Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uzlina v podpazusi

Nnnnnnn

Dobrý deň aj ja mám taký problém a to som žena. Mne pomáha tekuty puder do týždňa je to potom preč. Sú to miazgove uzliny ktoré sú aj na krku a tuším že aj na chrbte moja kamaratka ich mala dokonca aj na stehnách a rukách môže ísť o vnútorný zápal hlavne v zime alebo v lete u kazdehonje to idividualne hlavne v klude. Zapríčiňuje to aj nejaké deodoranty ktoré majú v sebe nejakú soľ alebo čo moc sa v tím neviznam. Dovidenia

Misulec

Ja mám momentálne tiež hrčku v podpazuší. Bola som u doktorky a povedala, že je to cysta. Poradila mi, že si mám prikladať obklady s bielym vínom. Jedna cysta už zmizla, tá druhá je väčšia, ale ide pomaly preč. Zrejme to vzniklo používaním deodorantu s hliníkom. Nech už to je preč.. :)

uzlina

Ja som mala tiež "hrčku" v podpazuší, vobec som nevedela čo to može byť, na dotyk to bolelo. Raz som si do toho začala rýpať a vyšlo mi odtial veľa hnisu, potom sa to zahojilo. Netuším čo to bolo.

naf

Na sono prsnikov mi zistili v podpazusi zv.uzliny,ze vraj su tukove...na oboch stranach...stretol sa uz s tym niekto?mam velky strach,idem este na vysetrenie krvy,ale strasne sa bojim vysledku...mohol by mi niekto poradit,co by som za tu dobu mohla brat?/lecitín,wobenzin,lipazu?/ citala som tu o tom... a jednu malu,ze mam aj na krku:(...dakujem za radu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uzlina v podpazusi - Fórum - ZDRAVIE.sk