Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA dakujem ti velmi pekne za dceru,dost ma suchy kasel a pomaly to ustupuje...dufam,ze nieco nechytim ja od nej...mne je blbo dnes z cokolady,dala som si ju vcera ku kave,lebo som nemohla odolat a dnes v praci to bolo hrozne :0((((
no,uz ju nechcem ani vidiet...
takze vy stale prazdninujete...pozdrav LUKASA a kocura...
maj sa krasne a krasny vecer prajem aj DD tebe...paaaaaaaaaaa

radana

Ahojte.
Maria,tak prajem tvojej dcerke,nech sa cim skor uzdravi.Teraz je tych bacilov vsade fura..U nas je tiez velmi skarede pocasie.Od rana len leje a leje.Boli sme s Lukaskom v obchode,tak sme zase pominali cely majland..Este ze mal manzel trinasty plat :D Uz treti tyzden sme doma,deti maju chripkove prazdniny.Vzdy v pondelok prinesieme deti do skoly a poobede nas caka ucitelka cela vysmiata,ze prazdniny sa predlzuju o dalsi tyzden.Takze si to volno zase uzivame.Ani sa velmi nechcem s malym motat po nakupnych centrach,lebo sa bojim,aby daco nechytil.. :(
Dd,takze Betka si Mikulasa a aj certa riadne uzila. :D U nas tiez chodil a hned trojmo :D Ved ako by to bolo,ze by Lukasko dostal Mikulasa a starsi syn s priatelkou nie? :D
Prajem vam,aj vasim rodinkam vela zdravia,Maria,dcerka nech sa cim skor uzdravi a prajem pekne dnicky a nie taketo smutne uprsane..

[zruseny12]

AHOJTE
DD dakujem ti velmi pekne,ja som dnes bola u lekarky s dcerou,ma chytene priedusky-celu noc nespala a ja s nou/a uz som mala tusenie,ze to bude viac ako len kasel,tak som s nou radsej sla k lekarke...
a mala som pravdu...momentalne lezi s teplotou 39,1...
tak dufam,ze uz to bude len lepsie,ja sa mam stale podla toho ako sluzi zdravie,nemozem ani chvalit ani nadavat...
a som stastna ked den prezijem ako tak...
VECER STALE DAKUJEM BOHU,ZE SOM DEN PREZILA BEZ NEJAKYCH VAZNYCH ZDR.PROBL.
DD a s tym ako sa svokra chova uz nic nenarobis,je to taka povaha a ty s tym nic nenarobis,kasli na nu...ved sa nebudes koli nej stressovat...a nicit si zdravie...
RADANA
a ty ako,kde sa flakas:0)))))
u nas je hnusne pocasie,ale mne to nejak nevadi...
MAJTE SA KRASNE A PEKNY PODVECER A ZAJTRA KRASNY DEN PRAJEM...DD a RADANA/aj vasim rod./

dd

ahojte!
zelam Vam v prvom rade prijemne a pekne dni, Maria, nech sa Ti dari v praci a zdravicko sluzi a Radana, nech aj Vam sluzi zdravie a prezivate kazdy den naplno :)!
my zijeme pomaly, dychame, svokricka sa tvari, ze sa uz odurazila, ale vcera sa prekecla, ked sme tam poobede boli, po Mikulassku nadielku, a zasuslala pri Betke, raz riadne(povedala Betke "máš klášnu čiapku" aj som myslela, ze nieco poviem, ale potom som si povedala, ze kedze nemam o tom dokaz, ze to povedala, zas to bude len slovo proti slovu..tak som to potom nechala tak..ale budem si na to davat pozor.) a potom asi dvakrat tak menej..takze uvidime, co bude dalej, lebo stale prizvukovala Betke, aj svokor, ked sme odchadzali, ze aby ich prisla pozriet atd..len dufam, ze skor ako na vianoce tam nepojdeme..
inak sme mali pohodovy vikend :) Betka mala Mikulasa, dokonca az 2x :D..najskor v piatok bol v kostole, u nasich v dedine to tak robi farsky urad v spolupraci s obecnym uradom, pozvu sa vsetky deti, co maju trvale bydlisko nahlasene v dedine a pride Mikulas a rozdava darceky :) no a potom v sobotu sa zasa svagrinka prezliekla za Mikulasa a brat za certa :D ale to bol certisko, to Vam poviem :D:D:D.mal kozusinovu vestu, chvost, riadnu retaz so zvoncami, riadne vidly, rohy(sestra urobila z papiera) a aj normalne vrece s trciacou topankou(akoze tam ma neposusne dieta :D, ale mal to vypchate senom, len ta topanka tam bola navrchu tak uviazana, aby vytrcala :D) no sme sa nasmiali..a Betka sa aj bala trocha, ale tak sme certa nepustili dovnutra, tak to prezila celkom v pohode..od Mikulasa podostavala kopy sladkosti, jablk, mandariniek, banany..takze bola spokojna, vytesena a ma poriadny zazitok :D..
co nas ale tesi menej, je manzelova skola..menili im akreditaciu, odbor, pomenili im predmety a tak mu to len narobi problemy, ak by tam chcel dokoncit studium..ale uz sa informoval, ze ak si po novom roku napise ziadost o prestup na tu fakultu, kde studoval Bc., tak by to malo ist, ze by tam prestupil spat a dorobil tu skolu tam..lebo tato fakulta, kde je taraz, uz ho stve, maju tam dost bordel a ten odbor ho ani nezaujima a nevidi v tom nic prakticke pre seba..takze ak to pojde, bude to riesit asi tym prestupom..
takze my tak nejako..majte sa Vy teda pekne a nech sa Vam dari :)!

[zruseny12]

AHOJTE
tak ja sa tulam v praci :0))))
kde sa tulas ty,ked ja sedim za PC...:0))))
ZELAM VAM KRASNY VECER A ZAJTRA PEKNY DEN DD a RADANA

radana

Ahojte dievcata.Kde sa tulate?Uz mate nakupene darceky pre rodinu?My uz mame pre deti nakupene,uz mi treba len nieco vymysliet manzelovi..Lukasko sa uz tesi na Mikulasa :D A u vas co nove?Nam sa uz koncia chripkove prazdniny,takze v pondelok zaciname zase zarezavat :)

radana

Ahojte dievcata :D
Dd,ani moje deti poobede uz ako 2-rocne nespavali.Boli to taki mali certici :D Zato teraz by prespali cely den keby mohli :DDD Betka sa uz tesi na Mikulasa?Nas Lukas tiez.Len mam trosku obavy z tej chripky a nechcem ho velmi tahat na take hromadne podujatia.Ale asi sa tomu nevyhnem..U nas bude Mikulas v kulturaku a tiez pre tieto deti poriada Mikulasa Zvaz zdravotne postihnutych a tam zvykneme chodit kazdy rok.Lukas tam chodi rad,lebo kazdy rok sa tam dobre zabavime a dokonca si s detmi aj zatrsame :DDDD
Maria,u vas co nove?Ako v robote?U nas je hnusne pocasie,od rana leje.A to sme dnes boli na lieky pre maleho a tiez som bola aj u svojej lekarky na lieky.Este ze bol s nami aj manzel-jeho som poslala k detskej s Lukaskom a napisala mu,co ma pytat a ja som si zatial vybavila lieky u svojej obvodnej.O 7,30 sme uz boli doma,takze sme sa vybavili sikovne :)
Ozaj,uz kupujete darceky?Nas Lukas si vybral z letaku z dracika take auto na dialkove ovladanie,tak hned jak bol letak v platnosti som isla do dracika kupit mu to auto.Ale som sa dost cudovala,lebo ho nemali ani v jednom draciku v nasom okoli a to sme boli v styroch dracikoch.Tak som sa nastvala,sadla za pocitac a objednala mu ho cez net z inej predajne.Prave pred chvilkou mi to postarka doniesla,je presne take,ako si vysnival-strieborne AUDI Q7.Tak sa velmi tesim :D A to som skusala pisat do Dracika,ci sa to neda objednat cez net a hned ma spamatali,ze oni uz neposielaju na dobierku :((( Takze maju smolu,nezarobili na mne..
U nas maju deti este stale chripkove prazdniny az do konca tyzdna.Ani sa nam nechce do takeho pocasia nos vystrcit.No budem musiet este poobede skocit pre lieky,co nam v lekarni objednali a Lukaska brat so sebou,lebo druha polka nasej family uz zarezava v praci a doma ho nemam s kym nechat..
Maria,Dd prajem vam krasny den,aj ked je taky uprsany...

dd

ahojte kocky :)
nemam teraz moc cas vypisovat, Betka si zaumienila, ze cez den nebude spavat..tak ked vstane doobeda okolo tej 9-pol 10., tak poobede nespi a vecer ide spat o tej 8..lebo keby spala poobede, tak mi tu strasi do 23..
inak sa mame celkom fajn, zacali sme novy tyzden a uz sa tesime na vikend a mikulasa :).aj u nas dneska dost fukalo, sa cloveku nechce potom ani vyjst z bytu, i ked teplomer ukazoval skoro 13 stupnov..
majte sa teda zatial pekne, nech sa Vam dari, zelam Vam obom, Maria, Radana vela zdravia a pekne dni! :)

radana

Ahojte :D
Maria-Tak nech sa ti v robote dari a prajem prijemny,pekny tyzden a Dd tebe tiez,mala sa uz urcite tesi na Mikulasa :D
U nas dost fuka vietor,co nemam moc rada,ale co uz,aspon dobre vyfuka pradlo na balkone :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk