Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lunarny kalendar a kozmetika

Príspevok v téme: lunarny kalendar a kozmetika
winki

rozhodla som sa zalozit tuto temu nakolko chcem skompletizovat kedy sa maju robit jednotlive kozmeticke ukony.
Takze viem, ze: masky na vlasy su vhodne v znameni leva, masky na tvar v znameni kozorozca.
A dalej? Kedy je to najlepsie robit? ubudajuci alebo pribudajuci mesiac? Prosim napiste svoje rady lebo v tom mam chaos. Dakujem

sade8

asi tak v kalendaroch nie su take rady ako som nasla na tomto fore, skoda ze tie ktore toho najviac o tom popisali na tomto fore uz tu nechodia - vela veci som sa ich chcela este spytat ale neodpovedaju je to skoda - ja som sa zacala tym riadit tak uvidim - zda sa mi ze je to dobre - aj to vajicko po umyti ako radila jedna - lebo velakrat ked som si umyla vlasy samponom ma svrbela hlava - ale nebolo to tym ze by som si ich zle umyla - ale ako som zacala davat to vajicka tak je to v pohode - takze ma to nieco do seba a urcite sa budem riadit aj v inych veciach - mam doma jednu knizku Vplyv luny - a je to dobra knizka je tam mnoho rad aj co sa tyka kozmetiky - zacala som aj taku ocistnu kuru s olejom ale ta sa robi len ked odbuda mesiac

hakabaka

da sa kupit kalendar, kde mas napisane vsetky ukony na den co je vhodne a co nevhodne robit, moja teta sa tym riadi uz roky

sade8

mna tato tema v poslednom case tiez dost chytila, na tomto fore sa o tom pise aj inde, a masku treba davat ked mesiac pribuda - lepsie sa dostanu vlasu vyzivne latky......je toho kopec, musim si to zacat znacit niekde, aj mna by este vela veci zaujimalo

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

lunarny kalendar a kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk