Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Ahojte.
Maria-ved tu mladu tam spamataj.To ma tolko casu predcizne robit a este aj kritizovat?Inac aj ja som velky puntickar a niekedy je to na velku skodu. :( V dnesnej dobe je vela ludi,co maju len velke kecy a ked dojde k cinu,tak skutek utek.Aj ja vediem deti k tomu,ze ked nieco robia,nech to robia poriadne,alebo nech to nerobia vobec.Tak som bola vedena aj ja od malicka a tak vediem aj svojich synov,aby sa hned nevzdavali a isli si za svojim cielom a aby sa za svoje skutky nikdy nemuseli hanbit.Vzdy som ich viedla k slusnoti a k ucte k starsim a veru sa to najma starsiemu synovi vela krat v dnesnom svete vypomstilo.Jednoducho nevie byt taka-teraz to napisem tak skaredo,prepacte-"svina" ,ako vela ludi s ktorymi dojde denne do styku.
Maria,naozaj neni potrebne STK na metlu?To si ma potom ukludnila :DDDD

[zruseny12]

AHOJTE
tak nechcela by som zakr.ale mna chripka zatial obchadza,a len co to dopisem hned zacnem byt chora :0))))) ako vzdy si to privolam...
RADANA a co v praci?nebudem sa vyjadrovat zatial,ALE NIECO TUSIM...MAM TAKE NEJAKE TUSENIE,SOM ZVEDVA CI SA MI POTVRDI...
zacala som zasa robit s takou mladou co som uz raz o nej pisala,ze predo mnou ohovarala starsiu pani...tak sa zasa preorientovala na mna,a ked sme mali spolu robit,tak za kazdu cenu hladala chyby ake robim...a nakoniec odisla niekde robit nieco ine...
/ONA SI MYSLI,ZE SOM NIKDY NEROBILA PRACU KTORA VYZADUJE ABY BOLA OK ATD.A TO NEVIE ZE SOM NIEKEDY DO OBCHODU LUXUSNE VECI PLIETLA ATD.TAKZE VIEM O COM TO JE ROBIT ***KVALITNE*** A ESTE NEVIE,ZE JA SOM VELKA PONTICKARKA A DAM SI NA VSETKOM ZALEZAT ABY TO BOLO CO NAJLEPSIE UROBENE/za kazdu cenu sa pokusala na mne najst,ze pracu flakam...
no uvidime co bude dalej...
NECHAPEM JEDNU VEC,KED CLOVEK ROBI NORMU HLADAJU NA NOM CHYBY A HOVORIA ZE SA CLOVEK SALI A NEROBI PORIADNE-len flaka,KED NEROBI NORMU HOVORI SA,ZE JE ZASA LENIVI-a nechce sa mu robit...a potom mame robit...co si clovek ma vybrat?a co ma vlastne robit?RADANA mas stastie,ze nemusis teraz do prace...

inak vysledky uz som pisala,ze budu pomaly za dva tyzdne,t.j.presnejsie na druhy tyzden a dozviem sa ich az u lekarky...ked k nej pojdem...

no a STK na METLU?NEPOTREBUJEM.

radana

Ahojte.Ako sa mate?
Dd,vy ako?Pisala si,ze mala ma nadchu a vy sa tiez necitite fit.Teraz je vsade naokolo sama chripka,angina..
Maria,u teba co nove?Vysledky su v poriadku?Ako v robote?Ale sa blbo pytam ,co?Odpoved je-no predsa ako v robote :)
U nas vsetko po starom.Decka maju v skole chripkove prazdniny,tak teraz "povinne-dobrovolne nasilu" :)pozeram s Lukasom Dobu ladovu 3. a evidentne sa na nej Lukas dobre bavi.Sme dohodnuti,ze kazdy den kukneme len jedno DVD-cko.Vcera sme pozerali toho noveho Harryho pottera,no mna to nejak nezaujalo,nenasla som tam nijaky dej.Ale Lukasovi sa to pacilo. :D Vo nku je take pocasie nanic,boli sme rano trosku aj vonku,v obchode,nech cely den len necehnime doma,ale je tam dost chladno a dokonca aj mrholi..Ozaj uz mame konecne aj STK,co je pre nas velmi dolezite,tak som rada :D Maria a tebe plati dokedy STK na tej metle?Ja som na svoju nekukala,mohla som to vybavit naraz :DDDD
Tak vam dievcata prajem pekny den a hlavne vela zdravicka.

dd

ahojte..len tak na skok som prisla kuknut, ze co Ste popisali a dakujem Vam teda za zelania pre Betku :)! no nas ta chripka akosi neobisla..manzel ma dost nadchu, ale u neho to nie je ziadna novinka, nadchy mava dost casto..ja sa tiez necitim uplne fit a Betke tiekol tusim v stredu soplik a dneska mala teplotu..tesne poobede 37.2 a vecer dokonca az 38.3..sme akurat u mojich rodicov, mam tu aj nejake cipky pre nu od teploty, ked mala ten soplik som ich pre istotu vzala..bola tu "na prazdninach", lebo sme boli vcera s manzelom na plese, co mali zo skoly..takze sa ideme liecit a dufat, ze to cim skor prejde..
majte sa krasne, zelam Vam prijemne dni a krasny, pohodovy vikend :)!

