EMO girls - pacia sa vam ak su blondiny?

micaa

Tak ty si emo len preto ze je to "in" ked sa toho tak strasne zastavas? Dovol aby som ta uviedla na spravnu mieru... Nie, uz nie je... Skus iny styl...

sign

to ako myslíš vážne? že máš 20 pritom sa pýtaš cudzích ludí jak si máš vlasy nafarbiť a zakladáš temy či máme radšej pokec alebo fcb? fuha.blbé

sign

ja nekvákam a píšm k veci ale ty zjavne ne,nemyslela som zrovna temu o cameron diaz ale šak o tom potom...je tu x dalších kde sa venuju blondínam a brunetám.

btw.nevyšlo to trocha už z mody? :D
najlepšie ked sa ohánate že sa to líši od všednosti hlavne ked pred pár rokmi boli vštci strašne EMO a strašne cool,lebo boli "iní"

a ved aj vy raz dospejete.

a k tvojej otázke,jak my máme preboha vedeť čo sa ti hodí? :D:D:D
to jak ja teraz keby som sa tu opýla niekoho či si mám dať blond farbu alebo ciernu

alzbee

No ale pochop, ze my nevieme, ako vyzeras, tak ti darmo budeme radit, ci by sa ti to hodilo, ci nie...ved su ludia, ktorym sa hodi hocjaka farba a su taki, ktorym napr. blond absolutne nepristane..

micaa

presne... uz sa to tu riesilo. Ja mam nepriklad hnede vlasy a viem ze blond by sa mi urcite nehodili, lebo mam tmavsie obocie a vyzerala by som ako romka... Nie je to o eme, je to o tom ci sa ti blond hodi alebo nie.
Videla som kopec bab ofarbenych a vyzeralo to zle...

sway

Ja niesom EMO,ale som ciernovlaska,chcela som tiez pre zmenu platinovy blond,ale neodvazim sa.Je to na tebe,ked je to taky svojsky styl,tak sa rozhodni sama.Ak ti vacsina napise,ze blondynky su lepsie a ty sa das na blond,zas sa prisposobis vacsine a proti tomu bojujes,nie?

alzbee

Povedala by som, ze emo praveze su vsedni..ved plno inych ludi si tiez reze zily (ale nie kvoli stylu, ale psychickym problemom)...