Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekolog Anton Holeša

Anička

Je to velmi dobry lekar, chodim k nemu uz vyse 10 rokov. Velmi dobry a profesionalny pristup. A mala som pri nom aj maleho:), nemozem povedat jedno krive slovo.

kika6549

Úplne super lekár...pohodovy pristup, milý, ochotný,...veľmi sympatický ...bola som pri nom na mojom 1. gyn. vyšetrení...a svojim správaním mi to veľmi uľahčil

jedinymaznacik

ja som nepovedala, ze je uchylak, taku skusenost som s nim nemala (chvalabohu). Ale z vlastnej skusenosti ho neodporucam...

jedinymaznacik

Určite ho neodporúčam... je dobrý, kým nenastane nejaký problém, alebo kým od neho nedajbože niečo nechcete...

ewrhg

je to uchylak !!! damy, nechodte k nemu, je mi z neho zle a urcite mu zadrbem na ten jeho nos!
anton holesa, prevadzka: michalovce, pavlovce nad uhom

fgthjftj

je to uchylak !!! damy, nechodte k nemu, je mi z neho zle a urcite mu zadrbem na ten jeho nos!
anton holesa, prevadzka: michalovce, pavlovce nad uhom

ask

uplne normalny chlap. to len vy naivne baby si myslite ze ten vas je iny ze ho nenapadne mlada stara vonava smradlava chuda tucna fuj, bolo mi s nou fajn tak si ju objednam aj buduci tyzden ved poistovna zaplati.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekolog Anton Holeša - Fórum - ZDRAVIE.sk