Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

AHOJTE
prepacte mi,ale nejak sa teraz k PC nedostanem,a ked mam chvilu cas,tak trochu oddychujem...
RADANA...to je normalne,ze je stale co robit,to ta naprosto chapem...a aj clovek ked chce robotu si stale najde...
ja som tiez brala silne antib.koli kliestu,mne sa 1x nepotvrdila borellioza,ale ona sa nemusi potvrdit na 1x...
vcera mi brali krv...tak vysledky na oblicky su ok...kreatin/alebo take nieco,ze je ok/to bude asi ako som hovorila ten sodik robit mi galibu,a oni to nezistia/
a na borelliozu budem volat az na druhy tyzden koncom tyzdna,aj tak neviem ci budu,lebo to trva dost dlho...
inak,ten ZODAC mi velmi pomaha a masticky tiez,len musim PRISNE DODRZIAVTA VSETKO AKO MI NAKAZALA LEKARKA...
TAKZE SOM VELMI STASTNA,ZE LEKARKA-KOZNA SA TRAFILA A NIE SOM AKO POKUSNY KRALIK...VIDNO,ZE JE SKUSENA A DOBRA ODBORNICKA...
odkedy beriem ZODAC tak mi nezalahuje do usi,takze to bolo poprepajane vsetko spolu...len musim vybrat celu davku...
som rada RADANA,ze aj ty sa mas dobre a dufam,ze aj LUKAS je ok a jeho kamarat DZEKY...
prajem ti krasny den a pekny vikend aj tvojej rodine...

dd

dobry vecer zelam :)
Radana - vsak to je jasne, ze nic nove pod slnkom..ako inak..snad necakas, ze ona urazena malomestiacka panicka sa bude znizovat k tomu, aby sa ospravedlnovala takej chudere, ako som ja :D:D:D..zacinam sa na tom dobre bavit a pravdupovediac, normalne mi je takto fakt ze fajn, aspon mame relativne klud :D..
a na zajtra sa teda tesis co?verim :)..aj ja sa tesim, pojdeme opat k mojim rodicom, ale len ja s Betkou, manzel nas tam poobede zavezie..lebo on ide zo soboty na nedelu kamaratovi na chatu, na rozlucku so slobodou a v piatok vecer maju ist robit nakupy..tak nas len zavezie k nasim a vrati sa spat na byt..jaaaj, dufam, ze bude dobre :)
Maria - daj vediet, ako si pochodila u doktorov..dufam,ze co najlepsie a aj Tebe je zasa o cosi lepsie :).
prajem Vam dobru noc a prijemny vikend :)!

radana

Ahojte babeny :D
Dd,taku odpoved ohladne svokry som aj ocakavala,ze nic nove pod slnkom.Ale treba ju nechat,nech trucuje,ved ju to prejde.U nas je pekne pocasie,tak sa z neho este vytesujem,ze nemusime vytahovat bundy a zimne veci...Zimu nemam rada,brrr..Uz sa tesim na zajtra,ma sa vratit manzel z Tatier :DD
Maria,ty si ako dopadla u lekarky?Robila ti tie krvne testy?Prave dnes som sa rozpravala so susedkou,co bola tiez u lekarky a hovorila,ze mala v lete kliesta a jej zistili boleriozu,tak jej lekarka nasadila silne antibiotika.Tak bola z toho nestastna :( Aj ja som si dnes odbila svoju lekarku,bola som tam na lieky a uz o 7,15 hod. sme klusali z polikliniky aj s receptami.Tak sme sa este zastavili na zahrade,mame tam krasne kvietky,tak som z nich plno nastrihala,tiez som pooberala rajciny a potom sme sa zastavili na cintorine zapalit otcovi sviecky a zaniest mu z tych peknych kvetiniek.Potom som odniesla maleho do skoly a doma som zacala vysavat,prat,varit.. A ani som sa nenazdala a uz som musela ist pre maleho.Tak to strasne uslo...A to som mu este slubila,ze mu urobim vecer palacinky.:DTakze nudit sa nenudim,ale nedalo mi nenakuknut sem.Ale aj tak uz musim ist,este osprsit maleho,vyvesit pradlo,zvesit uz suche pradlo,zehlit....
Takze zatial sa majte a pekny dnik vam prajem. :D

dd

dobry vecer kocky :)
Maria - tak nakladat kapustu idete?ja ani neviem, kedy to nasi budu robit, ale u nich je na to este asi skoro :D, vzdy sa nakladala neskor :) a raz som dokonca aj ja "tancovala" v sude :D bola to sranda :)..
Radana - my sa mame celkom fajn, dneska som bola vybrat svagrinej svadobne topanky z reklamacie a som sa pytala, ze tam predavaju aj normalne, keby som chcela, tak sa vytesujem, ze ked nenajdem pekne a lacne inde v obchode, tak tam mi spravia na mieru :D..no a svokra - ta zatial stale nic nove, este stale trucuje..teda aspon sa tak tvari..

radana

Ahojte.
Maria-ako?Kapusta nalozena?Aj my zvykneme nakladat,ale len pol suda,lebo u nas az tak kysla kapusta nejde,aj ked je velmi zdrava..Inac to je dobre,ze sa zase vracias do normalu,ze je ti kazdym dnom lepsie a lepsie.To potom budeme moct zaletiet na dalsiu gulasparty k Dd. :DDD
Dd a ty ako sa mas?Ako sa ma svokra?Este stale trucuje?

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA,stalo sa...sodu som vyradila,morsku sol zo sodikom.../budem kupovat len bez sodika,lebo sa aj taka da.../
a dam si pozor aj na ine potraviny...to vsetko mam z knihy JEDLO AKO LIEK JEDLO AKO JED...tam o tom pisu,ze ked opuchaju oci /dole pod ocami,tak to je problem zo sodikom,zadrziavanie vody v tele atd./
no nechame uz toho,dnes zasa velky pokrok,uz je to zasa krok k lepsiemu...
ideme nakladat kapustu...takze nemam moc cas vypisovat...
ZELAM VAM KRASNY DEN OBIDVOM...A AJ VASIM RODINAM...MAJTE SA KRASNE...

dd

ahojte :)
no teda..tak ten parny valec tiez poznam...stane sa, ze sme dlhsie hore, alebo ked Betka neskor vecer zaspi a ja si chcem este aspon chvilu posediet pri pc, pokecat s kamaratkou, alebo sa osprchovat, tak sa stane, ze ideme niekedy spat aj po polnoci..a potom je to so mnou tiez rano bieda..i ked sa teda vzdy preberiem, ked viem, ze musim fungovat, tak mi ine ani neostava :D.
Maria - som aj ja rada, ze Ti je teda uz aspon troska lepsie..a dufam,ze bude este lepsie :)!ja teda este take problemy moc nepoznam na vlastnej kozi..a len dufam,ze ani tak skoro ich poznat nebudem..
zelam Vam zatial dobru noc a zajtra pekny den! :)

radana

Maria-tak vyrad tie potraviny zo stravy a uvidis,ako sa to bude dalej javit.Som naozaj rada,ze je ti lepsie.Je to uz citit aj na pismenkach,ktore si sem napisala,ze sa aj tebe trosku ulavilo.Prajem ti,aby ti tie krvne testy dopadli dobre a aby sa ti tie zle priznaky uz nevratili.Inac aj ja beriem ZODAC uz roky rokuce .A potom este aj dalsie lieky na inhalovanie,no na tu astmu...
No a co sa tyka toho ponocovania si to vystihla presne-bola som ako keby po mne presiel parny valec :DDDTakze si to vies zivo predstavit.Este ze som cestou do skoly nezaspala,to by asi nem dopadlo dobre :DDDD
No dievcata prajem vam aj ja krasny vecer a dobru nocku.

[zruseny12]

:0))))) RADANA...to je taka ulava...
ale,hovorila som si,NO SAK MUSIM VYSKUSAT AJ ROLU ***SKAREDEJ***:0)))))
NEMOZEM BYT STALE PEKNA...
a nahodou pijem kavu 2x denne momentalne...ale ta kava uz nema co VYLEPSIT ;0))))

mne lekarka na koznom sa pytala,ze kedy su tie opuchy najintenzivnejsie,no a ked som povedala rano,tak povedala,ze to budu OBLICKY...ja len s tym suhlasim,myslim,ze to bude tak ako som uz pisala,ten SODIK...mne bude robit galibu,a to musim ja sama REGULOVAT V KRVI,TYM ZE VYRADIM POTRAVINY BOHATE NA SODIK...LEBO TO SPOSOBUJE OPUCH-EDEM...
MOZNO,ZE PODLA OBDEROV BUDEM MAT OBLICKY OK...
ALE TAK UVIDIM,CHCELA BY SOM IST AJ K ODBORNIKOVI,TAK UVIDIME,CO BUDE DALEJ...
ale je to velka ulava...
ja si myslim,ze aj to zalahovanie v usiach ma suvis s tym,myslim, ze mi pomozu tie tablety...beriem ***ZODAC***kazala mi lekarka vybrat cele balenie...
no,myslim,ze by som tak nedopadla,keby som bola brala SP-enzym-NA ODHLIENENIE ATD.ALEBO PYCNOGENOL TEN SOM JA UZIVALA NA ALERGIU...
ja by som uz nemohla takto ponocovat,druhy den by som bola ako prejdena valcom...:0)))))
takze ste si dobre pokecali...
zelam ti krasny vecer aj LUKASOVI A DZEKOVI...

radana

Joj,tak to sa velmi tesim,ze sa to zlepsilo.Maria,to bude tym,ze si prestala pit studenu kavu a teraz to chces dohnat mastickami a liekmi :)No ale teraz vazne-nahodou aj ja som dnes bola rano ako strasidlo-oci spuchnute,bola som totalne nevyspata,ale uz ma to preslo.Vcera bola u mna kamaratka,co sme sa nejakych 10 rokov nevideli a odchadzala od nas po pol noci a aj tak sme si este nestihli vsetko povedat :D A potom kym som este vyvesala oprate pradlo a pospratavala,bolo pol tretej rano.A to som mala uz na pol piatu natiahnuty znova budik,aby syn nezaspal do roboty-iba pre istotu,keby som videla,ze nevstava,tak by som ho isla budit,no a potom sme vstavali rano o siedmej aj s malym.No ale to bolo naozaj tazke vstavanie.Ale prezila som to a potom som sa uz prebrala,takze je to uz v pohode :)
Dd,aj ja pozdravujem..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk