Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

rozbita

jajka, amika, frejt, a ostatni, dakujem za rady, idem uz spat, uz ide na mna unava..zajtra vecer sa objavi (ak sa dovtedy nezblaznim :(( )

jajka001

ja mam pocit ze je ako male dieta ktore treba vodit za rucicku. ze si to este rozmysli, ked to pochopi, a pripadne ked budu problemy tak povie ze ty si to chcela. on nemusi byt zly, ale do zivota treba cloveka zreleho, zodpovedneho, alebo aspon takeho ktory k tomu inklinuje - jasne ze nie kazdy sa zeni uz zrely - ale tak na pristupe k zivotu vidis, ci s nim nebudu zbytocne problemy

amika

no nic pekne si to nehaj vsetko este raz prejst hlavou a potom ucin rozhodnutie aj po rozhovore s nim,najlepsie osobnom,ale skuste sa bavit nevycitavym a neobvinovacim tonom,lebo tuto tendenciu v takychto situaciach mame vsetci. uvazte co by vas urobilo stastnymi,ci uz spolu alebo bez seba a vykrocte tou spravnou dospelaclou nohou smerom vpred! :))
tak sa majte krasne vsetci

katka...

On bude asi typ co ho treba k vsetkemu "dokopat". Zrejme mu vyhovuje jeho stereotyp. A nema rad zmeny. Dokazom je asi aj ta praca.

rozbita

Ja si osobne myslim ze keby sme tam uz boli-byvali, ze uz by bolo fajn..Toto urobil aj ked si hladal novu pracu, vybrali ho, ponukli mu taky dobry flek a.. on tam nesiel..

rozbita

Nemyslela som to tak riesit s nim podnajom cez telefon, ale normalne mu napisat co citim, lebo mam pocit ze on ani napochopil preco som sa tak nastvala..
Amika,chcem ist byvat velmi s nim, myslela som ze kebyze idem byvat s kamoskou,ze by sa postupne pridal(ale zase co potom vyhodim kamosku??) a na druhej strane, chcem sa vazne pohnut dalej ci s nim ci bez neho,,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.