Zastrihávanie končekov

Príspevok v téme: Zastrihávanie končekov
brckaaa

Idem si dať podstrihnúť končeky vlasov, lebo už mám veľmi lámavé vlasy, mám ich síce krátke, niečo pod ramená, ale i tak sa lámu ďalej a ďalej, tka už s tým mus´ňim niečo robiť. môžte poslať aj konkrétne tipy obrázkov kratších vlasov a strihov, kt. sa vám páčia a ja si to zvážim. a taktiež by som ocenila ak by ste mi poradili právnu starostlivosť, aby sa už podstrihnuté vlasy nelámali a rýchlejšie rástli. Ďakujem vopred :)

brckaaaaaaaa

jj dám a ešte si písala, že si dávaš 1 a pol balenia, ale ty máš o dosŤ dlhšie vlasy ako ja, ja mám niečo pod ramená, tka si ma´m dať 1 balenie?

brckaaaa

ou a ešte sa bojím, že mi pôjde aj na pokožku hlavy, čo asi pôjde, keď si po hene vlasy zabalím, tak ale to by asi nemalo vadiŤ.

Mimi323

zmyješ, umyješ šamponom asi dvakrát, lebo to troška horšie ide z vlasov, ale po dvoch umytiach za sebou to máš dole a potom môžeš dať nejaku masku alebo zábal, čo bežne dávaš po umytí.

Mimi323

Najprv umyješ vlasy, potom nanesieš hennu, zabališ do igelitoveho sačka (pribalený) a zabališ do uteraka alebo ešte lepšia je nejaká stará čiapka, je to pohodlnejšie a nechaš minimalne 3 hod. čím dlhšie, tým lepšie. A môžeš na chvilu aj prefenovať, lebo henna pôsobi najviac v teple.