Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

***TAKZE VAM PRAJEM KRASNY DEN RADANA A DD A AJ VASIM RODINAM***A AJ KRASNY A POKOJNY VIKEND/KEBY SOM SA K PC NEDOSTALA/***
MAJTE SA ZATIAL VELMI PEKNE...

[zruseny12]

tak,ja som mala aj tak take problemi podobne...bolesti atd.ako ked pri kliestu...citala som o tom nieco,ze su to svalove bolesti,slabost noh,teploty atd.ale pri borellioze je to o to horsie,ze cloveka to uplne PARALIZUJE...
tak to ma utesovalo,ze az tak zle az na tom nie som...ale infekcia od kliesta prave,ze sa prejavuje tak,ako to u mna zacalo,napada makke tkaniva,ekzemom atd.
no,budem uz pod kontrolou nie len koli vapniku,ale aj koli kliestu...
co narobim...i tak som obstala dobre,lebo zatial sa mi nic nepotvrdilo,ale tak,to ze je aj otazka casu...

tak dufajme,ze sa mji nikdy to ani nepreukaze,este by som chcela skocit do konca roka do KE na MIKROSK.KVAPKU KRVI,co mi to ukaze tam,lebo tam som mala v krvi plesne...no a ci sa neukaze aj nieco ine...

A TY AKO RADANA...MAS SA OK,LEBO STALE TU PREBERAME LEN MNA...

a k tej fotke....ak mate doma BRAVCOVU KONZERVU,tak mozes vystrihnut ten obrazok na etikete...to bude dobre...
lebo ani ti neviem popisat moju farbu vlasov...:0))))

radana

Maria- to sa tesim s tebou,ze vysledky su OK.Uz som sa trosku aj obavala,ked si zacala mat take zdravotne problemy... :(
Dobre,poviem Lukasovi,nech nakresli aj tebe.A fotku ti tam ma aku nakreslit?Blond,brunet?

[zruseny12]

...takze vysledky su ok...ale ak by som zasa mala nejaky problem,mam sa hned ozvat...
RADANA ked bude kreslit LUKAS vodicak...TEBE... tak prosim ta,popros ho nech nakresli aj mne...niekedy mi dcera vela kreslila obrazkou,ale uz ju to preslo AKO PSA KOLESO...:0)))))

radana

Maria,ty jazdis bez vodicaku?No,no,no...Ked ta chytia polisi,tak neviem,neviem..
Maria,silno ti drzim palce,aby boli vysledky OK.Potom daj urcite vediet,ked nechces sem,kludne napis na mail,budem rada...

[zruseny12]

...ked zvladnes auto,metla je hracka...a ten vodicak ano dobry napad,LUKAS TI NEKRESLI VODICAK...I KED JA HO NEMAM...ALE TAK LEPSIE JE KED JE VODICAK,AKO NIE JE...
DAKUJEM TI VELMI PEKNE...BUDEM ROBIT NA SMENY...HLAVNE ABY MI ZDRAVIE SLUZILO,UTESUJEM SA,KED SOM ZVLADLA MINULEHO ROKU PRACU A TO SOM BOLA NA TOM HORSIE,TAK TERAZ DUFAM,ZE TO BUDE***MALINA***
dnes idem volat koli tym testom,hoci si myslim,ze este nebudu,ale mam zavolat tak budem volat...
u nas je tiez tak smutno,ale este sa moze vycasit...

radana

AHOJTE :D
HAHAHA,ze sadaj na metlu,je to lahke :DD Na aute jazdit nemam problem,ale ta metla mi robi vrasky na cele :DDDD Maria,budes mi muset zopakovat kurz lietania,dat nove instrukcie...Ozaj a to budem mat aj vodicak na metlu?Kto mi ho vystavi?Dopravny inspektorat ? :DDD Alebo poviem Lukaskovi,nech mi nejaky nakresli :DDDD
Maria,k tej praci ti GRATULUJEM.Dufam,ze sa tam budes citit dobre,ze budete dobry kolektiv a hlavne,ze ti bude zdravicko dobre sluzit,aby si si aj nejake eurace zarobila,dnesna doba je dost tazka.Nezabudaj Maria-KDE INI KONCIA,MY LEN ZACINAME...
Dd,tak to je super,ze budes mat s kym prehodit par slov a aj Betka sa bude mat s kym zahrat. :D Aj ja mam par kamaratok,ktore sa obcas stavia,ale zvykneme si casto telefonovat,najma po 18-tej/vtedy mam volne minuty :D /,alebo sem-tam hodit sms,ze ako sa mame..Je to dobre,ked sa mozem aspon na chvilku odreagovat a chytit z toho kazdodenneho zivota druhy dych :D Aj ked u mna "restart" nie je potrebny casto,ale sem tam sa hodi.
U nas je dnes zamracene,take smutne pocasie.Manzel isiel odviezt maleho,takze mam na rano oddych :D Esteze mam manzela take zlaticko a tak mi pomaha :D

[zruseny12]

AHOJTE
DD
ja som tiez prezila vcera pekny den,trochu stressujuci z rana,ale potom to bola uz pohoda...
vcera som mala druhe kolo pohovoru do prace,a bola tam aj kamoska,tak sme tiez dobre pokecali,zasmiali sa...a este k tomu aj pocasie sluzilo,bolo krasne...
v pondelok rano nastupujem do prace/zomlelo sa to tak vsetko rychlo,ze ma ani vo sne nenapaslo,ze pojdem do prace/
zelam vam krasny den

RADANA
a ty sadaj na metlu a podme sa ucit...ked zvladnes auto,metla je uz hracka :0))))

dd

dobry vecer kocky :)
Maria - tak s tou vychovou mi to poradila mamka a nastastie Betka je dobre dieta, ze to pochopi a nerobi nejake sceny..ale tak snazim sa jej to vzdy co najjasnejsie vysvetlit, aby to pochopila..
Radana - aj u nas bolo dnes pekne..sice kazdu chvilku sa vytahovali aj oblaky, ale bolo velmi teplo, uplne parada :)..
bola som dneska s Betkou v meste a som tam stretla nasu skoro susedu, byva o dva vchody dalej a ma o mesiac starsie dievcatko ako je Betka..a sme si vymenili cisla :)..tak sme sa obe radovali, ze hadam sa uz budeme vidat castejsie, ked si mozeme zavolat :)..takze dneska bolo fajn, prijemny den sme stravili :)..dufam, ze aj Vy!
zelam Vam dobru noc a krasne sny, aj Vasim rodinam :)!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk