Moze otehotniet aj panna?

Príspevok v téme: Moze otehotniet aj panna?
miso555

Zdravim,mam taku filozoficku otazku.moze otehotniet aj panna??s priatelkou sme zatial spolu nespali,ona je panna.ale chcem sa radsej spytat dopredu aby sme daco nezbabrali..moze otehotniet panna bez toho aby chalan do nej vnikol??napriklad keby na ruke ma zaschnute spermie a prejde si prstami tade..a prosim vas,sprostosti nepiste:)

25

michal,spermia dokaze byt ziva az 72 hodin.teda schopna oplodnenia.zaschnuta uz nieje zivaa keby predsa tak je tak poskodena ze nieje schopna oplodnovat.
dievca ak je panna nemoze otehotniet bez pohlavneho styku.jedine ak sa tam dostanu inou cestou.ale aj ked to znie neuveritelne stalo sa,ze panna otehotnela bez styku.nakoniec vedci zistili ako sa to stalo.v bazene.rozborom vody zistili,ze sa v nej nachadzaju aj spermie,ktore sa ubohej dievke nestastne dostali pri kupani az do posvy.ako sa dostali do vody v bazene plneho zien v plavkach si viete vysvetlit.

bojimbojim

no takže ...píše sa to sem ? ..neviem ..ale ..chcem sa opytat ...moj priatel sa mi vystiekal na brucho ,bola som si to utriet ...no ked som si davala dole tricko zaspinila som si ho no a potom ked som bola už prinom ,..presla som si nevedome po nej ...neviem ci sa da otehotniet ..ale bojím sa ...ak sa mam priznat ,,,tento rok som mala este len 14..pomoc :P :(

tutuna

Mne napriklad praskla blana este davno pred prvym stykom, pri masturbovani, neviem, nejako sa to podarilo, ani to velmi nebolelo, len tam bolo trochu krvi a pritom som menzes nemala, bola som potom este panna? O par rokov neskor,mala som prvy pohlavny styk, vobec som nekrvacala, ale zas to bolelo, ale preto, lebo som som bola nervozna a stiahnuta.

usiak

Este by sme mohli upresnit, ze kto je to vlastne panna. Ci zena, ktora ma panensku blanu, alebo zena, ktora este nikdy nemala pohlavny styk ;)

tutuna

Asi to tu musim dat na spravnu mieru. Ano, moze otehotniet. Staci, ked sa spermie dostanu do posvy, ci uz penisom alebo rukou, respektive prstami. Ze je tam blana, ktora ich nepusti viac dnu? Je, ale ta blana ma otvor, mensi, vacsi, niekedy aj viac otvorov. Ved kadial by potom vytekala menstruacna krv?