Moze otehotniet aj panna?

Príspevok v téme: Moze otehotniet aj panna?
miso555

Zdravim,mam taku filozoficku otazku.moze otehotniet aj panna??s priatelkou sme zatial spolu nespali,ona je panna.ale chcem sa radsej spytat dopredu aby sme daco nezbabrali..moze otehotniet panna bez toho aby chalan do nej vnikol??napriklad keby na ruke ma zaschnute spermie a prejde si prstami tade..a prosim vas,sprostosti nepiste:)

tutuna

Jasne, ze panna nemoze otehotniet, ked sa spermie dostanu do posvy, to sa iba tak hovori. Ked zena chce dieta, iba napise bocianovi, co chce divca alebo chlapca, farbu oci a vlasov a potom caka.

usiak

to su mi teda otazky, ze ci moze panna otehotniet... to ako keby som sa pytal, ci mozem zmoknut, ked mam na hlave siltacku.
Panenska blana predsa nie je vodotesna ci spermiotesna.
A este tu bolo daco take, ze ci sa moze otehotniet zo zasusenej spermie. Tak to pochybujem, ze by bola taka spermia este ziva...

Jessy_02

Hej, znie to až nadprirodzene. Otehotnieť bez pohl.styku. Ale ak sa zopár aktívnych spermií dostane do vagíny, mohli by si nájsť cestu cez krčok maternice až k čakajúcemu vajíčku. Je to irónia. Mnohé páry sexujú a partnerky si po akte dvíhajú nohy, aby uľahčili ejakulátu cestu ,,nahor" a nič...a tí, čo pohl. styk ani nepraktikujú sa obávajú potomka...ale myslím si, že pravdepodosbnosť je mizivá...ale...je.

ktovieco

ktovieco ta tvoja kamoska vystrajala ked otehotnela, nech netrepe ze je panna. panna nemoze otehotniet. najprv jej musi prerazit blanu a potom riande nastriekat. co ste uz uplne mimo?

Rebelkaaa

Mila izabelka a ine ktore si myslia ze panna nemoze otehotniet. PANNA MOZE OTEHOTNIET !!!! Netvrdila by som to keby moja kamoska- taktiez panna neotehotnela z bezneho prstovania. Coze netvrdte ze sa to neda ked sa to da. Aj ked % je minimalne ale da sa to .

Ine reakcie som necitala len izabelkinu, sorry

izabelkaa

pane bože ..kolko mate rokov??? ako môže panna otehotnieť??? spermia ktora je na ruke zaschnuta je schopna oplodnit vajicko??? ked zdrave spermie ktore su vstreknute piamo do tela to vela krat nezvladnu.. nemože otehotnieť ani keby chce!!! a k tebe eriko... ja som raz nemala menštuaciu mesiac a pol čiže nemusi to nič znamenať.silno pochybujem že je tehotna

eriko

AHOJ PROSIM PORADTE MI MAM 18 A DNES SOM MASTRBOVAL MOJU PRIATELKU A AJ ONA MNA ONA VRAVY ZE SOM JEJ STRIEKOL SPERMIU DO POSVY MOZE BYT TEHOTNA KED JE PANNA??????????BOJIME SA LEBO MALA DOSTAT MENSTUACIU A NEDOSTALA UZ 3 DEN MESKA PROSIM NEPISTE MI BLBOSTY VAZNE SA BOJIME OBAJA A MISLYME TO SMRTELNE VAZNE

dancaBB

VRRR tak ta tvoja kamaratka musela byt riadna truba...resp ten kto jej to urobil..to co sa vystriekal na ruku a potom ju do nej strcil? to ktory normalny clovek urobi?to musel byt kreten prvej triedy