Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

dd

dobry vecer kocky!
ako sa mate? co nove?Maria v praci sa dari?zdravie zatial sluzi?
Radana - aj Tebe to tak strasne leti..ja sa nestiham poriadne ani obzriet a cely den je za mnou..a co sa tyka svokry, ja sa v nej uz teda vobec nevyznam a uz ani ja na nu nemam slov pomaly a je mi z toho akurat tak zle..manzel tam v sobotu bol, cosi pomahat svokrovi..a ze sa s nim chcela svokra strasne rozpravat, isto zas mu "rozumy" nalievat do hlavy..ale sa tomu akosi vyhol..akurat ze mu stihla povedat, ze ked tam nechodime spavat k nim, ze mu zrusi jeho izbu a spravi si z nej hostovsku, lebo ze ked tam pride k nim rodina z dolniakov, ze nejaju kde spat..takze tak..zatial sme este stale na byte, no uvidime dokedy..
majte sa teda krasne a nech sa Vam dari, Maria, Radana!papa

radana

Ahojte.Ako sa mate?
Maria-ako ide robota?Ako sa mas?
Dd-no co dodat k tvojej svokre..V podstate na toto ani nemam slov.Ved naco by sme si pomahali,ked si mozeme zle robit,no nie?Zrejme ju nastvalo,ze si za nou nedosla s prosikom,tak ta pourazala.Asi jej to robi dobre...
U nas vsetko po starom,len casu je malo..Cez vikend sme robili calamadu,takze sme sa nenudili,v nedelu sme boli na cintorinoch zapalovat sviecky a ani neviem,ako to vsetko zbehlo a je tu zase pondelok :(

dd

ahoj Maria..no ja neviem, ci zrovna myslela tuto stranku, lebo neviem o tom, ze by vedela, ze sem chodim a si tu s Vami pisem a radim sa..ale skor myslela celkovo pocitac, lebo ked prisla a bola tu v obyvacke, tak ja som ho prisla vypnut, predtym ako som sla vysavat..a tak si to vylozila po svojom a samozrejme ma k tomu este stihla aj urazit..takze vidis, premudrela sikovnica :D..
a s tou Tvojou svokrou..presne tak..skoda reci..skoda reci aj o tej mojej, lebo sa clovek len zbytocne rozculi... :(
majte sa krasne, zajtra peknu sobotu a aj nedelu!

[zruseny12]

AHOJTE
no je mi luto,DD...co sa ti stalo...
a skade vie,ze chodis na PC koli radam?nechapem...

a len tak mimochodom,neznamena,ze ked mali v rodine ucitelky tak su najmudrejsi...moja ex svokra bola RIADITELKA SKOLY...ale niekedy sa chovala horsie ako neviem co...
mna poucovala a sama urobila opak...
skoda reci...

prajem vam krasny vikend RADANA TEBE A TVOJEJ RODINE A AJ TEBE DD A CELEJ RODINE...

dd

a este tiez mi povedala, ze ja si tam dojdem na ich chalupu a zacnem tam histericit a poucovat a buzerovat jej muza..tak to som mala dost, lebo ako fakt neviem, kto viac histerici..a k svagrinej dodam len tolko - ja som sa k nej vzdy snazila spravat milo a dobre..lenze pred rokom cca sa stala taka vec, ze tu mala prespat jednu noc, dosiel svokor a doniesol nejake potraviny a som mu hovorila vtedy, ze preco to nosi, ze ked zakladne potraviny my mame, ze ich nemusi nosit, ze ved jej dame z nasho..no a mysleli sme, ze svokor zavola svagrinej, ze jej tu nechal veci, tak sme jej to zabudli povedat..lenze stalo sa, ze jej to nikto nepovedal a svokra vtedy z toho narobila take halo, ze az..pritom svagrina bola vtedy na pizzu, dosla a hovorila, ze je najedena, ze mala tej pizze dost, este si aj doniesla zabaleny kusok v alobale..ale proste neumyselne sa stala chyba, aj som za to svagrinej poslala ospravedlnujuci uprimny a otvoreny mail a odvtedy sme sa aj normalne rozpravali, posrandovali, povymienali si zazitky..aj nas tu prisla pozriet na byt raz alebo dvakrat, aj najest som jej vtedy dala..tak ozaj neviem, co mi stale svokra vytyka moje spravanie k svagrinej..a ked sme chodili k nim na chalupu, tak sa ona spravala divne,lebo skoro cely cas bola vzdy zavreta vo svojej izbe..ale aj s Betkou sa hravala..aj ked tu prisla na byt, aj ked sme boli na chalupe pozriet..

dd

ahojte kocky!tak sa hlasim po par dnoch..v prvom rade Vam dakujem za mile slova..je to aj mne velmi luto, lebo ako som pisala, mala som ju rada, ale veru zial sa to uz neda vratit spat, ostava mi len sa za nu modlit..
Radana - Betka je zatial ok, bola tot trocha chora, ale uz je v poriadku, az nadmieru, lebo od pondelka vymysla, nechce spavat..chodime sice aj von,ale to pomenej, kedze je take vs
elijake pocasie a uz je aj dost zima vonku..a ked aj vyjdeme, tak to len tak na pol hodinu, max.hodinu, lebo potom uz mame cervene nosy, ja omrznute ruky a je mi zima..
no a mam novinky..vcera sa tu dovalila svokra, manzel bol na doucovani z matiky, tak sme boli same doma..no a zas na mna vyletela kvoli takej blbosti..ze som trapna a ze uz mam prestat..tak som vzala Betku, ze ked som trapna, tak idem prec..no a potom to len spustila, ze ako som si dovolila buzerovat jej muza, ze je skusenejsi a mudrejsi ako ja a ze mal rodicov ucitelov, tak vie, ako sa ma spravat k ludom..atd..dobre ma pourazala, ze som sprosta, namyslena, rozdrapujem sa tu v jej byte a ze ako si to dovolujem, ze kto plati byt(pritom svokor plati cast-tusim fond oprav a vodu a my si platime cast- elektriku, plyn a rozhlas a TV) a ze ona a manzel tu je doma a ja sa tu nemam co rozdrapovat, lebo som tu len docasne a ze ak sa mi nepaci, ze sa mozem odstahovat spat domov a tam sa rozdrapovat..tak som jej na to povedala, ze ok, ak im nebude chybat Betka, ze nie je problem, ze sa stahujem prec aj hned..ostala ako obarena, ze co sa jej ja vyhrazam..klamala mi rovno do oci, ze ona sa s Betkou suslavo nikdy nerozpravala a ze ja som taka drza a neviem aka, ze som jej zakazovala sa s Betkou rozpravat v zdrobnelinkach..a tiez sa tu so mnou sla dohadat do krvi, ze vtedy, ked ma poslala do riti, ze ona povedala svojmu muzovi, ze ma poslala do riti, pricom si to pamatam, ako keby to bolo len pred chvilou a aj som jej povedala, ze to mozem odprisahat aj na svatu bibliu, ze mu hovorila nieco uplne ine..ale nie, ona ma pravdu, ja klamem..potom mi zacala vyhovarat, ze sem ani svagrina nemoze prist, lebo ze ako sa ja k nej spravam..tak som sa jej spytala, ze a ako sa oni spravaju ku mne..tak to zacala, ze ako sa oni ku mne spravaju, ze preco sa citim taka strasne urazena..tak som jej povedala, ze podla nej teda vzdy bolo vsetko z ich strany ku mne ok, uplne v poriadku a ona ze ano, ze co mi teda urobili..tak som jej povedala, ze ja jej to tam nebudem vykladat, lebo ze aj tak by ma obvinila, ze si vymyslam, takze sa s nou nemam o com bavit..a ona na mna ze no jasne ze si len vymyslam a klamem..tak som to zabalila, obliekla som seba, Betku a sli sme von..este mi aj stihla zakricat, ze aby som na pocitaci rozum nehladala, ze tam ho nenajdem a ze ho nemam..tak som jej zakricala spat, ze ja rozum hladat nepotrebujem, lebo ho mam a na spravnom mieste, tam kde ma byt..zabuchli sme dvere a sli sme..bola som uplne hotova z toho, boli sme vonku asi hodinu, prechadzali sme sa tu po prilahlych ulickach, potom sme sa vratili spat pred bytovku, uz tu nebola, tak sme vysli na byt, lebo bola riadna zima..potom dosiel manzel, tak som mu to rozpovedala, vyplakala sa..a tiez ho to nastvalo.povedal, ze ked ho uz vytoci svokra natotal, tak ze bud sa vybodne na skolu a pojde robit, aby sme mohli sa odstahovat prec alebo ze ju uda aby ju poslali na liecenie, lebo ze to nema v hlave kompletne uz minimalne 10rokov..
takze "sranda" velika..zatial sme este stale na byte, ale ak bude vyskakovat, tak sa stahujeme prec a basta, ja sa s nou uz nebudem natahovat..len lutujem jedno, ze som si to vcera nenahrala na telefon..to by bolo :D..nabuduce asi spravim tak, ako mi poradil bracho..zapnem nahravanie na telefon uz ked vkroci do dveri..
tak teda sa zatial majte krasne a prajem Vam prijemny predlzeny vikend!

[zruseny12]

RADANA
vyzera to tak,ze ten ZODAC asi budem musiet brat castejsie....zasa sa mi zacali robit cervene skvrny pod ocami opuchlo mi to,a svrbelo...uz som asi 3dni ho nebrala,lebo nemam,ale dnes som volala k lekarke a poprosila aby mi ho predpisala...
este mam aj ten robeny krem od koznej tak ho pouzivam...dost to pomaha...ale asi ten ZODAC musim tiez,aby mi to pomohlo aj vnutorne,nie len zvonku ten krem...
len som citala,ze nie je dobry na oblicky...tak uvidim,ci si nekupim PYCNOGENOL...TO JE TIEZ NA ALERGIU,ALE LEN DOPLNOK...Z LEKARNE...

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA
neviem co ti mam na to napisat...lebo sa to tazko pise,teraz sa mam ok a za chvilu to moze byt opak...takze asi tak...
dnes som v praci nebola,lebo mi nezvonil budik,hanbim sa to napisat...ale zaspala som...ALE MYSLIM SI,ZE SOM BOLA PREPRACOVANA,LEBO SOM ROBILA PRACU,KDE SA VYZADOVALA VELKA SILA A ASI SOM BOLA PRETAZENA/lebo kde treba pouzivat silu,tak ma to nici/inak sama vstavam bez problemov a dnes som spala ako zabita/
ale inak uz mi dnes praca chybala...ked som bola doma...

DD tiez je mi luto,s tou triednou...nam ze vraj tiez zomrela triedna zo strojnickej...bola to velmi dobra zena,a ja som ju mala velmi rada,chodili sme k nej aj na navstevi...ale ked sme skoncili skolu,tak uz sme sa od vtedy nevideli...
ZELAM VAM KRASNY PODVECER...

radana

Ahojte.
Tak ako sa dnes mate?My si uzivame prvy prazdninovy den :D Aj ked je vonku zamracene a mrholi,prazdniny si predsa nedame pokazit :)
Maria,tebe to ako ide v praci?Dolezite je,aby si sa zase dostala do tempa,ale to tebe uz asi nerobi problem,ved si aj pisala,ze uz je to v pohode,ze praca ti vyhovuje.Tak sa dru co sa tyka zdravicka,prajem ti to velmi.
Dd,to s tou ucitelkou je mi luto.Poznam take situacie,ale zial bohu sa uz neda nic vratit spat :(
A inac ako sa mate?Betka je dufam zdrava,lebo taketo prechodne pocasie nie je nic moc...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk