Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Hahaha.Ano zacni letat na metle :DDD
Aaaale tak kasli na nich,na kazdeho raz dojde..
Veru,nase tajomstvo im neprezrad,to este len budu gulat ocami,ked zistia o par dni,ze ako si zase opeknela-ze aka sumienka to tu pracuje..Ani ta nespoznaju :DD

[zruseny12]

:0)))) RADANA jasne,ze im nase tajomstvo nepovieme,JE TO LEN MEDZI NAMI...:0))))
inak tiez mam uz vybudovany taky PANCIER,ale vies cloveka to zamrzi...lebo ja som tiez niekedy bola zdrava a nikdy som ani slovickom neurazila CHOREHO CLOVEKA...ATD.
ale tak sak PAN BOH si ich najde...KRICIA SKOR AKO PRESKOCILI...

no a co vodicak?
asi zacnem lietat metlou do prace a usetrim na autobuse...:0)))))

radana

Ahojte :D
Maria,tak uz sa asi do toho dostavas,asi si dnes chytila druhy dych.A oni tot hned,ze uz je vikend...
Maria,pre mna to neni nic nove,ze len malo kto zdravy pochopi choreho cloveka.Ja uz som na to odolna a mam vybudovany akysi pancier :)Nic si z nich nerob.Ved niekto tam musi byt aj hviezda..Ale nehovor im nase tajomstvo,ze pijeme studenu kavu,pst,tichucko.. :DDD
U nas je tiez cely tyzden skarede pocasie :(
Dd a ty kde si sa stratila?

[zruseny12]

:0)))) dufam,ze to po mne precitate,lebo som pokomolila par slov a nebudem ich opravovat...sak vy ste sikovne zienky...nie :0))))

[zruseny12]

AHOJTE RADANA A DD...
no,tak mam za sebou jeden tyzden a je to jediny den, ktory nie som unavena a nie je to az take hrozne...
inak som zasa hviezda ako vzdy na dielni...:0)))))
zasa sa do mna obula hned utorok,ako som oznamila,ze chcem ist prec na ine miesto majsterka a nejake zenske mali blbe pripomienky...
a uz si o to hovori cela dielna...a keby len to budem slavna aj u nas,lebo tam robia aj ludia od nas z mesta...a nic by som za to nedala,keby mali aj oni v tom prsty...
takze vsetko PO STAROM,NIC NOVE POD SLNKOM,MUSIM SA VSETKEMU SMIAT AKO SA MI SMOLA LEPI NA PATY...
jedna zenska mala vyrok...ZE NEBUDE ROBIT NA ***CHORYCH MRZAKOCH***len aby raz tym MRZAKOM NEBOLA AJ ONA...
fakt sila,aky su dnes ludia sobecky atd.ako keby davala zo svojho...
skoda reci...
a vy ako sa mate u nas bolo cely tyzden zle pocasie,hrozne...rano je velka zima,ale postupne si zvykam na vstavanie,uz som si cas predlzila a vstavam o 3:40hod.
RADANA,co vodivaky su uz hotove?

a TY DD SA UZ NETRAP ZO SVOKROU,POZRI,JA NEMAM PO RUKE SVOKRU,TAK MI ZOVOT ZNEPRIJEMNUJU INY...A JA NA NICH ZVYSOKA KASLEM...KAZDEHO SI PAN BPH NAJDE...NEBOJ SA...

radana

Dd-ale ona si ho casom k tebe vytvori,uvidis.Uz len z toho dovodu,ze spolu nie velmi dobre vychadzate,casom bude vazit slova,ktore ti povie uz aj kvoli Betke a aj jej synovi-tvojmu manzelovi.Mozno to bude trosku chladnejsi respekt,ale bude,uvidis.Ved uz aj teraz vidis,ze ked ku vam pride,radsej sa k tebe nevyjadruje,aby nebola zse druha svetova vojna.Ale odzdravit ta odzdravi...
Sestre sa to uz krati do tej telky,ze?Dufam,ze uz je zdrava a uzije si to tam :D
Maria,ako a mas?Uz je to lepsie?

