Pre muzov: ako vydrzat dlhsie pri sexe?

aniki77

ani nie ze vekom, ale castou sulozou sa ti vydrz predlzi. ja vôbec nie som sportovec, sum tucko, absolutne bez kondicky. lenze.., milujem sa takmer kazdy den, a niekedy ma manzelka uz prosi aby som skoncil. este pred rokom (a to dnes mam uz 40) sme kvôli zdravotnym veciam mavali styk tak max raz mesacne, a do minuty ci dvoch som bol.. teraz je to cca 10 minut. a stacilo jedine, milovat sa kazdy den. je vsak pravda, ze ak mas prebytok sexu tak ti trosku to fyzicke opojenie zovsednie. pamatam sa, ze ked som prvy raz pohladil partnerku tam dole, urobil som sa. dnes sa musim namakat, aby som sa urobil, a poviem ti, ze teraz, az teraz si sex paradne uzivam. predtým to bola iba masturbacia zenskym telom. teraz je to vsak prave milovanie.

Hoida

Icoviny.
Po 1.cvic
2.beh
Tieto dve aktivity pomahaju prekrvovat organizmus.ked budes mat vacsiu vydrz pri sporte porastie aj v posteli!!
Po nejakom tyzdni si kupte sportovej vyzive nejaky testo booster.taky co obsahuje vsetky vitaminy potrebne na testosteron plus macha tribulus.nebojte sa dat 40e.je to lepsie ako nejake pecka z netu ktore stoja za nic.v postely mate makat nie si uzivat.co je lepsi pocit ez ked ti zenska povie staci mam dost!!?? Na to vsak treba vladat s dychom a prekrvovat organizmus...aspon u mba to funguje.samozrejme ze ked davam v kuse 15min tak mi zacne klesat.po 5min spomelenia ci pauzi idem dalej lebo nestratim tak skoro dych.
Ok bye

xfirestarter

Začni trénovať pri masturbácii, že tesne pred orgazmom prestaneš, chvíľu počkáš a začneš robiť vedome hlboké nádychy do brucha. To ti pomôže sa trocha upokojiť. Ďalej ako tu už bolo spomenuté určite použi aj jazyk alebo prsty keď to na teba prichádza. Všimni si aj či nemáš počas sexu náhodou stiahnuté svaly na bruchu, hrudníku a v panvovej oblasti, či nezadržiavaš dych a nie si celý v kŕči. Lebo toto je recept na rýchlu ejakuláciu. Potrebuješ skôr svaly uvolniť a zhlboka dýchať. Z bylín môžeš vyskúšať čaj z kotvičníka zemného alebo peruánsku bylinu MACA. Chlapi majú dnes málo testosterónu, takže občas ho doplniť nemusí byť vôbec zlé. Vyskúšaj aj tieto tipy pri masturbácii určite ti to pomôže: -odkaz odstránený-

michal5

Chlalani, vitamin E, zinok, magnezium. Pri uzivani cca 2tyzdne to bolo ovela lepsie! A skuste este pol 1h pred sexom natriet penis kokosovym olejom!!!

michal5

Chlalani, vitamin E, zinok, magnezium. Pri uzivani cca 2tyzdne to bolo ovela lepsie! A skuste este pol 1h pred sexom natriet penis kokosovym olejom!!!

viem ako nato

prve cislo sa urobrichloa druhe ked ti klesa chid penis tak ze si stiahnes predkosku a klad jej ho dnua budes citit ze este chces a vidrzis tak dlho zeta bude prosit aby si prestal nic viac