Ako sa obliecť na koniec školského roka?- niečo módne, ležérny look

Príspevok v téme: Ako sa obliecť na koniec školského roka?- niečo módne, ležérny look
solarbikarma

no ako sa mám obliecť?
vyské opätky...aaa?..mna nič nenapadá:D klobúk?:D hmm voľné modré triko, čierne legíny...?...odveci.viem...ale poradtee..ja už som fakt zúfala...šaty zásadne nenosím...len také mini- koktejlové alebo proste obtiahnuté a mini...prípadne veľké a po členky..ale teraz nechcem mať šaty....
wďaka za rady..............

Lulita

lylianka - jemna vysivka na bavlne vacsinou bielej

www.marlen.cz

ja som objavila letnu jeansovu suknu s madeirou v Camaieu, taky vidiecky styl, bola v 50% zlave tak ju mam :)

Blondula

ja som alergicka na leginy a nenosim ich ani po dome,nie to este obliect si to na nejaku akciu :D a v tomto teple uz vobec ! tento tyzden som bola v meste a obehala som dost obchodov a aj som nieco kupila :D nemyslim si,ze niet z coho vyberat :P

Lulita

len nie biele leginy pod kolena (nic v zlom)

ak mas pekne nohy skus saty...ak bude teplo, hitom je madeira, ale padave saty tunikove, ktore pre zvyraznenie pasu prepases tenkym opaskom

dnes som videla krasne oblecenu mladu babu v MHD, ako z casopisu, to oku lahodi, mala kratke minisaty - spodok obtiahnuty a vrch volnejsi bluzkovy, to je teraz trendy

swagie

ahoj. ja si davam biele leginy pod kolena. a top bude dlhy,s kratkym rukavom , pasikavy (slabo modra. pistaciova a biela)

este neviem ake topanky k tomu, ale asi daco biele- sandale na opetku alebo baleriny, pri swag vzhlade asi biele
conversy

Joo

jeej ja som nááhodou videla dievcence v suknickach na obrovskych platformach s este obrovskejsim opatkom jak si kracaju smiesnym krokom ... naozaj zlate :)

ojka

za mojich mladých čias sa chodievalo v tento posledný deň do školy kapánek elegantnejšie. Ale časy sa strašne rýchlo menia, ako sa tak dívam... dnes som videla deti ako idú do školy v rozťahaných tričkách, športových kratasoch... dievčatá v potrhaných rifliach a s výsttrihmi dobre že nie až po pupok.... neviem, nejak sa mi to nehodí na dnes do školy... už som asi staromodna....