Uzlina v podpazusi

naf

Na sono prsnikov mi zistili v podpazusi zv.uzliny,ze vraj su tukove...na oboch stranach...stretol sa uz s tym niekto?mam velky strach,idem este na vysetrenie krvy,ale strasne sa bojim vysledku...mohol by mi niekto poradit,co by som za tu dobu mohla brat?/lecitín,wobenzin,lipazu?/ citala som tu o tom... a jednu malu,ze mam aj na krku:(...dakujem za radu

eam

Švagrina mala tiež hrčku pod pazuchou, myslela si,že to má z práce, bolelo ju to, tak po ROKU šla s tým k lekárovi....a bolo už neskoro. Nech jej je zem ľahká. Preto by som nepodceňovala žiadnu hrčku, dať to vyšetriť a keď je to len banalita, tak o to lepšie a budete kľudní, takto sa naozaj nedá diagnostikovať, iba tak..jedna baba povedala...prajem, nech je to tá banalita.Ja som si uvidela hrčku na krku, bola to uzlina na ŠŽ, no kým mi to potvrdili na 100%, užila som si strachu až až.Vzali mi polku ŠŽ-pre istotu.Ale aspoň teraz kľudne spávam.

adidka

Hrčky v podpazuší...

Bolestivé hrčky pod pazuchami stále sa opakujúce a bolestivé sú zapálené potné žľazy, liečia sa antibiotikami od kožnej lekárky.

marek1991

Ahoj no ja mám tiež niečo pod pazuchou a dost to bolí tak mám aj dost strach :( ked si to nahmatám tak cítim taku malú ulinku :( poradte prosím niekto čo stím :(

Denz

Moze to sposobovat antiperspirant a to dost casto...treba to zamenit za deodorant a po tyzdni to zmizne.
Totiz v antiperspirante sa nachadza hlinik,ktory zamedzuje poeniu...pricom dochadza k zapalom .

Lier

Ahoj. Ja mam taktiez uzlinu v podpazusi. Bol som u lekara, pardom asi u 3och :) Prv na krv - samozrejme. Po krvi mi povedal, ze je to podla neho tukove, ale ze ma musi poslat dalej, tak som siel na USG, potom na krcne (lebo som bol nachladeny) - ci nie z toho. Na ultrazvuku mi povedal, ze to je podla neho tuk - Mal by ot vediet, ked je primar :) Teraz to mam uz cca pol roka a naviac poznam uz trroch udi co maju uzlinku pod pazuchov a jeden ma uz rok a pol. Najhorsie je cakanie na rozbor červenej tekutiny. Ja som siel k lekarke po troch mesiacoch. 3 mesiace som to nikomu nepovedal. Tie 3 mesieca boli peklo, trapit sa ci narastie, ci nie - co ak. Nech ide! No a drzim samozrejme prst.

Rady

Môže ísť o zdurenú uzlinu. Po čase zmizne aj sama. Len príčina môže byť rôzna, tak by bolo dobré navštíviť lekára.
Sisa72 uzliny nemôžu byť hocikde :-) Uzliny sú za ušami smerom ku krku, v podpazuší a z vnútornej strany stehien na trieslach. Inde nie!!!

curtis

JASNE AJ JA TO MAM TO JE HORMONALNE ALEBO AK PREKONAL DAKY ZAPAL NENI TO NIC HROZNE TREBA TO POTIERAT MASTICKOU HEPAROID TO JE VSETKO A NESPREJOVAT DEODORANTMI