[zruseny12]

AHOJTE
tak ano,je to pre mna oddych...hlavne pre kosti a svaly,lebo tie najviac dostavaju zabrat...a potom aj travenie,ked nieco nevhodne zjem...
u mna je to najhorsie,ze ked mi je zle atd.tak mne to prejde do criev a tak ma zacne boliet krizova cast a vsetko okolo,potom nemozem ani chodit a som hotova...
takze ja musim prisne tu dietu dodrziavat,robila som na sebe pokus a zistila som,ze pre mna ine vychodiskjo nie je...
A TY RADANA AKO SA MAS,LEBO TERAZ JE PRE ASTMATIKOCH TAKE NEVHODNE POCASIE,ASPON U NAS...
inak beriem druhu davku todo ZODACU,lebo som zistila,ze mi velmi pomaha...len som zvedava ci neodskacu este viac oblicky,ale tak prejdem na PYCNOGENOL-je to alternativa za ZODAC...
no nebudem ta zatazovat takymi vecami,mas svojho dost
PRAJEM TEBE A TVOJEJ RODINE POKOJ A POHODU DNES A NA VIKEND...

AJ TEBE DD A RODINE

radana

Ahojte :)
Maria,tak aspon si trosku oddychnes.Hlavne nech dopadnu dobre vysledky.
Dd aj ja prajem malickej vsetko najlepsie a hlavne vela,vela zdravicka..
U nas bolo dnes docela pekne.Prajem vam pekny zvysok dna... :)

[zruseny12]

DD
presne,ako pises stale sa jej snaz vysvetlit vsetko po lopate atd.a casom BETKA sama zacne vidiet rozdieli...
inak PRAJEM JEJ K MENINAM PEVNE ZDRAVIE A VELA STASTIA.../tusim si pisala,ze sa dcera vola ALZBETA/

A TIEZ PRAJEM KRASNY DEN VSETKYM V RODINE
/len tak naokraj ako sa ma mama ?lebo si pisala,ze ma ist na nejake vysetrenia,uz je po tom,alebo este stale na nich caka?/

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA...dnes som bola na odber a niesla som moc 12-nast hodinovu...
takze vysledky budu neskor a tak idem s nimi k lekarke...
dnes do prace nejdem,lebo som rano skoro vstavala,koli tym odberom a ist potom este na poobednajsiu a byt az do pol noci hore,to by mi neprospelo...
/u mna je to tak,ze ked idem na vysetrenia je to tiez 30km od domu a ked je to skoro rano,tak do 14hod.kedy zaciname pracovat sa potom len tak flakat po meste nejde,kord ked ja mam take problemi...planovala som,ze pojdem do kamosky,lebo mala smenu ako ja poobede,ale smena sa jej zmenila a ma ju rano,takze s toho vzislo/
a tieto odbery nemozem zanedbat...SU VELMI DOLEZITE...jedna pani mi povedala,ze jej mama tak prisla o pomaly 10rokov zivota,lebo nechodila na tie kontoroly atd.
tieto kontroly mozu predlzit zivot na vela rokov...
mna zatial chripka obchadza,len zasa trochu zacali blbnut usi/zalahuje mi zasa do nich/ja ako prevenciu pijem BAZOVI SIRUP...

TIEZ TI PRAJEM KRASNY DEN AJ VSETKYM V RODINE...

radana

A tiez vam prajem aj vasim rodinkam vela zdravia v tomto chripkovom obdobi.U nas je vsetko po starom a aj po zdravotnej stranke sa drzime :D Manzel ide v piatok darovat krv,tak sa vzdy smejeme,ze konecne sa rodina zase naje-aby som to vysvetlila po odbere mu vzdy daju stravny listok a on ho cely nateseny donesie domov,aby som nieco v obchode deckam kupila.:DDDD Minule som malemu v Jednote u nas za neho kupila pancuchy do skoly a predtym zase starsiemu ponozky...Sice to velmi na mlsanie nebolo,ale aj to potesi :DDD Ved aj manzel robi dobry skutok,ze chodieva pravidelne darovat krv...
Maria,ty si ako dopadla s tymi vysetreniami,co si pisala?Je vsetko v poriadku?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk