Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

špecializované kliiky

Príspevok v téme: špecializované kliiky
atevi_

dala by som sem opis slovenských nemocníc. Na čo sa špecializujú, mená doktorov a kontakty: telefón, mail...
Môj otec má zas problémy so srdiečkom a chceli by sme ísť do Nitry, tam je kardiocentrum. Ale ako, len tak idem? Takto by som vedela mená lekárov, alebo by som sa mailom objednala. Dá sa to nájsť aj inde, ale ak chceme zlepšenie stránky a zvýšiť návštevnosť, tak toto by mi vyhovovalo.

oxygeen

aj mne by toto pomohlo keby tu take nieco bolo lebo znami je vazne chory a hladame dobreho lekara no nevieme ani kde hladat, sme uz zufali a aj ked uz niekeho najdeme tak nevieme ci tam ist alebo nie ci je skutocne taky dobry lekar a tak

marry jane

ak aj túto súťaž nevyhráš, tak dúfam, že na fóre aj tak zriadia to, čo chceš ty, lebo je to skutočne super.

marry jane

tak prešla som si všetky návrhy, ale tvoj sa mi skutočne najviac p´či a ľuďom by to v mnohých prípadoch mohlo uľahčiŤ. tak ti držím palce :) nech tiwe knihy vyhráš ty, lebo podľa mňa si prišla naozaj s tým najlepším nápadom, vEď poväčšine tu chcú dávať fotky a profily ako na pokeci, to sa miu unepáči.

marry jane

waw, tak to je výborná myšlienka. klobúk dole :). zatiaľ naj návrh aký som tu čítala.

máš pravdu, dá sa to nájsť, veď na nete nájdeš všetko, ale tu by to bolo všetko po kope a prečo by aj nie, keĎ to súvisí tak úzko so zdravím.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

špecializované kliiky - Fórum - ZDRAVIE.sk