Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Ahojte Maria,Dd :)
Ako sa mate?Temu som musela dost dlho hladat,uz zapadla prachom..
U nas je vsetko po starom.Chodime po doktoroch,po kontrolach,takze nic moc..Casu je malo a k netu sa dostanem len malo kedy.U nas je stale sneh a dost chladno,uz by som bola rada,keby prisla konecne jar.Zimu nemam rada..
Pozdravujem vas a prajem vam vela zdravicka,aj vasim rodinkam.Ked budete mat cas,napiste par pismeniek,rada si precitam nieco od vas.Prajem pekny dnik. :D

radana

Ahojte Maria,Dd :)
Ako sa mate?Temu som musela dost dlho hladat,uz zapadla prachom..
U nas je vsetko po starom.Chodime po doktoroch,po kontrolach,takze nic moc..Casu je malo a k netu sa dostanem len malo kedy.U nas je stale sneh a dost chladno,uz by som bola rada,keby prisla konecne jar.Zimu nemam rada..
Pozdravujem vas a prajem vam vela zdravicka,aj vasim rodinkam.Ked budete mat cas,napiste par pismeniek,rada si precitam nieco od vas.Prajem pekny dnik. :D

[zruseny12]

AHOJTE
...no ja nemam nic nove,stale po starom...a k tej ruke RADANA...uz mam dalsi prst uplne do ziveho zniceny,ale nastastie uz tu pracu nerobim,som zasa na inej- praci- takze sa mi zacala hojit...:0(((((
ale ide to pomaly,lebo stale musim nieco robit z vodou a rozmocim si ju...
a ten prst co som mala predtym zniceny,sa mi zacal hojit a tym ako mi zaschol,tak mi zasa praskol-ale trochu je uz zahojeny,ale mam ho este dost citlivi...
a co dodat este,stale dookola,dostavam krce do lytok v noci,ale take drsne...:0(((((neviem cim to bude,ale asi tym,ze som prestala cvicit.../si myslim/mam ich velmi potuhnute...
... RADANA mas co robit,mna osobne behanie po lekarov velmi vycerpava,ale ked sa musi- tak sa musi...ja tiez koncom mesiaca idem na ortopediu z klbami,lebo ma dost bolia,potom ma zasa caka osteocentrum...
ekzem na ruke sa obcas tiez objavi,ale tak zatial mam masticku,co mi dala lekarka-kozna,tak sa k nej nechystam/a zrejme,mi nieco vadi z vonku,lebo stale na cas mi zmizne a po case sa objavi/lekarka mi povedala,ze je to KONTAKTNY EKZEM/
takze uz sa ho nezbavim ASI...musim stale mastit a hlavne davat pozor/pouzivat rukavice,mastit atd./
ani neviem co by som vam tu este pisala,lebo nie je ani co...okrem zdravia...
o praci tu pisat nebudem,lebo je dost ludi,co by to zneuzili/uz som o tom pisala,a nerada by som aby niekto to poprekrucal a zneuzil toho/
a LUKASOVI sa ani necudujem,ze sa tesi na KRESLO,AKO SI BUDE HOVIET,ja tiez radsej idem do prace,alebo nieco robim ako ked mam ist k lekarovi a sediet v cakarni,niekedy i pol dna...:0((((((
niekedy je vyhoda,ze sa objednam na urcitu hodinu,ale niekedy ani objednanie nezaruci,ze cloveka zoberu na cas/mam uz aj s tym skusenosti/
raz dokonca jedna pani v cakarni hovorila,ze si aj predplatila vysetrenie a aj tak nebola osetrena ako sa objednala...dnes clovek nema niekde ziadnu ISTOTU...
ZELAM VAM KRASNY DEN DD A RADANA A AJ VASIM RODINAM...u nas je poriadna zima...

dd

ahojte :)
Radana - no teda, tak Vy Ste teda riadne rozlietani tieto tyzdne..ja som bola pred vianocami tiez na gynekologii na prehliadke, este musim zubarke zavolat a zajednat si termin u nej tiez na prehliadku.
no a svokra, tak ta musi robit oslavu na trikrat, lebo na prvej oslave sme boli len my a oni, na druhej bola babka, svokrina mama a aj jej surodenci a tretiu musia robit specialne pre 8znamych a svokrovu sestru..a jednu nemoze spravit pre vsetkych, lebo ze nevedia, ci by sa tam vsetci pokope zniesli(hlavne teda urciti clenovia rodiny s inymi..)
a este k nam troska..uz sme vcelku v poriadku, mna to obislo nastastie velmi hladko, len s miernou nadchou, manzel aj s Betkou uz su tiez v poriadku :)..a k tym aktivitam, co svokra vymysla..ja co som pocula, tak ze deti by mali ist na lyze, korcule tak najskor v 5rokoch, aj to aby mali predtym nejake pripravne cvicenia na posilnenie klbov..takze tlacit Betku na lyze v 2,5rokoch zatial v plane nemam..
Maria - ako sa dari v praci?co nove?
tak sa majte krasne, nech sa Vam dari a zelam Vam prijemny tyzden!

radana

Ahojte dievcata.
Dd,vy nejako dlho oslavujete,teda vasa svokra..Zrejme sa chce pochvalit svojou rodinou.Inak v tom suhlasim s tebou,ze ked je Betka nachoreta,netreba s nou ist niekde na sanky,korcule alebo lyze,namahou sa moze choroba akurat tak zhorsit :( Ale tak dufam,ze uz ste teraz zdravi a ze Betku uz sopliky netrapia..
Maria,co prst,uz je zahojeny?Zrejme uz chodis do prace tento tyzden,ako sa ti dari?My mame teraz same lietacky po kontrolach u lekarov,takze nic moc.Vcera sme boli na lieky ja s Lukaskom,dnes som s nim bola na kontrole na ocnom a na buduci tyzden musime ist znova,chce mu znova rozkvapkat oci,lebo ze zrejme mu zmeni dioptrie na okuliaroch.No a ja zas musim ist v pondelok na alergologiu na kontrolu a vo stvrtok zase s Lukaskom na zubne na preventivku.No a co zase na ten dalsi tyzden,to uz do kalendara ani radsej nepozeram dopredu...Inac je u nas vsetko po starom,dnes sa dost ochladilo a aj Lukasko je uz z tych lekarov unaveny.Dnes,jak sme isli z polikliniky,tak mi zapotil,ze uz sa nevie dockat,ako bude doma v hupacom kresle CEHNIT. :D
Tak vas obidve pozdravujem a zelam vam krasne prezity den :D

[zruseny12]

AHOJTE
TAK JA VAM TIEZ CHCEM LEN ZAZELAT PEKNY VIKEND...ja som dnes mala ist do prace,ale mam tak zniceny prst,od prace,ze dnes by som asi nic moc v praci neurobila,tak som nesla,musim si ho do pondelka nejak zahojit-hoci pochybujem ze to pojde...urobil sa mi pluzgier,ktory mi praskol a mam to az do ziveho...a to som mala aj leukoplast nalepeny...
inak DD tvoja svokra nejak dlho oslavuje...
RADANA ano,mam toho dost,ale tak nejak to zvladam...vcera sme boli u tety vazila som sa,tak zasa mam 55kg/tych 3kg co som cez sviatky pribrala som zasa schudla/
ale snazim sa drzat sa,tak som zvedava ako sa mi to bude dlho darit...
TAK SA MAJTE KRASNE A DRZTE SA...
DD ak by si chcela obcas mozes napisat sms na cislo 0902 136 504 AKO SA MAS...ak budes chciet...

dd

ahojte kocky..
no ja sa tiez sem dostanem uz dost malo a to ani do prace nechodim :D..my sme akurat trocha chori, co sme boli na tej svokrinej oslave, tak neviem, ci tam bol niekto chory, alebo co..ale ze aj dalsi ludia, co tam boli na tej oslave, ze boli chori..ja mam len nadchu miernu a z toho kasel trocha, Betka tiez nadcha, stekali jej sopliky a kasel a manzel mal aj horucky..tak sa liecime..no a zas nas svokra vola, aby sme sli s nimi plavat do bazena (byvaju kusok od jedneho kupelneho mestecka a tam je tych wellness centier par, kde sa da vykupat), potom zacala vymyslat, ze aby sme prisli teraz cez vikend k nim, ze sa pojde Betka sankovat..to by som prezila,keby je zdrava, ale ked zacala vymyslat, ze musi pohladat nejake kacicky korcule pre Betku a ze sa pojdeme korculovat na jazero, alebo ze jej najde lyze po manzelovi a svagrine,aby sa mohla lyzovat, tak to uz som normalne nestihala, ze co to zas vymysla za blbosti..niekedy mi pride taka strasne zbrkla, do vsetkeho je strasne hrrr a mi to obcas dost vadi a este tym duplom sa mi tam nechce k nim ist..no a v piatok buduci tyzden ma byt vraj konecne posledne kolo svokrinej oslavy a my tam opat nesmieme chybat, lebo pridu ich znami, aby sa mohli vychvalovat a pretrcat...takze tak no, ozaj "sranda" niekedy, ale co uz..len zatvaram oci a zatinam zuby, aby som nepovedala nieco od srdca..ale nastastie sme teraz u mojich rodicov, aj brat so zenou prisli, lebo ocino mal narodeniny, tak tak troska oslavujeme v kruhu najblizsej rodiny :).
drzte sa kocky, nech Vam hlavne zdravie sluzi, nech sa Vam dari, majte sa krasne a prijemny vikend zelam! :)

radana

Ahojte.
Maria-no aj ja mam menej casu a na net sa dostanem len malo kedy.Len co rano odnesem maleho do skoly,treba ist na nakup do obchodu,postavim nieco varit a uz je hned tolko hodin,ze musim zase pre neho utekat.A to sme zas dnes isli s kocurom na ockovanie proti besnote po roku,v marci ho musim ist dat zase odcervit..A potom sme sa este cestou zastavili v kauflande,urobit vacsi nakup potravin a to sme sa museli este raz vratit,lebo mi dosiel rozmrazovac na skla na auto a jasne,ze sme ho zabudli kupit.A tolko casu,aby som kazde rano cakala s nastartovanym motorom nejakych 10 minut,aby sa ako tak rozmrzlo predne sklo nemam.Ale niekedy mi je smiesne,ze niektori si na prednom skle vyskriabu 10 centimetrovy pasik,aby aspon nieco videli a tak idu-takychto volam,ze-IDU TANKISTI :DDD Inac je u nas vsetko po starom,tesim sa na vikend,maly ma v pondelok polrocne prazdniny,ale moc si ich neuzijeme,lebo musim ist k jeho lekarke na lieky, a tiez ku svojej lekarke si musim ist pre lieky.No a v utorok uz padime zase na kontrolu na ocne :( Ale vsak aj ty mas toho az az,co sa tyka zdravia. :(
Dd,vy co mate nove?Ako sa ma Betka?
Maria,u nas je tiez velka zima a to hlasia na cely februar..Takze zrejme si jej este uzijeme az az..
Tak dievcata prajem vam aj vasim rodinkam krasny vikend a hlavne vam vsetkym vela zdravicka.

[zruseny12]

AHOJ RADANA
...pytala si sa na zdravie,tak mam sa tak striadavo,raz lepsie a raz horsie...
no,tiez sa mi zda ze ta stranka zapada prachom potrebovali by sme ju oprasit,ale uz ani niet,mco pisat,asi sme uz vycerpali vsetko ohladom svokier...:0))))))))
teraz sa poriadne na PC nedostanem,tak ti obcas napisem na mobil sms...
MAJ SA KRASNE TY A AJ CELA TVOJA RODINA
AJ TEBE DD TO ZELAM...u nas je zimaaaaaa