Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Ahojte.
Dd dovol mi popriat ti uprimnu sustrast.To je mi velmi luto :( Urcite to teraz nemate lahke a je dobre,ze chces byt v takejto tazkej situacii s vasimi a ich aspon trosku psychicky podporit.Fakt je mi to velmi luto.

Maria,ty sa cim skor uzdrav.
Dievcata,ked budete mat cas,ozvyte sa..

dd

ahojte kocky..
dufam, ze Ste prezili krasne Velkonocne sviatky..my sme si ich teda moc neuzili, kedze v sobotu rano mi zobrali starku do nemocnice a vcera rano zomrela :'(..takze som pri pc sedela len tak na 5min., ani som sem nemala kedy nakuknut cely vikend..maminka je z toho dost hotova..aj som chcela ostat u nasich dnes, lenze sme museli zas obehnut celu manzelovu rodinu a ist na byt - manzel ma v stredu skusku a musime si tiez pochystat veci na pohreb :(..
Radana - v dobrom Vam zavidim ten krasny vylet, musel to byt ozaj skvely den! je to super, ked si takto ako rodina vyjdete na vylet a uzijete si ho :).
Maria - som rada, ze Ti je uz lepsie a dufam, ze coskoro to bude uz fajn!prajem Ti to velmi!
majte sa teda krasne kocky, nech sa Vam dari a nech Ste zdrave, aj s rodinami!

radana

Ahojte dievcata.
Maria,dakujem za prianie a napodobne vam aj vasim rodinkam prajem krasne sviatky plne radosti a pohody :)
Maria ty sa skoro uzdrav..
Dd,uzivate si dni plne slniecka?
My sme boli vcera na vylete,vybrali sme sa cela family do Viedne do Domu mori a potom do ZOO.Fakt sme si to uzili,videli sme vela zvieratiek-v dome mori-zraloky,velikansku vodnu korytnacku,hady...a v ZOO-pandy,zirafy,medvede,tucniaky,tulene....Domov sme sa vratili az vecer okolo deviatej..Taki sme boli zniceni a unaveni,ale som rada,ze sme si cela rodinka urobili vyletik plny pohody bez stresov..Mladi-teda syn s priatelkou chodili sami po ZOO a my s manzelom a s Lukaskom tiez sami,sem-tam sme na seba narazili,prehodili zo tri slova a isli dalej.Ale najviac sa asi tesil Dzeky,ked nas vecer zbadal,ze sme dosli domov :DDDAle aj my sme sa uz vecer tesili,ze sme doma,ved vsade dobre,ale DOMA NAJLEPSIE :DD A este aj pocasie nam vyslo krasne,slnecne :D
Dievcata este raz vam prajem pekne sviatky plne slniecka :)

[zruseny12]

AGAVEN
...snazim sa liecit,uz je to lespie...
ZELAM AJ TEBE POKOJNE A SLNECNE VELIKONOCE A AJ CELEJ TVOJEJ RODINE...

[zruseny12]

AHOJTE
...no,tak uz mi je lepsie ako v pondelok,kedy som mala zimnicu,vsetko ma bolelo,kosti -klby- svaly- hrdlo atd.brala som silne ATB.ale este nemozem vyskakovat,lebo mam taky problem,ze sa mi zastavil hnis a nejde von,a to zasa ma boli hlava atd.no,ale dufam,ze z najhorsieho som vonku...
ZELAM VAM POKOJNE A SLNECNE VELIKONOCE RADANA A DD A AJ VASIM RODINAM...

dd

ahojte!
Radana, dakujem, ze si napisala a odovzdala mi pozdrav, aj Tebe Maria dakujem za pozdrav!dufam, ze sa rychlo vyliecis, aby Ti bolo cim skor dobre a ze sa aj sem skoro ozves :) budem sa velmi tesit :)!
inak sa mate ako?my pomaly, zatial sme zdravi a tesime sa na pondelok, Betka bude sibat a oblievat, uz sa velmi tesi, ako vsetkych odradu, ci baby, ci chlapov vysibe :D tak bude sranda.
zelam aj Vam prijemnu a veselu Velku noc!a hlavne, nech Vam, Maria, Radana, zdravie sluzi, aj Vasim rodinam!majte sa krasne :)