Bolest hlavy a trpnutie

Príspevok v téme: Bolest hlavy a trpnutie
sisi55

Ako som minule zistila s mamou mame rovnaky problem. Stava sa to tak raz za rok alebo po pol roku, ci po niekolkych rokoch dokonca. Zacne nam trpnut lava cast tela- od noh az po tvar. Potom sa dostavi neuveritelna bolest hlavy. Je taka silny ze nemozem ani fungovat a musim si lahnut a nic nerobit. Raz sa mi stalo ze to bolo sprevadzane aj zlym videnim. Stava sa to naozaj iba vo velmi velkych casovych intervaloch tak som tomu nevenovala prilis pozornost ale znepokojuje ma to. Inak problemy s bolestou hlavy vobec nemavam a ani ine zdravotne problemy. Moja mama mala presne take iste "stavy" ale ako vravela uz vela rokov sa jej to nestalo. Neviete niekto poradit cim je to sposobene a preco sa nam to vlastne stava? Obcas sa obavam ci to nie je priznak niecoho vaznejsieho. Dakujem moc za vsetky odpovede.

Ivan z Gb

Dobry Den ja len dodam ze mne sa to stalo po prvy krat vcera trpnutie hlavy a bolest neviem co to je ale chrbtica ma boli tiez no ale este ziadna navsteva u Lekara ale uz co skoro navstivym je to nieco vazne kto vie tak napiste pls

okmis

ja viem ze to uz je asi davno vyriesene...ale moze to byt aj neurologicka tetania(tusim ze taky to ma odborny nazov) a inak povedane nedostatok Mg a Ca v tele.... staci zajst na jednoduche testy na ktore vas odporuci nevrolog da vam vitaminy a mozte fungovat dalej ale smaozrejme vyhybat sa stresu asi ako vam kazdy povie(

popa

..jasna migrena, zdedena po mame. U man sa prejavuje podobne... odporucam vsak navstivit neurologa, nech vyluci ine priciny

rena100

moze to byt migrena. ale zasla by som k lekarovi, aby to potvrdil ci vyvratil, ked pri tom mavas take vazne stavy