Zastrihávanie končekov

Príspevok v téme: Zastrihávanie končekov
brckaaa

Idem si dať podstrihnúť končeky vlasov, lebo už mám veľmi lámavé vlasy, mám ich síce krátke, niečo pod ramená, ale i tak sa lámu ďalej a ďalej, tka už s tým mus´ňim niečo robiť. môžte poslať aj konkrétne tipy obrázkov kratších vlasov a strihov, kt. sa vám páčia a ja si to zvážim. a taktiež by som ocenila ak by ste mi poradili právnu starostlivosť, aby sa už podstrihnuté vlasy nelámali a rýchlejšie rástli. Ďakujem vopred :)

brckaaaa

aha, ja že zábal viac vyživí, ale tak ok, dnes idem pozrieť tú farbu a ak ju nezoženiem, tak objednám cez net.

Mimi323

Ano, je aj bezfarebný zábal, ale farba ti viac vyživí vlasy. Po zabale ich nebudeš mať také lesklé. Ja by som dala farbu.

brckaaaaa

Mimi323

ešte ma napadlo, ako som sa tak hrabala po nete, našla som i henu, teky´zabal, čo neferbí. to by nebolo lepšie ako farba alebo je to jedno?

brckaaaaa

aha, tak dobre, že hovoríš, to by bolo, nie žeby sa mi ryšavá nepáčila, ale výrazna zmena z ničoho nič :D. tak ja si kúpim tú hnedú, len nech ju majú u nás v DM, juj. ale ak by aj nemali, tka by sa mala dAť obj. niekde cez net si myslím.

Mimi323

nie, nevadí aký máš šampon. Inak aj henna má šampon a bol celkom OK, ale keď si spokojná s Gliss kur, tak v pohode. A nemáš za čo :) Som zvedavá, ako dopadneš. Ta gaštanova bude do červena, resp. do ryšava.

brckaaaaaaaa

tak teda skúsim tú hnedú, Dˇakujem, pomohla si mi veľmi, vyskúšam a dám vedieŤ, len dúfam, že som Tˇa príliš nezdržala, ale fakt si mi pomohla, tka dik, len teraz dúfam, že tú hennu aj zoženiem :D ahoj a ešte raz dik.

a inak ešte čo sa šampónu týka, tka mám gliss kur, žltý, to by nemalo vadiť, že.

brckaaaaa

noooo, presne ten vzorkovn=ik som našla :D, hej hnedá vyzerá super, je to niečo ako moja prirodzená farba. aj gaštan je ok, ale tak skúsim tú hned´ňu

brckaaaaa

tak chcem určite hnedé, najlepšie niečo také ako mám ja, ako som písala, nejde mi o farbu a vzorkovník som už našla, tak skúsim niečo z hnedej.

Mimi323

chceš maťtmavšie alebo svetlejšie, alebo do červena, orandžova, alebo si chceš nechať farbu, predpokladam :)
Skusim pohladať vzorkovnik :)