Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

RADANA
ani to tu radsej nebudem pisat,lebo by toho niekto zneuzil...ale fakt,sila ako som sa strapnila/li...ale tak boli sme v stresse vsetky tak sme trochu vyzerali ako hlupaci...:0))))niektore,a to bolo jedno,ci mlade ci starsie...

a k tej metle,tak neviem RADANA asi starnes,ked nevies sa naucit lietat...

ZELAM VAM KRASNY VECER...DD AJ TEBE RADANA

radana

U nas je tiez velmi pekne,ale vraj zajtra sa ma pocasie zhorsit :(
Maria-k tej metle-nie a nie sa to naucit :( Asi je to naozaj pre mna tazke :DDD

radana

Ahojte :D
Maria,tak uz pis,co sa ti prihodilo.Aj my sa chceme zasmiat :DDD Uz som bola aj v mailovej schranke,ci si nepisala nahodou tam,ale nic :(

[zruseny12]

...tiez som toho nazoru ako ty DD,ze deti nemusia mat za kazdu cenu vsetko...pretoze si na to rychlo priviknu a je to velmi zle... lepsie sa zije ludom,ktory su skromnejsi...
u nas je krasne pocasie...a na oktober velmi teplo...

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA,NIE JE TO TAZKA MATEMATIKA,NEBOL,LEN SADAJ A LIETAJ...
:0))))) si ma pobavila,ze tazka matematika...
ked ti napisem,ja,co mne sa prihodilo pri pohovore do prace vcera,tak sa schuti zasmejes...tiez som sa pobavila na sebe...ale poriadne...
DD...KNEDLA...MEDLA...:0))))MY SME MALI NA SPTS TRIEDNU ***MEDLIKOVU*** A SME JU VOLALI***MEDLA***

a k tej vychove,tiez som podobne pristupovala k detom,vsetko som im vysvetlovala atd.
na syna bola som dlho sama,bol dost zive dieta,ale dalo sa,lebo som mala na starost len jeho...a tiez mi zacal cisto rozpravat atd.
ked si spomeniem,napr.ked sme isli vonku na pieskovisko...vysypal hracky z igelitky,a uz ho nebolo...behal okolo...nikdy sa na pieskov.nehral...
stale som musela za nim behat...

na dceru sme boli dvaja,ale bola este zivsia ako syn...stihacka slabe slovo...:0)))))
ale vela veci robila so mnou na zahrade,len som jej vysvetlila,co ma robit atd.a normalne mi pomahala...

...velmi rada spominam na cas ked boli deti male...bolo to velmi pekne obdobie...boli aj krusne chvile,ale to je normalne....

dd

:D no parada, tak tiez mali radi rozpravky..my ked sa na nejaku "upneme", tak ju citame aj mesiac stale dokola..raz som jej povedala tahal dedko repku a potom ju chcela dva tyzdne vkuse pocuvat aj poobede aj vecer..alebo o kocurovi v cizmach..to sme tiez citavali dlho aj poobede aj vecer..aj o troch prasiatkach a z jedneho casopisu o palacinke, tak s tou sme sa "pasovali" aj vyse mesiaca :D..tou bola doslova ze posadnuta :D..aj vselico ine..alebo si len tak vymyslam nejaku o maciatku :)..ale skor ju bavia tie, co uz troska pozna a kde je nejaka zaujimava postava :).

radana

:DD
Nasi mali radi aj o troch prasiatkach.Mladsi,ked sa snazil nam porozpravat rozpravku-povedal-jedno prasiatko si urobilo murovany domcek,druhe slamenovy a tretie drevenovy. :DDD Tak sme mu potom vysvetlili,ze nie slemenovy a drevenovy,ale slamenny a drevenny :DD
Starsi,ten mal velmi rad rozpravku O RUZENKE A BELUSKE.To je taka neznama rozpravka,ale my sme citali a rozpravali vsetko,co prislo.A do tejto rozpravky sa zalubil a vedel ju celucicku naspamat.Mam ho tiez nahrateho,ale este na magnetofonovej paske-vtedy sa este ani nevedelo,co je to mobil..Vzdy,ked som mu ju citala,rozpraval ju od slova do slova so mnou :DD

dd

:D Radana - dakujem za pochvalu..ja sa len proste snazim dieta dobre vychovat, aby z neho bol slusny a dobry clovek..nasa Betka uz vie dve rozpravky porozpravat :D..u mojich rodicov ma dve take male knizocky, kde su take skratene verzie rozpravok o vlkovi a kozliatkach a o cervenej ciapocke..ako som jej to citavala, vzdy ked sme boli u nasich, aj pred poobednym spanim, aj vecer, tak si to zapamatala a ked sme u nasich, tak ja jej uz rozpravky nerozpravam, rozprava ich ona mne :D:D..mam ju aj nahratu na telefone :D.

radana

Ahojte.Veru Dd,prehovor s manzelom,nech si ta zastane a nech vyslovi aj on taky nazor pred svokrou,mozno to takto svokra skor stoleruje.Lebo tiez by mal brat ohlad na teba,ze asi ako sa tam ty citis,ked robi taketo naschvaly.Paci sa mi,ako vedies Betku,ze jej vsetko vysvetlis.Aj ja som odjakziva s detmi vela komunikovala a tiez nemali vsetko dovolene.My sme mali sice s manzelom dost taku jednotnu vychovu-nam nemal kto deti "kazit"-myslim to teraz v dobrom slova zmysle,lebo by som bola predtym velmi privitala,keby vztah stary rodic-vnuca fungoval.Ale zial to tak nebolo :(A vtedy je to najlepsie,ked dieta vie,kde ma hranice.Potom je aj ono pokojnejsie,lebo vie,ze pokial je to este unosne.....Pamatam si,este ked boli nasi mali,ked sme aj cakali v cakarni u lekarky,vzdy som ich mala na rukach a do uska im rozpravala vselijake rozpravky,spievala pesnicky...Boze,to uz snad ani nie je pravda :DAle pekne sa na to spomina..A s tou cistou recou mas pravdu.Netreba sa s dietatom rozpravat suslavo,lebo potom si osvojuje nespravnu vyslovnost slov.Co sa tyka vyslovnosti R,my sme zacali ucit deti erko zhruba v3-4rokoch a to takou skor hravou formou,ze som im rozpravala rozpravky a zaplietla som tam aj vela slov,kde bolo erko hned po tecku-napr.trnka,Trnava,trpaslik a navadzala som ich na to,aby prave tieto slova tiez zopakovali a tak ani neviem ako sa to pekne naucili.Nase deti boli v detstve take rozpravkove a velmi sa nam pacilo,ked starsi uz ako 3rocny zacal,ze najprv nam povie rozpravku on a potom my.Tak zacal-KDE BOLO TAM BOLO,BOL VELKY SLON A MALY SLON.VALKY SLON BOL MAMA A MALY SLON BOLO DIETA.A ROZPRAVKY JE KONIEC. A potom hovori,ze-poviem vam este jednu.A zacal-KDE BOLO TAM BOLO BOLA VELKA ZIRAFA A MALA ZIRAFA.VELKA ZIRAFA BOLA MAMA A MALA ZIRAFA BOLA DIETA.A ROZPRAVKY JE KONIEC. :DDD A takto nam rozpraval rozpravky a striedal tam vsetky mozne aj nemozne zvieratka :DDD Bolo to velmi mile :DDD

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk