Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

jajka001

uz ti povedal, ze nechce, a nechce sa o tom ani bavit - do podnajmu sama asi nepojdes, tak to zrus. a so vztahom sa rozhodni

katka...

Ja by ho tiez nepresviedcala. 28 rocny chlap po 5 rocnom vztahu uz ma vediet, ci chce zit s priatelkou alebo nie. A nie ze raz chce, potom ked pride k lamaniu chleba, uz nechce. Co bude potom robit o par rokov pri svadbe, ked budes tehotna?

frejt

Prvy by sa mal ozvat on, ale ked nevydrzis, tak mu daj vediet, ze si z toho sklamana ako sa zachoval a spytaj sa ho preco. Ale po spravnosti by sa mal so stiahnutym chvostom ozvat on.

amika

a ide ti o to,aby si tam byvala jednoducho s niekym,aby si nebola sama,alebo ide ti o to,ze tam chces byvat vyslovene s nim,lebo si mu davala na vyber,bud on alebo tvoja kamoska,hm?

rozbita

Viem ze sa musim rozhodnut ja..A co teraz mam mu napisat a povedat co citim v suvislosti s tym podnajmom?Alebo cakat kym sa neozve prvy?

rozbita

Na jednej strane si hovorim ze som hlupa ze som na neho nesla "tutulimutuli", na druhe strane hnev, ze by som mala svojho chalana presviedcat aby siel so mnou byvat..

frejt

Nuz, moj nazor poznate, ja by som sa s nim rozisla, tu nie je o com, 28 rocny muz by uz mal byt muzom. Tak sa majte a zvazte si, ci trcat vo vztahu s niekym, kto nezdiela rovnake nazory na zivot. Drzim palce! Papa.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechce so mnou byvat...... - Fórum - ZDRAVIE.sk