oslavy v práci

vikuska

Na pracovisku je pretvarka samozrejmostou, vsetci su navonok velmi priatelski voci sebe ale kazdy si mysli svoje, mozno na to raz sama prides, len teraz sa ti to nezda. To uz nie su take priatelstva ako z detstva. U nas mame vkuse nejake oslavy a teambuildingy, takze mozno aj preto mi to pride riadne otravne pomaly kazdy druhy tyzden sa niekam trepat, ked nemam normalne cas ani na svojich priatelov a rodinu.

sway

Ja som sa z takej prave vratila a to bola 2dnova:-)Bolo super,grilovane prasiatko,postretavala som kolegov,ktorych poznam z emailov a celkovo tam bola fajn priatelska atmosfera a dobra zabava.Niekedy su tieto oslavy fajn,ale asi zalezi ake mate vztahy na pracovisku,ked tu vsetky pisete o pretvarke;-)

vikuska

Ja to nenavidim, nie ze travis cele dni s kolegami v praci, este mas aj nasilu oslavovat a tvarit sa super spolocensky. Do pol hodiny su vsetci ozrati a to ma uz nalada komplet prejde. Samozrejme niekedy zo slusnosti vzdy chvilu ostanem pokial sa mi ocividne nepodari predtym vyhovorit :)

kukuruku

tieto trapne oslavy nenavidim a preto na ne nechodim, radsej budem s priatelmi a s rodinou ako sa niekde pretvarovat.. a travit cas s "robotou"