Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Ahojte :D
Maria-budu aj tie kufre plne penez,len to pri nizsom zarobku bude chciet viacej casu. :D Som rada,ze sa ti v robote dari a praca ta aj bavi :)V dnesnej dobe si clovek asi nemoze moc vyberat.
Dd a ty ako?
Dievcata,prajem vam krasnu slnecnu nedelu.Teda aspon u nas svieti take zubate slniecko :D

[zruseny12]

:0)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
dovol sa mi zasmiat,ze penazi plne kufrov...
na hodinu mam 1euro81centov...tak si vypocitaj kolko budem mat...ROBIM 8HOD.DENNE...
ALE TAK JA SOM DOPREDU VEDELA ZA CO IDEM ROBIT,TAK SA TERAZ NEMOZEM STAZOVAT A PRACA MA BAVI,JE TO ZAUJIMAVA PRACA...ASPON PRE MNA...

radana

Ahoj Maria.Si este pri PC?Clovece vy makate ako fretky.Ty budes mat normalne kufry plne penez.Ale nie,teraz vazne.Ja ti to prajem,aby ti to s pracou vyslo a ustalilo sa to tak,aby si to vsetko v pohode zvladala..

[zruseny12]

RADANA ozvi sa ak si pri PC,mam volny PC...budem rada ak sa ozves.../nepojdem spat/mozme si popisat ak mas chut...

[zruseny12]

AHOJTE
dnes je 13-steho? a este v piatok?ani som si to neuvedomila...keby si to RADANA nenapisala ani by mi netuklo,co je za datum...sice ja na poveri nedam,ale nikdy nevies...
a to pisem kazdy den datum na papiere...:0))))

inak mas opravdu RADANA,ze je to zmena pre telo atd.myslim na to chudnutie,ale ja nemam na vyber...ja som chudla aj ked som bola doma...4kg som schudla doma a 1kg ked som zacala chodit do prace...
ked som pracovala a bola som zdrava....a tiez som robila aj 12-nastky a aj obcas prevcas a nechudla som,no ale vsetko sa casom meni...
inak v tom mas tiez pravdu,ze prijem tiez stale treba do rodiny...
len keby som bola uplne zdrava...no ale sak uvidim co bude dalej...PRACA MA VELMI BAVI...
do prace idem aj zajtra,robi sa ja v nedelu/ja neidem-musim si oddychnut/a ziadne pre sviatkom volno pracujem poobede normalka a aj v utorok sa pracuje,bola by som aj ja sla do prace,ale idem na kontrolu a v utorok zberam 12-nast hodinovu moc a v stredu idem na odbery doobedu a odniest moc a poobede do prace...
inak sa mam fajn,len s prace chodim dost unavena...v autobuse zaspavam...hned ako pridem domov si dam kavu a potom aspon na 15min.si musim lahnut a normalne zaspim...ked sa prebudim je mi ok...no a potom robim co mi treba zasa doma...
momentalne pijem kavu oddychnem si a idem varit na zajtra aby bolo co jest ked pridem...
a ty sa mas ako,zdravie sluzi?a co LUKAS ako sa ma?
TIEZ PRAJEM KRASNY VIKEND AJ DD TEBE

radana

Ahojte :)
Dd,presne toto vsetko,co si napisala v prispevku o 15:19 by si mala povedat svojej svokre.Za pokus by to stalo.Aj ked si myslim,ze ona toto vsetko velmi dobre vie-myslim teraz na spravanie sa ku vam,ale si to akosi nechce pripustit,alebo si pred tym zatvara oci a nechce to vidiet.Je to taky psychologicky natlak a ona velmi dobre vie,kam tym smeruje.Su tam len tri moznosti-bud sa zlomis a budes pocuvat vsetko,co povie s dojatim a oddane navonok poslusna,alebo ju budes ignorovat a nevsimat si ju,alebo dalsia moznost je ta,ze jej vzdy vsetko povies na rovinu a pravdaze ze budes ta najhorsia nevesta na svete..Ani jedna z moznosti nie je idealna,no na to,aby ste si spolu vychadzali a sem-tam nieco aj preglgli a prepacili si,musite byt dve v tomto pripade.
A inac ako sa mate?Betka je zdravucka?Toto pocasie je dobre akurat tak na nachytanie chorob..Ale tak aj my sa drzime.
Maria,ty ako sa mas?Konecne je tu koniec pracovneho tyzdna.V pondelok robite?Ci mate pred sviatkom volno..Ked budes mat chvilku casu urcite sa ozvi,ako sa mas..
Tak dievcata,prajem vam pekny piatok trinasteho :D

jajka001

vlastne vy ich travite takto sami, my so svokrou....no ved to nejak prezijem, uz len kvoli malemu sa budeme tvarit ze je to ok.

dd

jajka, no na mojich rodicov a surodencov sa tesim na vianoce, aj ked tento rok to bratovi akosi nevychadza a nedostane dovolenku, tak bude so zenou doma len na otocku :(..to len predstava vianoc u svokrovcov ma desi..ale tak verim, ze to bude podobne ako minuly rok - stedry den a vecer stravime na byte v zlozeni - ja, manzel a dcerka a potom na navstevy..ale ak aj pojdeme k svokrovcom, prespavat tam nemienim..len na navstevu na par hodin a prec..

jajka001_

dd tiez sa tak tesis na vianoce ako ja? odkedy som vydata je to skor nocna mora :( najradsej by som ich travila niekde na filipinach