Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

AHOJTE
tak neda mi aby som tu nenapisala,ale pozeram,ze tu aj tak nikto nebol...
ja mam dnes trochu volno,tak som na pc...idem za chvilu do prace...
PRAJEM VAM KRASNY A POKOJNY TYZDEN RADANA TEBE A AJ TEBE DD A VASIM RODINAM...

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA ano pracovala som v sobotu...ale viac som prerobila ako zarobila :0))))
nestihla som autobus usiel mi pred nosom,a tak ma viezol svagor do prace...
lebo mi bolo blbe neist,ked som slubila...
asi zacnem lietat na metle,inak to nevidim :0))))
inak som sama doma...v piatok som bola v meste a s kamoskou a jej dcerou sme sli do cinskej restauracii,dala som si ich jedlo,a to som nemala...POCHUTILA SOM SI,NEMOZEM POVEDAT,ZE NIE,ALE DRUHY DEN SOM TO HNED CITILA,ZE TO NEBOL DOBRY NAPAD...
ZELENINA A RYZA MI NEVADILA,ALE BOL TAM J NEJAKY GEL-ZELATINA,A AJ POLIEVKA BOLA TAKA NEJAKA ZELATINOVA A TOTO ASI MI NEUROBILO DOBRE...
momentalne peciem chlieb a varim obed...

DD tak u vas bude veselo,ked pride cert

dd

aa, ten prispevok sem nepatril...prepacte..
inak ahojte kocky :).
Radana - mame sa vcelku fajn, sme u mojich rodicov, ale len dnes-zajtra..buduci tyzden budeme od piatka, lebo ja s Betkou tu mame este trvale bydlisko a tak nam poslali pozvanku na Mikulasa :) a tiez brat so zenou idu robit Betke Mikulasa a certa :D, ak sa to teda podari..tak buduci tyzden bude sranda :D.inak nic take nove..ani so svokrou..len uz cakam, kedy zas bude vyvolavat, aby sme prisli buduci tyzden, ze tam bude mat Betka Mikulassky balik odlozeny, takze tipujem, ze buduci tyzden bude dost rozlietany..no co uz..
Maria - Tebe sa ako dari?zdravie poslucha?v praci ako?dufam, ze dobre a ze je vsetko v poriadku!
majte sa krasne, prijemnu nedelu Vam zelam a nech sa Vam v buducom tyzdni dari :)!

dd

ahoj Safa, s tymi darcekmi ma to tiez este stale strasi..lebo vobec netusim, co svokre a svokrovi a svagrinej..mojej mamine sme kupili svetlo na bicykel, lebo chodieva rano po tme aj vecer po tme k svojej mame, kazdy den, uz davnejsie vyfasovala vestu a teraz aj svetlo, nech je osvetlena..no a ocinovi sme kupili kompresor maly do auta :D.uz nam davnejsie hovoril, ze by rad mal so sebou, lebo sa mu sfukovalo koleso na aute(pri servisnej kontrole ale prisli na to, ze tam mal pichnuty klinec)..tak uz bude mat pri sebe v aute aj kompresor(my uz mame rok, odvtedy co nam niekto vypustil pneu a na 2cerpackach nesiel vzduch a sla som cez stvrt mesta na skoro prazdnej rezerve..).takze my sme to vyriesili takto troska prakticky :).

radana

Ahojte dievcata :D
Tak a je tu vikend.My tu mame skarede,zamracene pocasie a este k tomu mi nas pocitac urobil rano ze BUBUBU..:D Az som sa zlakla.Nejak sa nechcel nastartovat,proste sa hral na mrtveho chrobaka :DDD Ale potom som vzadu postlacala zo tri krat vsetky kable a nastartoval sa.Takze asi toto bola pricina :D
Inac sme s Lukaskom sami dvaja doma,chlapi su v robote :(
Maria,aj vy dnes robite?Alebo si uzivas vikend..Dd a vy ako?Ste u vasich?Ako sa mate?Betka poslucha?
Tak vam prajem pekny dnik a snad sa niekedy pri nete uz aj stretneme naraz :D

[zruseny12]

