Ako schudnut 3kg?

vera2

ten jogurt je v pohode na olovrant,ale skod atoho rozku k nemu.ten si si mala nechat na rano.a polievku si s kludom daj ale nech neobsahuje ziadnu zasmazku z muky ,radsej si si mala zvolit zeleninovy salat.

maryy

Jaj,ale som pazrawa,ked nieco chcem musim aj nieco preto sprawit,a ja som mala na olovrant:rozok,a 2 jogurty:(,na veceru si dam uz len poliewku,ked ja aj cvicim ale nic newidno ked jem wela:(

vera2

nezufaj,pre mna je najlahsie dat dolu prve tri kila,potom to uz ide pomalsie.
v prvom rade ked chces schudnut treba znižit prijem kalorii a zvyšit vydaj.
ciže zo vsetkeho co ješ, uber polovicu a hlavne z priloh ak sa ich nedokažes zriect uplne.poobede nejest ziadne pecivo,sladkosti a nemala by si ani ovocie, hlavne uz na vecer.vela zeleniny a kvalitneho chudeho masa ako su ryby a morcacie ci kuracie maso.pozor na kaloricke syry ci smotanove jogurty.o vypražanych jedlach sa nebudem ani zmienovat,pretože ak chce niekto schudnut je samozrejme,že na take čosi ani nepomysli.
viem ze u chudych ludi s ahorsie znizuje vaha takže to co je pre mna malickost /3kg/ pre teba moze byt zdlhavejsie.treba byt hlavne precizny ,pravidelne jest a pohyb.

atam

maryy:och,keby sme my,ktore chceme schudnut potrebovali dat dole len tri kg,tak by sme boli stastne....teda hovorim za seba....ale myslim,ze aj za vela inych....
tri kg das dole v pohode,ak sa obmedzis v strave,vynechas sladke a vsetky nezdrave jedla,budes pit vela vody a pridas k tomu viac pohybu,tak to bude raz dva dole a ty budes so sebou spokojna....ale musis byt trpezliva...tak ako rychlo idu kila hore,tak pomaly sa ich zbavujes....
ale nebud smutna,verim,ze sa ti to podari a nebudes zo seba,tak ako pises,zufala...
tak sa usmej a svet je hned krajsi...

majuska_

no neviem ako sa stravujes, ale ja som dala za posledne 4 dni 1,5 kg dole a to len tym, ze som 3x denne si dala pravidelnu stravu a chcela by som aj behat a tak cvicit, ale chodim aj do prace, takze casu je pomenej, ked chodim na celodnovky. ale ked chces len tak malo zhodit, tak skus pravidelnu stravu, 1-2x za tyzden nejaky ten bicyklik a je to