Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uzlina v podpazusi

Misulec

Ja mám momentálne tiež hrčku v podpazuší. Bola som u doktorky a povedala, že je to cysta. Poradila mi, že si mám prikladať obklady s bielym vínom. Jedna cysta už zmizla, tá druhá je väčšia, ale ide pomaly preč. Zrejme to vzniklo používaním deodorantu s hliníkom. Nech už to je preč.. :)

uzlina

Ja som mala tiež "hrčku" v podpazuší, vobec som nevedela čo to može byť, na dotyk to bolelo. Raz som si do toho začala rýpať a vyšlo mi odtial veľa hnisu, potom sa to zahojilo. Netuším čo to bolo.

naf

Na sono prsnikov mi zistili v podpazusi zv.uzliny,ze vraj su tukove...na oboch stranach...stretol sa uz s tym niekto?mam velky strach,idem este na vysetrenie krvy,ale strasne sa bojim vysledku...mohol by mi niekto poradit,co by som za tu dobu mohla brat?/lecitín,wobenzin,lipazu?/ citala som tu o tom... a jednu malu,ze mam aj na krku:(...dakujem za radu

eam

Švagrina mala tiež hrčku pod pazuchou, myslela si,že to má z práce, bolelo ju to, tak po ROKU šla s tým k lekárovi....a bolo už neskoro. Nech jej je zem ľahká. Preto by som nepodceňovala žiadnu hrčku, dať to vyšetriť a keď je to len banalita, tak o to lepšie a budete kľudní, takto sa naozaj nedá diagnostikovať, iba tak..jedna baba povedala...prajem, nech je to tá banalita.Ja som si uvidela hrčku na krku, bola to uzlina na ŠŽ, no kým mi to potvrdili na 100%, užila som si strachu až až.Vzali mi polku ŠŽ-pre istotu.Ale aspoň teraz kľudne spávam.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uzlina v podpazusi - Fórum - ZDRAVIE.sk