AHOJTE
len tak na rychlo vas chcem pozdravit...a zazelat pekny den zajtra a dnes uz len dobru noc...
RADANA mozno sa nam niekedy podari stretnut pri PC...
vcera som bola nenormalne unavena,mrkla som sa do PC a sla som si lahnut...boleli ma vcera aj krize,zle sa mi rano vstavalo...normalne som zaspala na hod.a potom som dalej robila...
tak sa majte krasne DD a RADANA

radana

Ahojte.
Dd,takze uz aj vy budete zatepleni :D My mame konecne uz po tom a mozem povedat,ze urcite je to lepsie nez pred.Sice zima tu zatial okolo nas iba prebehla,ale my zatial este stale nekurime.Vyhrievaju nam to tu trubky,co idu hore,vlastne stupacky ci ako sa to vola a to nam staci na 23-24 stupnov v byte. :D Aj my sa zatial drzime,dufam,ze nas ziadna choroba neskoli.Ked je takto teplo vonku,choroby sa siria jedna radost.Doobeda sme sa boli s Lukaskom trosku prejst a hned sme aj nakupili,ale len tak pianko,aby som to nevlacila v rukach :D Maly si vybral v lidli hru piskvorky,tak sme ju potom cele doobedie hrali a velmi sa mu to pacilo.Uz sa chysta na manzela,kedy dojde,aby ho v nich skolil :D Vzdy ked vyjdeme von,uteka k autu,tak ho hned spamatam,ze naco mu narastli tie dve snurky -akoze nohy :DDD ,tak sa zasmeje a ideme pesi..
Dd,tuto situaciu v ktorej si ti vobec nezavidim.Je to zrejme ticho pred burkou,lebo neverim,ze by sa svokra spamatala.Ty jej dost vychadzas v ustrety uz len tym,ze si ochotna ist ku nim aj ked sa ti naublizovala az az.Ja som dost zasadovy clovek a ako sa poznam by som tam uz nesla.Viem,ze by si chcela,aby sa vsetko dalo dokopy a bezva vsetko fungovalo,to som si velmi priala aj ja nejakych 15 rokov,az kym som si nepovedala-a dost.Ja tam stale za sprostu nebudem a nebudem stale nad vsetkym zatvarat oci iba preto,aby bola moja mamka spokojna a mohla dalej do nas rypat.Urobila som za vsetkym hrubu ciaru a beriem to tak,ze je to tak a inac to uz nebude.Nikdy som nepocuvala tych zainteresovanych okolo,ze by jej uz davno "napluli do ksichtu a poslali ju niekam" za to,co stvara-prepacte za ten vyraz,proste som si naivne myslela,ze raz pochopi,ze zijeme len raz a bolo by dobre,aby sme si spolu vychadzali a nie hadzali sustavne polena pod nohy.Ale nepochopila. :( A pravdu povediac mi uz na tom ani nezalezi,pretoze tie 3-4 roky s vykopanou vojnovou sekerou su omnoho lepsie a kludnejsie,ako tych 15 rokov snazenia predtym.Dd,ved uvidis,ako sa bude situacia vyvijat dalej a podla toho sa aj zariadis.
U nas je dnes velmi pekne.Svieti slniecko-taky pekny pokojny den.A este k tomu ma svrbi lava dlan a poznate to-prava dava a lava berie.Ze by zapipala nejaka sms z banky ze tam pripisali nejake prasule?To by som asi vela chcela :DDDDD
Maria ty ako v robote?Vcera som myslela,ze ta este zachytim na nete,ze trosku popiseme,ale uz si sa potom neozvala..Ved aj ja nemavam teraz vela casu,sem tam sadnem za pocitac a precitam si co mate nove...
Tak sa majte pekne,nech aj u vas je take krasne pocasie ako tu a prajem vam aj vasim rodinkam vela zdravia...

dd

inak som este zabudla jednu vec napisat..svokra co vravela, ze zrusi manzelovu izbu u nich na chalupe, ze ked tam nechodievame..tak to som ostala teda uplne paf, ked sme tam prisli..izba vymalovana, nove zavesy, zaclony a vsetko, uplne vsetko do bodky, co suviselo nejako s nami, s Betkou, vsetucko spratane v polickach, alebo na povale..aj postielku zrusila..nechala tam na posteli len par plysakov, aj to len take, ktore su po manzelovi a svagrinej..plysoveho psika, ktoreho dostala Betka od svokry na prve vianoce a mavala ho v postielke, spratala svokra do skrinky, kde je par veci na oblecenie po svagrinej a manzelovi, do uplne najvrchnejsej policky..bolo mi z toho smutno, lebo mi to prislo take, ako keby som tam uz ani len naznakom nepatrila..ako keby sme tam uz ani vitani neboli, neviem..bolo to pre mna take zvlastne..predtym, ked sme tam prisli, tak aspon ta izba mi prisla ako take "utocisko", kde som sa aspon troska citila dobre..jedine miesto z celej tej obrovskej chalupy..ale teraz, ked som vosla do tej izby, akoby som bola u cudzich..ako nehovorim, ked to potrebovala svokra a mala malo miesta, v pohode, ved je to ich dom, nie moj..ale spratat uplne vsetko do polic, zatvorit za dvierka skrinky, komody..nepacilo sa mi to.. :(

dd

ahojte!
som rada, ze Vy sa drzite a ze Ste vsetci zdravi!to je super :)!
tak sa zda, ze nas to uz prechadza :).Betka mala len v piatok teploty, ale som jej dala capiky od teploty a v sobotu poobede uz bola v poriadku :).v nedelu sme boli aj u svokrovcov, lebo svokra strasne vyvolavala v sobotu vecer, ze aby sme tam prisli, lebo ze tam maju hody a ze aj Betka mala meniny..svokricka sa tvarila zasa ako najvacsia svata, akoze sa nic nestalo a je ta najlepsia zena sveta, samozrejme Betka dostala darceky, svokra mala kupenu aj tortu a nejaky kolac, ale no neviem, odkrojila nam velke kusy a este bola ta torta aj sucha, tak sme to ledva s manzelom zjedli, az nam z toho bolo zle..a co som si tak vsimla, odkedy sme sa to tak dost pohadali, ze ma vyhadzovala z bytu, tak sa s Betkou stretla len 2x a to si riadne davala pozor na jazyk, vobec sa predo mnou s Betkou nerozpravala tak suslavo ako predtym..ale aj tak cakam, co sa bude diat dalej..lebo predtym, ako sme tam v nedelu boli, tak mi manzel hovoril, ze svokra mu vravela, ze aby dosiel len on s malou, lebo ze ja jej stale sliedim za ritou..tak neverim, ze ta nedela bola naznak nejakej zmeny, ale skor som toho nazoru, ze to bola len pretvarka..
no a ja som tiez uz ok, myslela som, ze budem chora, ale nastastie to neslo tym smerom :)..len manzel ma este troska nadchu, ale tak on mava vzdy take dlhe nadchy a pritom si uz vystriekal mozno aj tri spreje do nosa..
inak celkom pohoda, som vcera a dnes troska upratovala v kuchyni, ze ked sa blizia tie vianoce, sa aj patri :).ale len takym pomalsim tempom, pri Betke sa mi to aj tak inak neda, len tak rozkuskovano..chcela som aj okna umyvat, uz davno, ale som si povedala, ze kaslem na to, lebo nam nakoniec tu bytovku zatepluju, uz maju tusim po 3.vchod urobene, my sme 6.vchod, takze hadam sa do vianoc dostavia aj k nam :D..no a neviem, ci si aj svokra neda vymenit okna na byte..tak sa na to asi vykaslem a ak sa vymenia, tak potom uz nove poumyvam..a ak sa nevymenia, tak ich potom trocha utriem, ked dorobia tu okolo nas..
majte sa teda krasne, nech sa Vam dari, Maria, v praci nech Ti je dobre, nech to zvladas a mlade nech su ticho :) a Radana, Teba nech Lukasko doma poslucha :).prajem Vam krasne dni, i ked dnes u nas skoro cely den prsalo :(...

radana

Maria-este ma nieco napadlo-ked ta bude znova nejaka dievcinka kritizovat a hladat chyby,ktore nie su,moj muz to riesi jednou vetou,ktoru dotycnemu vychrli do tvare-KDE INI KONCIA,JA LEN ZACINAM... :DDDDD Vies,my sa uz v dnesnej dobe drzime prislovia,ze ake pozicaj,tak take vrat....No ved uvidis,ako to pojde dalej.V dnesnej dobe to uz nie je ako kedysi,ze si jeden druheho aj vazil a snazil sa s nim dobre vychadzat.Dnes ide vela ludom len o to urvat co najvacsi kus.A to nie je podla mojho gusta.. :(((

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk