Zlte vlasy

Príspevok v téme: Zlte vlasy
majka125

Mam problem,mala som hnede vlasy s melirom kupila som si farbu e20 super blond palete chytilo mi to strasne na zlto a miestami aj oranzowo,len malinko mam kde tu biele wlasky ake by som chcela mat vsade,a teraz mam dilemu ze vraj je dobre ked si kupim peroxid 12% a melirovaci prasok,a budem mat urcite biele,ale nwjm ked mam rozne farby na hlawe no ci mi to tak uplne zjednoti a stoji to do 5€ alebo ist ku kadernicke ale nwjm podla toho co by mi robila by to asi dost draho vyslo ak husty melir tak okolo 20€ pochybujem ze by mi to fabrila dako blond zas farbou alebo by mi mozno daala peroxid nwjm mate niake skusenosti?co je lepsie?,nechcem uz sprawit zas hlupost ktora ma bude mrziet a expreimentowat s wlasmi

adoree

Celkove zosvetlovanie vlasov na uplne svetlu blond treba nechat na kadernika ak si nechcete znicit vlasy. Kazda farba, nech je akokolvek zosvetlujuca chyta do tepleho odtiena, viac alebo menej.Cim tmavsie vlasy, tym je to oranzovejsie. Uplnu platinu dosiahnete jedine zosvetlenim melirovacim pripravkom, a to by som doma robit neodporucala. Kazda farba chyta pri korienkoch lepsie nakolko je tam vyssia teplota. Preto sa aj dofarbovanie odporuca pri odraste maximalne 1- 1,5 cm. Preto chytila farba pri koroenkoch ok a cim dalej ku koneckom, tym je to zltsie az oranzove. Toto sa da ale neutralizovat bez zbytocneho stmavovania pouzitim tonovaca- na zltu farbu treba fialovy pigment a na oranzovu popolavy- modry. Podrobnejsie by to ale mali vediet v kadernictve, i ked to nie je vzdy 100%-ne.
Urcite ale nepouzivajte pripravky z obchodu s 12% H2O2!
Treba ale pocitat ze celkove zosvetlovanie u kadernika nestoji malo. A cim dlhsie vlasy, tym je to drahsie.
Asi by som to riesila premelirovanim, oxidant treba vybrat podla stavu vlasu a to vie posudit len dobry kadernik. Melir to trocha zjednoti, potom by som to natonovala a o mesiac dofarbila korienky a podla stavu vlasu a farby zase natonovala. Ale radsej nie doma.
Karin

MarilynMonro

Ahojte! Ja si farbim vlasy na blond,ved ako inak :) Marilyn :) ale vstava sa že svoje vlasy zanedbam ,a farbím už len ked mám prilis vela odrastenych .vtedy si najprv zafarbim Palette zosvetlovac 5 až 7 odtienov je napisane na krabici. od toho som ako kuriatko žlté juj hrozne! to robim vzdy v piatok vecer nikam neidem.a v sobotu farbim už len normal farbou Palette C12 ale nie tie strieborne blbosti ,je teraz novinka ladovo nieco! ale potrebujem 1 a pol farby! a potom som už Marillyyn Monroee :))))

deniela

thak ja som tiez mala zltu farbu ked som zafarbila no a potom som si dala garnier naturals 111 a teraz mam bielu blond taku peknu thakze neveim jak by to chytilo vam

winki

majka ja som mala na vlasoch rok taky flip flop proste tiez hnede vlasy a skusala som sa zmenit na blondinku ale chalanovi sa to nenormalne lubilo aj ked ja som z toho bola total zufala ale rok som prezila kym mi nevyrastli moje vlasky a teraz mam na nich cokoladovu hennu a je to super.

whee_ee

mala by si pockat radsej, nie hned, ved potom si poondies fakt cele vlasy..alebo sa chod poradit do kadernictva, popytat sa, nemusis si nic davat robit.

majka125

takze dneska som si nafarbila na hnedo tie svoje zlte vlasy chytilo mi to aopsn uz nema take strasne ale nieje to zas ono,len nechcem si nicit vlasy ale nieje to pekna hneda taka cokoladowa,ma miesta take swetle takze to posobi miestami ako sediva mam si kupit este jednu farbu tu istu a nafarbit?alebo mozem hocjaku cokoladowu?znicia sa mi este viac vlasy?alebo mam nahad taak

majka125

a ten peroxid s tym melirovacim praskom wela luid mi pise ze by mi to pomohlo,ze to chyti na bielo aj ked mate vselijake vlasy,len ci by to potom bolo rovnomerne,a newjete kolko to moze stat to farbenie?najlacnejsie nemam wela penazi

zabicka1611

ono celkovo ked ides z tmavej na bledsiu tak to je velmi velka zmena a troch to potrva kym dosiahnes taku blond aku chces mat!! ale hlavne si riadne poserieš kvalitu vlasov!!