Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EMO girls - pacia sa vam ak su blondiny?

vevericka

ziadne emo sa mi nepaci..momentalne je to in..az budu o dva roky in ruzove medvediky, tak vsetky deti budu nosit ruzove medvediky..

xxxx

cele EMOje trapna zalezitost ...a ked vidim takych ludi som stastna ze som zdrava a ze mam vsetko v hlave po kope...

emoXgirl

ehm myslim ze az tak nezalezi kolko ma kto rokov...ja mam 15 a co? :D a som emo a co? :D ja len ze emo je o niecom uplne inom nez si ludia teraz myslia....neni o rezani ani o revani v kute :D poznam ludi co maju takmer 20 a su emo :) ....neodsudzujte ked ani neviete o com to je :)

EMKOboys

EMO blondyna mi pride divna.
EMO ideal-vsetko cierne od hlavy po paty, dorezane rucicky a neliecena depresia k tomu :DDD

micaa

Na pokec nechodim, chodim na azet... raz za tyzden pozriet maily a hotovo.
Facebook mam radsej, nasla som tam kopec ludi zo strednej a aj zo zakladky dokonca.

sway

Nikto sa neurazil,len uz si nazor pocula,ze tu ludia EMO styl naozaj nemusia.A tazko tu najdes niekoho,komu sa to paci mimo svojich EMO kamaratov.Aspon si nabuduce nevymyslaj,ze mas 20 rokov.

sway

Ono je smutne,ze sa vzdy strhne diskusia na takuto temu:-)Mozno ani neni EMO,len sa bavi na tychto reakciach.A myslim,ze sa tu nudi viacero ludi vratane mna,preto tolko reakcii:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.