dd

Radana, presne tento isty nazor, presne to co si napisala, si myslim aj ja..jej vztah ku mne sa uz zrejme nikdy nezmeni, musel by to byt naozaj velky zazrak, aby sa v nej cosi pohlo..a viem, ze ja sa mozem snazit, kolko chcem, ale ked ona nechce, raz darmo, moja snaha bude marna..a k tomu respektu..ja som ho pred nou mala a aj mam, nikdy som jej nepovedala nic skarede, nic zle(aspon o tom neviem), vzdy som sa snazila byt podla moznosti maximalne slusna a vidis, co sa mi za to dostalo..ona voci mne respekt nema, kedze si zrejme mysli, ze som nejaka chudera, ktora si respekt ani nezasluzi..takze vysluzit si od nej aspon ten respekt uz bude pre mna obrovskym polahcenim..vdaka Ti za podporu a rady :)..a zelam dobru noc a krasne sny aj Tebe Radana, aj Tebe Maria, i Vasim rodinam! :)

radana

Maria-ty uz zrejme v praci zarezavas,tak nech sa ti dari a nech je to kazdym dnom len lepsie a lepsie..
Dd,presne tak,kasli na nu,nerozculuj sa,lebo skodis len sama sebe a svojej rodine.Len cas ukaze,ako sa to vsetko vyvinie.Ale milujuca svokra z nej zrejme nikdy nebude-teda myslim milujuca svokra vo vztahu k tebe :( Ale s tym ty zrejme nic nenarobis.Mozes ovplyvnit akurat tak to,ze budete mat voci sebe casom urcity respekt,tak z jej strany ako aj z tvojej..
prajem vam pekny dnik :D

dd

ahoj Maria..fuuha, tak to mi je luto, ze prve dni nedopadli zrovna najlepsie a ze si z toho taka unavena :(..verim Ti, ze si ledva stala..ja ked som bola tehotna a chodila som busom, uz tak v 8.mesiaci, tak to bola hroza..nikto mi neuvolnil na sedenie a ja som velakrat normalne cupela v buse, co mi bolo tak priserne zle na odpadnutie..a to skore vstavanie mas pravdu, cloveku neprida..poznam to sama..ale drzim prsty, aby sa Ti uz len darilo a aby Ti uz bolo zdravotne aspon trocha lepsie!
Radana - s tou svokrou ja neviem ako to je..ale kaslem na nu..viem, ze ma chcela opat len provokovat..a manzelovi jasne, ze chce len kliny vbijat do hlavy..zas by pocuval tu obohratu pesnicku typu, aka som na nu zla, ako ju nenavidim, aka som k nej drza, co si dovolujem a co nam oni davaju a ako sa my k nim za to spravame, atd..ja uz normalne od nej nechcem pre seba ani jednu jedinku vec a najradsej by som jej to povedala rovno do oci, ze si nezelam, aby mi nieco kupovali, ci uz na vianoce, alebo na sviatok..lebo potom pocuvat len vyhovaranie, koho to ma bavit..??a preco sa s nami neporozpravala, ked prisla??no lebo musi hrat formu :D pred Betkou..ze je dokonala a svata stara mama..a mna sa vraj boji :D..tak preto vyhovara vsetko len manzelovi..no a veci pre Betku..to je nekonecny pribeh..manzel jej uz aj hovoril, aby tolko nekupovala, ze ma veci ako pre tri deti..troska prestala, ale proste zatial vzdy, ako ja Betke nieco kupim, tak s urcitym casovym odstupom jej svokra da ten isty druh oblecenia, ktory som jej ja kupila..tak ma z toho potom ide trafit..a za sestru dakujem :) a odovzdam jej prianie.aj ja to obcas kuknem, videla som aj toho saxafonistu a to som normalne kukala s otvorenymi ustami..naozaj je velmi talentovany!
tak Vam obom zelam dobru noc a sladke sny!a tiez krasny zvysok tyzdna!papa :)

radana

haha,ze zakazka :DDNapisem staznost a poslem ju na lamparen?Haha,budem to musiet posurit :DD
Maria,tak na zajtra ti prajem pekny den,a aby to uz bolo v praci lepsie..Tak dobru noc...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk