Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

RADANA
...este k tej praci,vies ukazala som zasa,ze zvaldnem pracu,ktoru nezvladla jedna pani/bola to praca,kde velmi bolia ruky atd./a treba vediet ako na to...a jasne ZAVIST robi svoje,a aby som moc nemala nos hore tak potrebuju ma trochu uzemnit,lebo to je bezne,tam sa nechvali,len stale kritizuje/cest vinimky su nadriadene,co ta aj pochvalia,ale su aj take- ze ta tak uzemia,ze nemas chut na druhy den prist ani do prace/a ver mi,je to dost narocne na psychiku,vies je to praca kde potrebujes mat klud pohodu a velmi sa sustredit na pracu a nie aby ta niekto takto stresoval...viem,ze je to vsade tak po firmach,lebo pocujem o tom,ale nejak si clovek na to tazko zv.lebo ked treba pracovat,tak by nas mali nechat na pokoji a nie stale cloveka zatazovat nezmyslami...
ale asi som z inej planety,lebo ja si predstavujem iny system ako je teraz...
v praci by si mali ludia pomahat atd.aby praca sla od ruky a nie podkopavat nohy jeden druhemu...ved to je kolektivna praca a ma sa spolupracovat...jaj skoda reci-necham toho...

[zruseny12]

a co kasle a sopli? ci sa uz jej polepsilo? v tomto?
no,ja by som rada pribrala,ty zasa schudla :0)))) tak som zvedava,zatial mam tych 2kg co som pribrala na marodke...drzia sa zatial na mne...5.5. idem na zo st.zlazou tak dufam,ze sa to tam vyriesi vsetko vaha atd.

agaven ja

no dokiahnuvame inak dobre už sa neskrabe. NO a ja dobre v lete bude dva roky bez liekov ale zato salatujem cajujem cvicim a snazim sa chudnut lebo v tedy som sa lepsie citila a v predu mam sadlo a ked mam pekne nohavice zase pucim brucho a zaludok a potom sa zle citim a stale behat v peknych roznych teplakoch to nie

[zruseny12]

AGAVEN je mozne nejake skolenie,ale o tom pochybujem...chodili sme na skolenie uz skor...mali sme robit vetraky v praci,do auta...skolili nas a nakoniec tam dali aj tak ine zeny-kmenove pracovnicky a mi z agenturi co nas skolili nas vynechali/ale tak mne to ani nechyba/
...ale je mozne,ze moze byt nejake ine skolenie-len rozmyslam na co skolenie...dakujem ti AGAVEN
inak sa mas ako?a mala ako?

[zruseny12]

:0)))) tak dufam,ze sa nieco pre mna najde nejaka praca,lebo je fakt bieda s pracou,vela zien ma dovolenku atd.
ja som sa dnes zaucala na jednej praci,ale do tej linie nepatrim,tak mi povedala,ze najprv musi dat svoje zeny...
inak ja rozmyslam,ze to poviem veducej,lebo to nejde,aby NAM KAZU ABY SME RESPEKTOVALI liniove atd. a robili co nam prikazu a ked nas zadelia inde nemame odmietnut a odrazu je zle,ked som sla niekde inde pracovat-ale myslim,ze aj oni k nam by sa mali chovat normalne a nie urazat a hovorit ako keby my sme tam boli ako nejake ....
no a RADANA keby som sa ozvala,tak by som letela do hodiny...jedna sa tak ozvala a uz davno tam nepracuje...vies,treba vediet kedy sa ozvat a ako,inak mas PADAKA...
nebola to moja vina,ze som sla inde pracovat,ale ona to tak povysenecky hovorila...sak nie je to jedno kde pracujem?ved aj tak stale pracujeme len pre jedneho MAJITELA...a ked ma potrebuju niekde inde,tak co...ale stavim sa,ze ked k niecomu dojde,tak tej dotycnej ta osoba do oci nepovie,co povedala...

ja uz sa asi k pleteniu ani nedostanem :0(((( ale,nepisem na 100%,lebo keby som bola doma a nechodila do prace,tak urcite by som zacala pliest a hackovat...NESEDELA BY SOM LEN TAK ZO ZALOZENYMA RUKAMI...

agaven ja

maria kam ta to poslali je to do pol kruhu a stilicky dane je tam asi 12 ludi sedia do polkruhu a v strede stoji jeden mlady muz a keca o niecom ostatny sedia na tych stolickach ale ja zeny aj muzi tam sedia skor mladsi a pocuvaju toho co stoji akoby cosi reprezentoval no neviem toto je najblizsie u teba akoby konkurz nieco o praci ale skor akoby prezentoval o niecom ten muz

radana

Ahojte baby.
Maria,to mi je luto,ze mas taketo problemy v praci,ale najhorsie je sa podvolit a dat na sebe znat,ze ta trapi,ked ti ten druhy ublizuje,to ho este posilni a bude to robit duplovane :(((Ved sa jej ozvi naspat-ved to poznas-ake pozicaj,take vrat.. Ty tam nie si otrokyna,ale zamestnankyna :( Inac,ano ja som uz tak skoro hore,lebo manzel vstava do prace uz o 3,20 a potom zase budim syna do roboty o 4,30,takze som uz od tych 3,20 vacsinou hore,az kym nevstavame s Lukaskom do skoly..Ja uz potom neviem zaspat..Pytala si sa,ci pletiem daco-ano,dalsi pulcak pre Lukaska.Tamten minule sa velmi vydaril,je fakt velmi pekny.Mne to zvykne dost dlho trvat,lebo zvyknem pliest z tensej vlny na tych najmensich ihliciach a to je dost mravencia praca-ved to poznas..
Pozdravujem vas dievcata vsetky tri a prajem vela zdravicka vam aj vasim rodinkam.Maria,zajtra sa drz,budem na teba mysliet,tak keby sa ti stikutalo,budes vediet,kto to ma na svedomi..

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA,dnes si ma prekvapila,ked si hned odpisala tak skoro rano...
no,tiez by som to uz chcela mat za sebou a hlavne aby som dostala nejake lieky-hormony...lebo mi produkuje malo stitna zlaza...
:0))))) RADANA ja neviem na com som,nie len v ZDRAVI,ale aj v PRACI...vies mozes rypat nosom po zemi a nic nie je platne...
sme ako tie prachovky v praci,poutieraju s nami celu dielnu a odhodia :0)))))
hlavna vec,ze mame pocuvat a robit to kde nas pridelia a ja dnes som dostala sok z jedneho vyroku co mi povedala jedna,ked som nemala pracu,ze nech mi hlada pracu ta,co ma chcela predtym...ze ked ma potrebuje tak si ma zoberie a ked praca skonci tak ma posiela prec-naspat/ale to bolo dohodnute tak aj s veducou,bola som len na vypomoc-robila som pracu,ktoru nie kazda zena zvladne...a to je vsetko/
a po skonceni,som sa pytala naspat,tak som dostala odpoved,ze mi to stacilo...
hlavne,ze nam hovorili,ze nesmieme ziadnu pracu ODMIETNUT a musime ist robit co nam pridelia,ja som tam sla a aj tak je to zle...dorazia ta slovami,ze cloveku je do placu...hlavne,ze som makala atd.skoda reci...
takze clovek nevie na com je ani v praci a zajtra idem do prace naslepo...vobec neviem,co ma caka...a to je najhorsie co moze byt,ked ides 30km do prace a nevies co bude...
viem,ze toto je vsade,ale je to na cloveka velky NAPOR,ked vstavas koli praci uz o 3:15hod.prides do prace a cakas v rade co za robotu dostanes...
:0))))NIEKEDY SA V RADE STALO NA BANANY,TERAZ STOJIME V RADE NA PRACU...
TO SME DOPADLI...
rozmyslala som,ze by som plietla veci a predavala cez internet atd.hlavne aby som nemusela pocuvat urazky ludi,ktory nic ine ani nevedia len urazat atd.a myslia su aky su oni mudry...ale to sa moc nevyplati,vcera som bola v cinaku a take krasne veci tam mali na leto a aj kvalitne...sukne letne za 145sk to ani clovek nekupi latku za tu cenu a este sit...ty nieco teraz pleties?lebo ja nie...
u nas je velmi pekne,ale je studeny vzduch...
aj teraz je este pekne,svieti slniecko...
TAK SA MAJTE KRASNE

AGAVEN
prosim ta,co vidis v kuli ohladom prace u mna?ak ta mozem poprosit...dakujem

radana

Ahojte baby :)
Agaven,to je dobre,ze dcerka ma kiahne v detskom veku.Moj svagor ich dostal ako dospely a mal take komplikacie..Nasi uz tiez presli kiahnami..Mas pravdu,teraz vela investujeme do auta,ale my ho denno denne vyuzivame,takze raz za cas treba do neho aj investovat.Disky su uz doma,len teraz este cakame na pneumatiky,ktore maju doviezt zaciatkom buduceho tyzdna a potom to pojde dat do pneuservisu obut a hovoril,ze chce rovno vymenit aj brzdove dosticky a nejake disky co su dnu v kolese,lebo ze su uz v hroznom stave..Udrzbu auta ma na starosti manzel,takze sa mu do toho nemontujem :)Inac je u nas vsetko po starom,svieti slniecko a hned je cloveku veselsie :D
Dd,ty si sa uz davnejsie neozvala,ako sa mavate?
Maria,drzim palce,nech ti to vysetrenie vyjde,aby si uz vedela,na com si..
Dievcata,vsetky tri vas pozdravujem a prajem pekny den :)

agaven ja

ahojko mi kiahnujeme takzase je doma ta je viac doma ako vskole no uzas ...vsetko kuse ale drzi sa dobre a daka bohu ani neteplotuje radanka dik dd maria ahoje a kde si si kupila tie ponozky hehe zase na auto ale budete mat aspon pekne disky...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk