Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Ahojte baby.Chcem vas len pozdravit,tiez zaroven aj od Marie,rano sme si pisali sms,tak vas necha pozdravovat Dd,Agaven..

radana

Ahojte :)
Co mate nove?U nas vsetko po starom.Spravili sme si pekny vikend-v sobotu sme boli kuknut na autosalone cela nasa familia-chceli sme pozret aj tie disky na auta,ci nebudu mat v lepsej cene,ale sme zistili,ze vsetko sa to tam pohybovalo nad 140 eur za kus,tak sme dosli domov a objednali sme ich cez internet-tu ich ponukaju za menej nez polovicne ceny.A hned sme objednali aj letne gumy..Po autosalone sme sa stavili v Auparku na bowling,hlavne kvoli Lukaskovi,ten sa uz nevedel dockat.Tak sme si dali dvojhodinovu particku a aspon sme sa dobre zabavili.Potencionalna nevesta ma chcela silou mocou tromfnut,ale nepodarilo sa :DDD No a v nedelu sme cele poobedie grilovali,ale len vo vnutri na elektrickom grile,lebo vonku bolo este dost chladno a aj dost fukalo..
A vy ste sa ako mali cez vikend?
Dd to mi je luto,ze mas stale take trampoty so svokrou,ale ako som uz pisala,casom sa to utrasie a ty sama zistis,ako je to pre teba lepsie,ci sa s nou budes bavit a prisposobovat sa jej,alebo ju zacnes ignorovat..
No musim uz ist,dnes musim ist skor pre Lukaska a skocit pre vysledok z psychologickeho vysetrenia co sme boli minuly tyzden..
Tak sa teda majte dobre vsetky tri,pozdravujem vas a prajem pekny dnik :)

dd

ahojte! ako sa mate vsetky tri? :) co mate nove?
my sme boli v sobotu u svokrovcov, cele poobedie..svokra este stale hrala strasne urazenu, ignorovala nie len mna, ale aj Betku..cely cas, co sme tam boli, asi 5hodin, s nami neprehodila ani len slovo..no co uz..od vcera vecera sme boli u mojich rodicov, maminka riesi same problemy, ja som jej este priniesla zavesy na obsitie, ale myslim, ze dneska sme ju trocha rozptylili, ked sme boli vonku na prvosienky :).no a opat sme na byte a dufam, ze nam tento tyzden vyjde trocha pocasie, aby sme chodili co najviac von :).
tak sa majte, prajem Vam krasne dni, cely tyzden!nech sa Vam dari a zdravie Vam sluzi :)!

[zruseny12]

SKOROCEL je VYBORNA VEC...ja som raz tak kaslala,ze som myslela ze sa zadusim a nic mi nepomahalo...vedela som,ze v lekarni existuje SKOROCELOVI SYRUP...ale kedze ja hocico skusat nemozem,tak som si ho nazberala pod lesom a varila som si caj z cerstveho skorocelu...NEKECAM DO TYZDNA BOLO PO KASLI...a to som sa pomaly zadusila,tak som kaslala...
zberala som listy SKOROCELU KOPIJOVITEHO...lebo mas aj iny druh skorocelu...bolo to tusim nejak na jar...
ked som byvala v rod.dome tak stale na jar tak asi mesiac som si varila caj ZO ZIHLAVI...TIEZ VYBORNA VEC...

xxxx

ja ju drzim na skorocelov. sirupe ma aj antib. aj pamycoin ale davam jej to koli kaslu aj sinupret no ja jej uz nedam ziadne leíeky od kaslu okrem byliniek .TU tiez zima 6 stupnov a prsi .A ue nekalse tam a sopel je už lepsi nie je zeleny a aj menej soplikuje tak zlepsenie je ved aj necudo ked zase ma anti. ale ked doje budem stale na bylinkach caje ved tie davam ale aj ten sirup

[zruseny12]

