Baby,čo kupujete na Vianoce svojej polovičke??

vola

moj partner chce pod stromcek aby som si ja kupila nejake sexi pradlo a mali by sme pekny vecer, takze som si kupila pekne pradielko a aby o vsetkom nevedel tak drahšie pero

jaja

kup mu nieco co v nom vyvola nejake spomienky na vase pekne casi...co vam ich pripomina proste :) urcite sa u kazdeo nieco take najde :)

nika:)

prosim vas co mam kupi 15rocnemu priatelovi(viac ako priatelovi) prosim vas pomozte mi lebo ja vobec nwm co mu mam kupit

nuggetka

ja kupujem totho roku priateľovi peňaženku...podľa mňa je to veľmi aktuálny darček keďže prechádzame na euro a jeho peňaženka ma strašne malú prehriadku na mince...

taký istý problém

ahoj Laura! Mám ten istý problém ako ty, že čo kúpiť ženatému milecovi na vianoce. Minulý rok som mu kúpila drobnosti do auta, ale tento rok som aj ja bezradná, lebo ako hovoríš tie dary domov nosiť nemôže.

mirka 23

Fraisee, súhlasím. A navyše ak máme spoločnú kasu, tak už nekupujeme somarinky. Ja od manžela nečakám nijaké dary, radšej si kúpim sama niečo pekné na seba. On mi kúpi tak maximálne kyticu na narodky alebo meniny a to sa cení.