Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

agaven

ano ale keby tu nepisali aj iny co maju atd-..Ja ani neviem co este mam skusat tak skusam vsetko co iny pisu aj tebe prajem

[zruseny12]

...nemusis mi byt za nic vdacna...HLAVNE NECH TO MALEJ POMOZE...MOZNO ANI NEBUDE NA TO ALERGICKA,ALE BUDES MAT ASPON POKOJ V DUSI A VYNECHAS TUTO ALERGIU A POJDES DALEJ...VELA STASTIA PRAJEM

agaven

viem dakujem kazein až o mesiac ten som vybavilas lekarkou aj ked s uzasom nechela jej to robit ale pre moj klid suhlasila este zistir reflux tam ma objednla ako som chcela tak zase cakat atd..dik za pomoc moc si pomohla s tym kazeinom ..aj s ostatnym som ti vdacna

[zruseny12]

...no,nezavidim ti...jasne,viem,ze ta to stve...neviem ako by som ti ja mohla poradit,sak vies uz sme sa o tom bavili,tiez som si presla s dcerou vselicim,ale my sme mali stastie,ze prisli preco to vsetko ma...

agaven

Ja som aj tak len par dni take to nic. Skor dieta ma stve ,ze nedokazu ju s toho dostat a dobrala anitb. acalciov.inekc. ved to a zse vyter a krv a to iste ukazalo aj urobila ako mesiac dozadu a nic zase to iste mi povedala zvysene ,, bla bla vyter ze nic atd.. a o 3tyzdne zase dostala kasel sople ja som len na googli a hladam vsetko ale pisu to iste co už som skusala alebo jej už robili nepohnem sa s nou ach jaj a viem ze tam cosi ma ako to dokazat ako si to pytat od lekarov??? Neviem už som aj povedala , ze si zaplatim ASLO a co povedala primarka ,ze naco to staci krv zobrat a tam ukaze ake ma aslo tak neviem..

[zruseny12]

:0)))) sak to poznam,stale dookola,ze?ja som dnes bola na konrole,zajtra idem na odbery...ale kedze uz lepsie nebude a antibiotika mi pomohli,tak ked budu dobre vysledky chcem uz od pondelka nastupit do prace,lebo aj tak mi lepsie nebude a doma ked nemam pohyb-tiez niet o co stat...a uz mi praca aj CHYBA...

agaven

Dakujem aj ja prajem pekny tyzden.Ja mam zase usoplany ked dieta ja o tyzden po nej zase s nou pokracujem v sopleni .

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk