Ako schudnut 3kg?

sweet_lolitta

tak uplny zaklad pre kazdeho je vit C. (antioxidant), (beriem aj zinok, selen, vit.B..atd) ja teraz papam aj methionin, ktory pomaha pri sporte zvysovat vykon, no ma tiez cistiace ucinky a pomaha imunite. Na rychlejsie spalovanie tukov pred cvicenim odporucam Lcarnirin :)

sweet_lolitta

maryy> ja som potrebovala pre vlastny pocit dat dole 1 kilo a prave to ide najtazsie :D Ale naozaj na tri kila ti staci fakt malo, 3x tyzdenne pohyb, najlepsie 2x aerobne cvicenie a 1x posilnovacie cviky, nech nechudnes svaly :) Papkaj ranajky, obed, olovrant a veceru, kludne aj vecer nieco lahsie, ale aspon 3 hodky pred spanim nic. Pi nesladene vody a kup si nejake vitaminy (posobiace ako antioxidanty) na precistenie).

vera2

ked mozem poradit j aby som si dala ten obed na desiatu a na olovrant by som zvolila zeleninu :kalerab,rajciny paprika a pod.a rano by som rozhodne vypustila ten syrokrem ak mas rada skus radsej menej kaloricky syr.a najidealnejsie by bolo ovocie.ale to je len moj nazor a moja skusenost

porusujes

petra:
ty si pekne otravna s tym svojim HL,si laskavo zaplat na reklamu a mimochodom tie koktejli su take iste ako v obchode so zdravou vyzivou,ale tie tvoje su zbytocne predrazene,lebo polovicu zisku si strkas do vrecka

maryy

takze moze byt nieco ako:
ranajky:2ks zitny chlebik so syrokremom
obed:ryza,zemiaky
olovrant:melon/salat
vecera:salat s bielkovinou
Moze to tak byt??kazdy den budem robit 3 krat po 10min svihadlo,a k tomu nejake brusaky.Tak do dvoch tyzdnov by som chcela dat dole,,da sa to??prosim poradte mi,nech mi je uz oblecenie dobre:)a nemusim kupowat nowe:)