RADANA
...ako sa mam?nie zle,ale ani nie najlepsie...podla fungovania zdravia...u mna rozhoduju niekedy sekundy,raz je mi tak a raz tak...asi to bude prave ta stistna zlaza...
bola som ako drevena ked som nastupila do prace,ruky drevene,cela taka nejaka drevena...po marodke,co by som mala byt odychnuta atd.:0))))a ja som bola viac dobyta...ale vcera a dnes je to uz lepsie,ochladilo sa u nas dost...a prsi,vcera prsalo cele doobedu aj ked som sla do prace,dnes tiez prsi...ja som zacala nosit zasa vysoke cizmi,lebo prsi a kym by som nedosla do prace bola by som taka mokra a tak cizmi vysoke su teraz akurat dobre...
chcela by som cim skor sa objednat na tu stitnu zlazu,aby som dostala nejake tablety,alebo aby som vedela na com som,aby ma niekde neslahlo...
citala som si nieco o tom,tak tam zasa treba nejake potraviny vynechavat koli jodu,podla vysetrenia aspon co som ja pochopila,ja mam malo jodu v tele,a niektore potraviny zabranuju vstrebavanie jodu...napr.BROKOLICA a tu zasa jem koli VAPNIKU A JE AJ DOBRA NA PREVENCIU KOLI HELIKOBAKTEROVI... no,tak zasa problem...
ale som rada,ze sa prislo na pricinu,preco mi je tak...LEBO JA MAM TAKE STAVI,ZE RAZ MI JE HORUCO POTIM SA A POTOM ZASA PRIDE ZIMNICA...NA CAS SA TO UPOKOJI A TAK SA TO OPAKUJE...
NENAPADLO BY MA,ZE JE TO ST.ZLAZA...TAKZE SOM RADA,ZE SA NA TO PRISLO A VSETKO SEDI...
AJ TO CHUDNUTIE ATD.
TERAZ SOM ZVEDAVA,CI BUDEM ZASA CHUDNUT,KED SOM BOLA NA MARODKE PRIBRALA SOM 2KG...ZATIAL ICH MAM STALE,ALE JEM NORMALNE...HORSIE BUDE NA DRUHY TYZDEN KED BUDEM ROBIT RANO,ZASA SKORO VSTAVAT A NEBUDEM MAT TAKU STRAVU AKO KED ROBIM POOBEDE...
ALE MYSLIM SI,ZE KED SA UPRAVI LIECBOU STITNA ZLAZA AJ TO CHUDNUTIE BUDE INE...tiez som niekedy chodila do prace a nemala som nejaku vidatnu stravu a nechudla som mala som STALE STALU VAHU-BOLA SOM STIHLA...takze sa spolieham na LIECENIE TEJ STITNEJ ZLAZY,ZE KED SA UPRAVI TABLETAMI,ALEBO NEJAKOU LIECBOU,ZE UZ NEBUDEM CHUDNUT...
...no a potom este ta PECEN...mozno je to len prechodne,to sa uvidi po 3mesiacoch,nejak teraz na to nemyslim,beriem B-KOMPLEX FORTE...
inak aj liecitel,ked som bola u neho,tusim pred dvoma rokmi,tiez mi povedal,ze mam NACATU PECEN...takze asi mal v niecom pravdu...hovoril mi ze aj prava oblicka je oslabena...moze byt,lebo stitna zlaza nejak suvisi z oblickami ci nadoblickami...neviem presne ako,tak to nebudem tu pisat,ale ma to nejaky suvis...JE TO VSETKO TAK ZAMOTANE A KOMPLIKOVANE...
NO,TOTO VSETKO MI SPOSOBIL KAZEIN...
Z NIEKTORYCH VECI SA ESTE AKO TAK DOSTANEM,ALE Z NIEKTORYCH BOHUZIAL NIE,MUSIM SI UZ NA TO ZV.
NO,POPISALA SOM TU TOHO DOST,mam dnes volnejsi den,lebo mam navarene,len momentalne peciem chlieb a pijem kavu tak vyuzivam ten cas pri pc...
zistila som,ze aj pc,mi skodi...ked sedim dlho pri pc,rozboli ma hlava,bolia ma oci a citim sa taka slaba...asi ten elktrosmog mi skodi...

a ty sa mas ako?uz urcite lepsie ked si zacala brat tie svoje lieky,ze?
prepac ak som niektore slova pokomolila atd.nechce sa mi este raz citat,sak ty urcite budes tomu rozumiet...
maj sa krasne...

radana

Ahojte :)
Maria-aj u nas je pocasie na nic :( A tiez sa riadne ochladilo.Ako sa mas?To ti verim,ze vecer muselo byt riadne chladno..
Tiez vas vsetky pozdravujem..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk