Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

...aby mi "neutekali" prsty z remienkových sandáločiek

Príspevok v téme: ...aby mi "neutekali" prsty z remienkových sandáločiek
sandáločka

Ahojte, prosím vás, nemáte nejaké tipy ako na to? kúpila som si nové sandáločky na platforme, sú supiš, až na jeden detail - vpredu majú 5 tenkých remienkov cca 1,5 cm od seba - tvoria taký vejár v strede spojený - a pri chodení sa mi do tých medzier pchajú prsty. poraďte ako ich udržať pri sebe (okrem toho aby som si ich zalepila :D

lady bug

no som zvedava ako toto suvisi s kozmetikou. nie, tie témy, čo sú tu omylom tu nechajú a moju presunú, teda.

sandáločka

...kupovala som ich cez net...Samozrejme že keď kupujem topanky v obchode tak si ich vyskúšam, ale týmto som neodolala a riskla. Inak by sa v nich chodilo v pohodičke - len teraz je na figu aj to že je teplo a nohy sa rýchlo upotia a šmýkajú:( mmm..asi si to budem musieť nacvičiť:)

alzbee

No ono to zvacsa byva tak, ze ked si clovek nejaku obuv kupuje, tak si ju aj vyskusa a poprechadza sa v nej po obchode, aby zistil, ci sa v nej citi fakt dobre:))) ale mozno je to len sila zvyku, kym sa v nich naucis chodit tak, aby ti tam prsty nebehali:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

...aby mi "neutekali" prsty z remienkových sandáločiek - Fórum - ZDRAVIE.sk