Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po vysadení antikoncepcie...

Príspevok v téme: po vysadení antikoncepcie...
veronika_

asi dva roky som používala antikoncepčné náplaste, ale zhruba pred dvomi mesiacmi som ich vysadila kvôli pretrvávajúcim problémom,,, všetko už je v poriadku až na jednu vec...je možné že vysadenie HAK mohlo spôsobiť stavy ako je úzkosť, strach až depresie? pretože takéto stavy mám už čosi vyše mesiaca a neviem či je to spôsobené tým, alebo je to čisto psychicky podmienená záležistosť. teda miernu úzkosť pociťujem už roky, ale toto už je neznesiteľné. za odpovede ďakujem

veronika_

jaj, ďakujem vám pekne za odpovede, mi to pomohlo, veď idem zajtra na gyndu, tak sa spýtam lekára, ale diky moc zatiaľ :)

CMu_Q

zazila som nieco podobne, znami sa mi cudovali co som sa tak zmenila, a ja sama som na sebe badala ze som nervoznejsia.. hm... ale samozrejme nemozno to zvalovat 100 len na HAK... i ked... :)

dancaBB

urcite to moze byt z toho...vysadila si hormony, cize sa ti rdkaldne zmenila hladina hormonov v tele...urcite to je tym

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

po vysadení antikoncepcie... - Fórum - ZDRAVIE.sk