetko po starom,Lukasko sa trosku jeduje,lebo mu vcera starsi syn kupil mikrofon k tym varhanom co dostal pod stromcek a stale ma jeduje,ze chce spievat do neho,ale nechcem,aby zbytocne namahal hlasivky,aby sa mu to nezhorsilo.Tak si capol na usi MP3-ku,lahol do postele a pocuva pesnicky.Chcem mu este na nete pozriet nejaky stojan k tomu mikrofonu,ze ked bude mat narodky,tak by chcel.Lukasko je na hudbu zatazeny,ma velmi rad pesnicky a celkovo hudobne nastroje...Tak ked vyzdravie,urobime si zasa nejaky koncert,aby sa nasi susedia dlho nenudili :DDD
Maria,tiez som sa nejak rozpisala,teraz sa malokedy dostanem k netu,mam nacaty velmi pekny pulcak pre Lukaska,tak ma to az taha strikovat :D
Pozdravujem vas a prajem vam pekny dnik dievcata..

[zruseny12]

CHCELA SOM ESTE TYM POUKAZAT NA TO,ZE AJ DOBRY LUDIA EXISTUJU NA SVETE,ALE JE ICH VELMI MALO,SICE BOLO TO V DOBE A ROKOCH KEDY VELA LUDI NADAVA NA TUTO DOBU-JA SOM OSOBNE BOLA SPOKOJNA A NIC MI NECHYBALO...TERAZ JE VIAC LUDI,KTORY CLOVEKU ZAVIDIA,ESTE AJ TU -CHOROBU-A KEBY MOHLI TAK BY CLOVEKA UTOPILI V LYZICKE VODE...
PRISLA VELMI ZLA DOBA A NIEKTORY LUDIA SA VELMI ZMENILI,DOKONCA POZNAM AJ TAKYCH,CO V TAMTEJ DOBE -CUSALI AKO VSI POD CHRASTOU A TERAZ SU TAKY MUDRY-ODRAZU...A V TAMTEJ DOBE SA NEOZVALI,LEBO SA BALI,A TERAZ SU NAJMUDREJSI,VSADE BOLI,VSETKO VEDIA,O KAZDOM VSETKO VEDIA-VSAK ANO...AKO FERDO MRAVEC...

[zruseny12]

AHOJTE
...mam chvilu cas-lebo sa tu uz cely tyzden nedostanem- tak vam chcem popriat KRASNY A POKOJNY TYZDEN VAM A AJ VASIM RODINAM...
ked tak pozeram tak sme tu prebrali uz vsetko mozne-nie len temu o SVOKRE...
keby som nechodila na tuto stranku -ZDAVIE- na niektore zazitky a prihody zo zivota by mi uz ani na UM nezisli a nespomenula by som si na nich...
ale ked vidim nejaku temu,hned si na tie svoje skusenosti spomeniem,niekedy su prijemne niekedy nie...
spomenula som si aj na skolu kde som chodila na STROJARSKE UCILISTE...prestupila som zo STREDNEJ POLNOHOSPODARSKEJ SKOLY TECHNICKEJ-do druheho rocnika-musela som robit ROZDIELOVE SKUSKY na konci druheho rocnika,lebo som sa ucila aj prvi aj druhy rocnik naraz...no a skusky mi nechcel dat urobit jeden profesor,tak mi triadna ktora bola VELMI DOBRA-normalne plakala koli tomu- vybavila u riaditela,aby som skusky opakovala,ale uz tam bol aj prisediaci...
no a potom som sa dozvedela,ze ten profesor je na ziacky-blondinky-atraktivne-a ja som mu padla do oka,tak chcel aby som cim dlhsie ostala v skole,preto mi nechcel dat urobit skusku,aby som postupila do dalsieho rocnika...
vtedy by ma ani vo sne nebolo napadlo,ze som mohla padnut do oka nejakemu profesorovi...uz som v tej dobe chodila s manzelom a oci som mala len pre neho...
...ale chcem napisat toto,ze som si spomenula na SVOJU TRIEDNU,ktora bola velmi dobra zena a vtedy mi velmi pomohla,nemohla mat deti,potom nejak otehotnela,chvilu sme k nej chodiavali na navstevu a tak som sa dozvedela ze zomrela na rakovinu...
tak sme mali triadneho a tiez to bol velmi dobry clovek...VELMI RADA NA NEHO SPOMINAM...
mal presne take oci-krasne a vyrazne ako ma otec mojho druha...bol to strasi chlap,ale seriozny a vsetko co k tomu patri...VELMI RADA SPOMINAM NA SKOLSKE CASI...A ZAZITKY...
no,nejak som sa rozpisala,ale spomenula som si na triadnu ako mi pomohla preto som to musela napisat...majte sa krasne a pekny den prajem

[zruseny12]

...no,a este som zabudla na jednu zensku,ktora robi v praci,uz som o tom pisala,je z firmi ktora zneuzila moj ROZVODOVI LIST...pracuje tiez v tej firme na druhej smene...takze ja mam tam viac ludi,ktory ma prenasleduju...aj ked nemaju preco?ta zenska je nevesta tych ludi,co maju tu firmu,a ona si stale myslela,ze ja mam nieco z jej manzelom/co je uplna blbost-boli sme len dobri kamarati-ked som nastupila k nim do firmi tak si ma zacal dost vsimat jej manzel,ale boli sme len dobri kamarati NIC VIAC/ale ona je ziarlivka-a takym ludom nic nevysvetlis,ked si nieco zoberu do halvi,tak maju pravdu za kazdu cenu-ona mala pristup k mojmu ROZVODOVEMU LISTU a prakticky ona zneuzila ten rozv.list...a ktovie co rozprava aj vo firme o mne...videla som ju tam 2x a teraz mi pripada,ako keby sa mi vyhybala,lebo vie,ze by som jej nieco povedala...
PRE MNA ZA MNA NECH SI TEN MOJ ROZVODOVI LIST VYCAPI NA NASTENKU VO FIRME...podla mna mali by si na nu davat pozor ludia,lebo je NEBEZPECNA...KED SA DOSTANE K OSOBNYM VECIAM NEJAKEHO CLOVELA HNED TOHO ZNEUZIJE A ROZNASA TO DALEJ,CI JE TO PRAVDA CI NIE...
mna by len zaujimalo,ci ma nekaje dokazy,ze to co je v mojom rozvod.liste su pravdive/ved ona so mnou-s nami nezila :0))))))/...napr.ze som robila UPRATOVACKU...ked som ju nikdy v zivote v CZ nerobila....ROBILA SOM V SKLADE atd.a dalsie klamstva v rozv.liste...
mohla by sa nad sebou zamysliet a pouvazovat nad sebou,ale asi na to nema...
najprv som si myslela,ze to boli majitelia firmi,co zneuzili ten moj rozv.list,/ked mi to povedala jedna znama/ale to neboli oni,ale ONA...ICH NEVESTA
lenze jej niet pomoci,lebo prestala ziarlit na mna a zacala ziarlit zasa na inu,takze to nie je moj problem,ale zaptietla ma do toho...a uz sa v tom veziem aj ja...

[zruseny12]

AHOJTE
...u mna tiez vsetko po starom,ako vzdy...
zdravie?zasa napisem len tolko,ze raz dobre raz zle...a uz ani inak asi nebude,ale stale lepsie ako bolo predtym,ked som nevedela co mi je...
niekedy ma rozculuje ta moja dieta,lebo si nemozem dat z chuti nieco na co mam chut,ale potom ma to prejde.../ta dieta ma niekedy poriadne vystavi/
praca?stale po starom,ty co mi nedaju pokoj ako som pisala,stale su nalepeny na mna a nedaju pokoj,su ako pijavice,ktore sa nepustia cloveka/uz mam riesenie-ak mi nedaju pokoj-a budem musiet pre nich odist prec z prace,lebo to su soplaci,ktory by mohli byt mojimi detmi-ako sa ich zbavit a nepomoze im ani to ,ze im veduca nadrziava a podporuje/...ALE NAJDU SA TAM AJ SERIOZNI A CHARAKTERNI LUDIA-podla mna toto je vsade...
ale,toto uz presahuje vsetko,ked nastupis do prace a nejaky soplaci si zacnu dovolovat bez toho,aby si ich poznala a niekedy videla a oni zo mnou nepasli husi,aby si ku mne dovolovali,nech si dovoluju ku svojim rodicom a nie ku cudzim ludom...
no,ale asi su tak vychovani,ze takto sa chovaju...

inak nemam nic nove,co by som napisala,pretoze je to stale dookolo to iste...chystam sa aj pliest,chcem si kupit BAMBUSOVU VLNU-PRIADZU NA LETO,ale kedy to bude neviem,lebo poslednej dobe ma bolia ruky,mam ich porezane atd.takze nemozem ani pliest...
minule som si tak porezala palec,ze ked som robila tak vsetko som mala od krvi,nie len palec ale aj vyrobky...ALE STALE MA PRACA BAVI,AJ KED JE TO PRE MNA NIEKEDY UTRPENIE,LEBO RUKY BOLIA,STIPU,PALIA...len sa bojim aby som nedostala nejaku infekciu...
u nas je pekne bielo,trochu sa to zacalo topit,ale dnes uz zasa primrza...ja mam velmi rada,zimu,ale peknu zimu-bielu a hlavne aby som nemrzla...ale mam rada aj jar,leto a jesen...vsetky rocne obdobia su pekne...
tak sa majte krasne a zasa niekedy nabuduce...pa
tiez zelam vasim rodinam vsetko dobre hl.pevne zdravie...

dd

ahojte kocky :)
aj u nas vsetko po starom, nic take nove, sme zdravi, kym bolo este snehu, tak sme sa chodili sankovat, ale uz sa to dost stopilo..aj oslava prebehla bez nejakych problemov, ale som rada, ze uz je po tom :D aspon je uz pokoj s oslavami :)..
Maria, Ty mas co nove?zdravie sluzi?v praci sa ako dari?
tak sa majte krasne zatial, nech sa Vam dari, nech Ste zdrave aj s rodinkami!krasne dni Vam prajem :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk