Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

dd

ahojte..
Radana - tak nakoniec sme nesli..manzel skoro cely den pomahal kamaratovi, co sme mu boli minuly tyzden na svadbe..stahuju sa do takeho domu kustik od nas, kamaratovi svokrovci tam maju na prizemi firmu a na poschodi im nechali zariadit si kuchynu, izbu a kupelnu..tak tam dnes boli prevazat a zmontuvat skrine..len dufam, ze teda pojdeme k mojim rodicom zajtra, lebo uz by som potrebovala troska vypnut..
tak Vam teda zelam prijemny vikend!majte sa pekne :)

radana

Ahojte :D
Maria-makas?Nie ze sa v robote pretrhnes :) Myslim to zo srandy :D Ako sa mas?Uz je to lepsie?Myslim,co sa tyka unavy,zdravia..
Dd,vy sa ale mate.Aspon si u vasich oddychnes a vasi si uziju malu :D Tak pekny vikend. :D
Lii-na tento tvoj problem napisem len tolko-mala som u seba svokru o ktoru som sa niekolko mesiacov starala.Tiez spociatku protestovala,tak som to riesila tym sposobom,ze som jej jedlo priniesla a co nechala na tanieri,to som bez slova potom odniesla prec.Vydrzalo jej to asi 2 tyzdne a potom sme mali opacny problem.Praveze vsetko doradu zacala srotovat a behom dvoch mesiacov pribrala viac ako 8 kil a to bolo dost zle,lebo bola nevladna a mala som s nou potom problem aj pohnut.Takze urcite ju nenut,ani nepros,ked bude hladna aj sama sa naje a vypyta si.Takze prajem pevne nervy a nech sa uz babka umudri.Je to pravda,ze stari ludia su niekedy horsi ako male deti.Takze to tak aj ber s rezervou :)
Prajem vam krasny vikend...

dd

ahojte, krasny den a aj vikend zelam vsetkym trom :)!my mozno pojdeme na vikend k mojim rodicom, tak snad bude dobre :)..majte sa pekne!

[zruseny12]

AHOJTE RADANA A DD...PRAJEM VAM KRASNY DEN A PEKNY VIKEND...
AJ TEBE LII KRASNY VIKEND A CIM NAJMENEJ STRESSU Z BABKY...

[zruseny12]

LII
dakujem velmi pekne,chapem ta,ze ta to stve...ale je to tak -cim chces lepsie,tym to nebude...to je asi taka povaha a zb.sa budes ty trapit...
NASAD BABKE ASPON TYZDEN DIETU :0))))/NIC V ZLOM/NEDAJ JEJ PORIADNE NAJEST-POVEC,ZE STE NEDOSTALI VYPLATU A NIE JE Z COHO NAKUPIT A UVIDIS AKO BUDE POTOM JEST,ZJE AJ KLINCE...:0))))
mna by to tiez stvalo,keby ze sa o niekoho staram,a takto ma furt kritizuje...atd.tak ta chapem...
ASI SI NA NU PRILIS MAKKA...
spominam si na moju ex svokru,ktora sa starala o svojho otca,uz som tu raz o tom pisala...bol na vozicku,odrezali mu nohy koli cukrovke...a bol tiez taky,ze kazdeho kritizoval,buzeroval atd.
a ked ostal na vozicku,bol odkazany na dceru/exsvokru/ona sa s nim NEPARALA TVRDO MU POVEDALA,ZE BUD BUDE POCUVA***JU***ALEBO MA SMOLU...
ale tak na to musi byt aj POVAHA...
drzim ti prsty a vyskusaj aj to,povec ze nie su peniaze,a musim varit to co mate,ci to na nu nezaberie...
v takych veciach sa tazko RADI...
PEKNY DEN

lii...

mariaa krásny den aj tebe ,s babkou to nemám lahké ,ale ja som taká aj ked ma nahnévá niečo mi povie ,odídem a ked ma to zachvílu prejde tak idem zasa za nou,no s jedením je to hroza ona by potrebovala závodnú kuchynu,kde by si vybrala,čo by jej chutilo ,ale aj to by jej asi neulahodilo.najhoršie je na tom to ,že človek sa snaží každý den iné varit inak varím dobre,ked príde niekto cudzí tak ma pochváli ,že mu to chutí ,ale babka ma len skritizuje mala si tam dat hento toto ,potom sa nahnevám ,že nech si teda varí sama,aleto len poviem odídem a rozmýšlam čo jej dat,aby bola spokojná

[zruseny12]

DD
ked ta niekto nechce respektovat,tak ta nebude i keby si neviem ako pravdu mala...
ale chapem ta,naprosto,ze si v situacii,ze nevies ako dalej a chcela by si len to najlepsie,ja som taka ista chcem vychadzat s KAZDYM ZA DOBRE...nemam zaujem ludi nejak urazat a robit dusno,ale kazdy je iny a niekto sa aj v takych veciach VYZIVA...A ZIJE S TOHO... A CIM TY SA VIAC BUDES SNAZIT,TYM VIAC TO NEPOJDE...
TO SOM SAMA POCHOPILA,CIM VIAC SA CLOVEK SNAZI,TYM VIAC TO NEJDE...
JA SOM TO UZ VZDALA,NEBUDEM SA TRAPIT,KED NIEKTO NESTOJI O NIECO...
ani ty NETRAP SA...NESTOJI TI TO ZA TO...

ZELAM VAM KRASNY DEN...AJ VASIM RODINAM...RADANA A DD

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA
no,ukludnilo,ale myslim ze iba na oko,lebo ty ludia/podla mna este deti/zacali chodit aj ku kolegini/UZ SA ICH ASI NIKDY NEZBAVIM,PRISALI SA NA MNA AKO PIJAVICE...a zb.nieco niekomu vysvetlovat,ked maju svoj nazor,JA MAM NA NICH SVOJ TIEZ/ktora teraz patri k mojej partii,lebo robime 4 v partii,je to take mlade dievca/A JE DOST NEPRIJEMNA,LEN CO SOM TAM PRISLA UZ MA UPOZORNOVALA A OHOVARALA JEDNU Z TYCH KOLEGIN,CO SPOLU ROBIME/...takze nic sa nezmenilo,len ja si to nevsimam...
inak praca mi velmi sekla,chvilu stojim chvilu sedim...fakt je pre mna ako uliata...sice ked mi pride zle,tak ziadna praca nie je pre mna dobra,ani lezanie v posteli vtedy nie je pre mna nejak dobre...
no,ale asi uz inak nebude...
stretla som tam nejakych ludi,co som ich uz davno nevidela,a uz som na nich aj uplne zabudla...
a ty ako sa mas?zdravie sluzi?a co LUKAS?KDE MAM TEN VODICAK,ABY SOM MOHLA KONECNE LIETAT METLOU A NEMUSELA CAKAT NA AUTOBUS,LEBO KED IBEM Z POBEDNAJSEJ CAKAM 1HOD.NA AUTOBUS...niekto uz davno spi a ja este len okolo dvanastej prichadzam domov...
a ked idem na poobednajsiu,tak tiez som uz 1hod.pred sichtou v meste...
tak by mi ta METLA BODLA :0)))))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk