Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

AHOJ DD...pisala som ti mail...RADANA teba pozdravujem a zelam celej rodine pekny vikend aj tebe DD...a aj tebe AGAVEN...

nikki.7

nevesta 25: Aspoň máš pokoj,keď sa s ňou nebavíš.Je to vo väčšine rodín tak,že by sa najradšej starali.Zažila som to,tak viem o čom hovoríš.Aj keď možno nie až v takom rozsahu,ale tiež sme si to prákrát vytmavili.

dd

ahoj Radana, ako sa mate doma?co nove?my sme minuly vikend varili gulasik, bol doma aj brat so zenou, tak sme sa prijemne zabavili :)..no a pomaly sa blizi cas prazdnin, Lukasko sa uz tesi?my si uz uzivame troska volnejsie, manzel uz ma vsetky skusky hotove :)..inak nic take nove, vsetko po starom, aj so svokrou..stale sa chce s manzelom strasne rozpravat, este ju to nepreslo..ale mne sa usmieva do tvare..
a Maria sa Ti ozvala? ako sa ma?pozdrav ju odo mna :).

dd

jej dakujem Radana za pozdrav :) aj Ty ju pri najblizsej prilezitosti pozdrav :)
no na letecke dni by som sla aj ja pozriet a myslim, ze aj Betke by sa pacilo..len manzel ma skusky v skole :( tak neviem, ako to cele bude a nechcem ho otravovat takymi vyletmi, ked ma dolezitejsie veci pred sebou..a potom ho to ani nebavi, ked by sa mal ucit a ideme niekam..navyse sa mi zaciatkom juna vydava spoluziacka z vs, tam by som chcela ist pozriet, tak to bude asi aj stacit zatial..tak mozno buduci rok, ak sa bude darit :).
maj sa Radana pekne, nech sa Vam dari, nech Ste doma zdravi, aj Marii odkaz :) zelam Vam krasne dni!

radana

Ahoj Dd..
U nas vsetko po starom,Lukas sa ma fajn,ja zase furt beham na alergologicke testy,v juni som uz objednana na tretie..Najprv to boli potravinove,potom druhy krat zase brezy a pele.. a v juni mam ist na prach a roztoce...Kupili sme si cisticku vzduchu Bionaire a musim povedat,ze je to perfektna vec,vzhladom na to,ze uz pred viacerymi rokmi mi bola zistena alergia na prach a roztoce a nasledne z toho vzisla astma..Teraz mi ma robit v juni kontrolne testy,tak uvidime.Najhorsie je,ze pred testami musim vysadit na tyzden antihistaminika a pre mna je to doslovne utrpenie :(( Tak budem musiet zase vydrzat :( Na konci maja sa chystame na vylet,bude letecky den v Piestanoch,tak sa uz velmi tesim,boli sme tam aj minuly rok a velmi sa nam tam pacilo,tak dufam,ze pocasie vyjde a nebude taketo spatne,ako teraz :( Inac je vsetko po starom.S Mariou si piseme cez mail,pisala mi,ze dostala ban :(( Inac ta mam pozdravovat od Marie :)
Tak sa Dd maj,pozdravujem celu rodinku :)

dd

ahojte..ako sa mate?Radana - co nove?Lukasko ako?my zijeme pomaly..svokra sa uz odurazila, uz sa s nami aj rozprava..len zas uvidime dokedy..inak nic take nove, vsetko po starom :)..
Maria - ak sem nakuknes, prosim, neviem, ci a kde mam Tvoj mail, nemozem to najst..tak ak sa Ti bude chciet, napis mi na moj, co tu mam zverejneny, budem rada! :)
majte sa krasne a prijemne dni Vam zelam, aj ked su take uprsane a studene :(...

[zruseny12]

...este by som vam chcela oznamit,ze prestanem chodit pod nickom MARIAA na toto forum,lebo mam svoje dovody na to,a nie je to o tom,ze som sa roznpdla len tak z nicoho nic,ale stala sa mi jedna vec,ktora sa mi potvrdila a pre BEZPECNOST RODINY A SAMEJ SEBA UZ NEBUDEM PISAT Z TOHO NICKU...
AGAVEN na teba mam meila,tak si mozeme kedykolvek napisat,RADANA na teba mam cislo na mobil...a DD ty by si mala mat moj meil tak isto,tak ak budes mat chut mozes mi napisat...

dd

ahojte :)
ja len tak na skok, lebo uz je vela hodin a treba mi ist spat..
mame sa celkom fajn, da sa to pomaly prezivat..akurat ma trapi par veci,ale to neviem, ci v dohladnej dobe vyriesim..takze musim len cakat na vhodny cas, kedy to zacat riesit :(..akurat sme s Betkou u mojich rodicov, lebo manzel ma zajtra skusku a este si potrebuje povybavovat par veci a ja musim zajtra k zubarke na prehliadku a zrejme by sme to nevedeli nejak sklbit, tak bol po nas dnes poobede ocino..aspon si manzel zajtra v klude vybavi, co treba a ja tiez..navyse zajtra ma maminka narodeniny a v sobotu mame pohreb nasho farara, tak by som sla..
so svokrou nic nove, je ticho, uvidim, ako tento vikend, ci tam pojdeme, ci nie..moc sa mi nepaci predstava, ze by sme tam mali ist, ale tak ak bude manzel chciet, nebudem sa s nim vadit..aspon by som aj videla, ako by sa spravala a ci sa uz aspon odurazila..
tak sa zatial majte krasne, nech sa Vam dari!Radana, nech obujete rychlo nove pneu a nech na nich najazdite tisice stastnych km! a nech Vam vsetkym zdravie sluzi a aj Vasim rodinam!prajem Vam krasny vikend :)

agaven ja

cuci zatial davam nieco nove ale tusim to zabralo aj mam cecko sirup z bylin mustivitamin dufam ze aspon pol roka sa bude drzat