Močové cesty

Príspevok v téme: Močové cesty
summerflow

Dobrý deň. Potrebovala by som sa poradiť. Mávam často zápaly močových ciest, som náchylná na tieto veci. Stačí, ak ma prefúkne, ochladí sa, hneď s tým mám problém, hlavne bolesti močového mechúra, vaječníkov, následné pálenie pri močení a podobne. Týka sa to "dolného ústrojenstva", ako je močový mechúr, močové cesty, vaječníky, ale tiež kríže a obličky. Preto by som chcela užívať nejaký prírodný, ale silný preparát, ktorý by mi celú túto časť poriadne vydezinfikoval, úplne "vyčistil", zbavil kadejakých baktérií a podobných záležitostí, ktoré to pravdepodobne spôsobujú. čo by ste mi poradili, niečo zaručené, prírodné? Veľmi pekne ďakujem za pomoc a rady.

summerflow

Rena100, ďakujem, ja som istý čas užívala brusnicový extrakt, bol drahý a písali na ňom, že je skutočne silný, ale nemám pocit, že by mi v tom nejako pomohol. Možno tým, že som ho nebrala úplne pravidelne? Alebo by si mi vedela odporúčiť nejaký, ktorý naozaj zaúčinkuje?

rena100

urcite si kúp brusnicový extrakt. zarucene funguje, mam to odskusane velakrat na sebe - posobi aj na mocove aj na vajecniky atd. Pozor vsak na koncentraciu - v niektorych pripravkoch takmer nic z brusnic nie je.